KOSZYKÓWKA KOBIET
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
21254
page-template-default,page,page-id-21254,page-child,parent-pageid-21218,bridge-core-3.1.4,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-30.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W KOSZYKÓWCE KOBIET

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin: listopad 2023 – kwiecień 2024
Miejsce: obiekty sportowe w Warszawie

Tabela

PozycjaDrużynaMWPPZPSBPkt
165136726110611
2642243235810
3642287281610
4633294260349
5633232242-109
6624267283-168
7606206334-1286

Wyniki

57 - 32
Trojdena 2c

WUM - AszWoj

48 - 20
Ciszewskiego 10

SGGW - WUM

42 - 49
Frontowa 2

AszWoj - AWF

60 - 61
Szturmowa 1/3

UW - SGH

39 - 65
Lokajskiego 3

SGH - SGGW

39 - 53
Waryńskiego 12

PW - UW

44 - 48
Ciszewskiego 10

SGGW - PW

40 - 61
Frontowa 2

AszWoj - SGH

30 - 36
Marymoncka 34

AWF - WUM

51 - 37
Lokajskiego 3

SGH - AWF

58 - 35
Szturmowa 1/3

UW - SGGW

42 - 27
Waryńskiego 12

PW - AszWoj

32 - 60
Frontowa 2

AszWoj - UW

34 - 36
Marymoncka 34

AWF - PW

46 - 36
Trojdena 2c

WUM - SGH

33 - 65
Frontowa 2

AszWoj - SGGW

81 - 55
Szturmowa 1/3

UW - AWF

34 - 45
Waryńskiego 12

PW - WUM

62 - 37
Marymoncka 34

AWF - SGGW

39 - 33
Lokajskiego 3

SGH - PW

39 - 55
Trojdena 2c

WUM - UW

Terminarz

18:50
Szturmowa 1/3

UW - WUM

18:00
Ciszewskiego 10

SGGW - AWF

19:00
Marymoncka 34

AWF - UW

20:45
Trojdena 2c

WUM - PW

17:30
Ciszewskiego 10

SGGW - AszWoj

20:50
Waryńskiego 12

PW - AWF

18:50
Szturmowa 1/3

UW - AszWoj

19:00
Marymoncka 34

AWF - SGH

19:00
Frontowa 2

AszWoj - PW

17:30
Ciszewskiego 10

SGGW - UW

20:45
Trojdena 2c

WUM - AWF

20:50
Waryńskiego 12

PW - SGGW

20:15
Lokajskiego 3

SGH - AszWoj

18:50
Szturmowa 1/3

UW - PW

19:00
Frontowa 2

AszWoj - WUM

18:00
Ciszewskiego 10

SGGW - SGH

19:00
Marymoncka 34

AWF - AszWoj

20:45
Trojdena 2c

WUM - SGGW

20:50
Waryńskiego 12

PW - SGH

20:15
Lokajskiego 3

SGH - UW

20:15
Lokajskiego 3

SGH - WUM

WSPIERAJĄ NAS