PIŁKA SIATKOWA KOBIET – II LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
5290
page-template-default,page,page-id-5290,page-child,parent-pageid-5227,bridge-core-2.5.9,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET – II LIGA

INFORMACJE

Termin:
14.11.2016 – 27.01.2017

Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA II LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 WUM 12 11 1 33:5866:618 33       
2 SGGW 12 8 4 26:13882:830 24       
3 UKSW 12 6 6 22:22928:928 20       
4 UW II 12 6 6 22:23971:908 18       
5 SWPS 12 5 7 22:24975:994 16       
6 WSR 12 5 7 18:30961:1053 12       
7 ASzWoj 12 1 11 9:35780:1032 3       

ROZEGRANE MECZE

Mecz Score
27 kwietnia 2017 19:30 ul. Siennicka 40
SWPS SGGW

3 - 0 (25:18, 25:22, 25:11)

24 kwietnia 2017 19:30 ul. Siennicka 40
SWPS UW II

3 - 2 (25:20, 23:25, 25:27, 25:22, 15:9)

24 kwietnia 2017 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj SGGW

0 - 3 (19:25, 23:25, 22:25)

11 kwietnia 2017 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM WSR

3 - 0 (25:20, 25:18, 25:5)

10 kwietnia 2017 19:00 ul. Lindego 20
UKSW SWPS

3 - 1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:19)

10 kwietnia 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II ASzWoj

3 - 1 (25:12, 25:21, 16:25, 25:21)

4 kwietnia 2017 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UW II

3 - 1 (25:17, 17:25, 25:13, 25:15)

3 kwietnia 2017 19:30 ul. Siennicka 40
SWPS WUM

0 - 3 (23:25, 11:25, 23:25)

3 kwietnia 2017 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj UKSW

3 - 2 (25:18, 12:25, 23:25, 25:23, 15:10)

29 marca 2017 19:00 ul. Lindego 20
WSR SWPS

3 - 2 (25:11, 23:25, 25:18, 22:25, 16:14)

28 marca 2017 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM ASzWoj

3 - 0 (25:10, 25:7, 25:18)

27 marca 2017 19:00 ul. Lindego 20
UKSW SGGW

0 - 3 (17:25, 13:25, 22:25)

21 marca 2017 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WUM

1 - 3 (18:25, 25:19, 12:25, 21:25)

20 marca 2017 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj WSR

1 - 3 (17:25, 25:20, 21:25, 25:27)

20 marca 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II UKSW

0 - 3 (18:25, 22:25, 18:25)

15 marca 2017 19:00 ul. Lindego 20
WSR SGGW

0 - 3 (23:25, 19:25, 20:25)

14 marca 2017 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM UW II

3 - 0 (25:11, 25:15, 25:20)

13 marca 2017 19:00 ul. Siennicka 40
SWPS ASzWoj

3 - 0 (25:20, 25:11, 25:16)

9 marca 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II WSR

3 - 2 (25:18, 21:25, 25:22, 22:25, 16:14)

6 marca 2017 19:00 ul. Lindego 20
UKSW WUM

0 - 3 (11:25, 15:25, 18:25)

1 marca 2017 19:00 ul. Lindego 20
WSR UKSW

1 - 3 (23:25, 25:27, 25:19, 23:25)

23 stycznia 2017 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj SWPS

1 - 3 (23:25, 16:25, 25:10, 9:25)

23 stycznia 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II SGGW

3 - 1 (25:20, 25:27, 29:27, 25:14)

18 stycznia 2017 21:00 ul. Lindego 20
SWPS UKSW

1 - 3 (22:25, 18:25, 25:21, 18:25)

18 stycznia 2017 19:00 ul. Lindego 20
WSR WUM

0 - 3 (11:25, 6:25, 10:25)

16 stycznia 2017 18:45 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj UW II

1 - 3 (15:25, 25:23, 12:25, 11:25)

10 stycznia 2017 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM SWPS

3 - 1 (22:25, 25:16, 25:18, 25:22)

9 stycznia 2017 19:00 ul. Lindego 20
UKSW ASzWoj

3 - 0 (25:13, 25:13, 25:8)

19 grudnia 2016 19:00 ul. Lindego 20
UKSW UW II

3 - 1 (17:25, 25:16, 25:18, 25:18)

14 grudnia 2016 21:00 ul. Lindego 20
SWPS WSR

2 - 3 (25:20, 20:25, 15:25, 25:18, 8:15)

13 grudnia 2016 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UKSW

3 - 0 (25:8, 25:16, 26:24)

12 grudnia 2016 18:45 al. Gen, Chruściela 103
ASzWoj WUM

0 - 3 (17:25, 16:25, 7:25)

7 grudnia 2016 19:00 ul. Lindego 20
WSR ASzWoj

3 - 2 (22:25, 25:13, 25:20, 23:25, 15:10)

6 grudnia 2016 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM SGGW

3 - 0 (25:16, 25:17, 25:16)

29 listopada 2016 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WSR

3 - 0 (25:22, 25:15, 25:20)

28 listopada 2016 18:30 ul. Banacha 2a
UW II WUM

3 - 0 (25:00, 25:00, 25:00)

23 listopada 2016 19:00 ul. Lindego 20
WSR UW II

0 - 3 (12:25, 16:25, 23:25)

22 listopada 2016 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW SWPS

3 - 0 (25:22, 25:23, 25:20)

22 listopada 2016 19:00 ul. Trojdena 2c
WUM UKSW

3 - 0 (25:17, 25:17, 25:11)

17 listopada 2016 18:30 ul. Banacha 2a
UW II SWPS

0 - 3 (20:25, 24:26, 21:25)

15 listopada 2016 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW ASzWoj

3 - 0 (25:21, 25:20, 25:23)

14 listopada 2016 19:00 ul. Lindego 20
UKSW WSR

2 - 3 (25:20, 21:25, 22:25, 25:15, 13:15)

WSPIERAJĄ NAS