KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN – II LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
21264
page-template-default,page,page-id-21264,page-child,parent-pageid-21218,bridge-core-3.1.6,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-30.4.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W KOSZYKÓWCE MĘŻCZYZN – II LIGA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin: listopad 2023 – kwiecień 2024
Miejsce: obiekty sportowe w Warszawie

Tabela

PozycjaDrużynaMWPPZPSBPkt
114140130798831928
215114125798926826
315114125699526126
415105105293212025
51477716788-7221
61468818818020
71367749827-7819
8153128901021-13118
9131127801139-35914
1012111630958-32813

Wyniki

21:15
Niegocińska 2a

CC - PJATK

19:45
Kartezjusza 1

WAT - ŁAZARSKI

17:30
Frontowa 2

AszWoj - APoż

21:15
Marymoncka 34

AWF - SGGW II

75 - 74
Kartezjusza 1

WAT - CC

62 - 68
Słowackiego 52/54

APoż - AWF

103 - 83
Wóycickiego 1/3

UKSW - PJATK

68 - 64
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - AszWoj

45 - 60
Ciszewskiego 10

SGGW II - ALK II

74 - 45
Lokajskiego 3

ALK II - AWF

72 - 87
Wóycickiego 1/3

CC - UKSW

48 - 111
Frontowa 2

AszWoj - WAT

21:15
Niegocińska 2a

PJATK - SGGW II

21:00
Niegocińska 2a

PJATK - ŁAZARSKI

72 - 84
Marymoncka 34

AWF - ŁAZARSKI

76 - 58
Kartezjusza 1

WAT - AWF

49 - 69
Ciszewskiego 10

SGGW II - UKSW

66 - 72
Frontowa 2

AszWoj - CC

42 - 55
Słowackiego 52/54

APoż - PJATK

81 - 70
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - ALK II

85 - 69
Kartezjusza 1

WAT - PJATK

36 - 43
Nowowiejska 37B

CC - SGGW II

104 - 75
Wóycickiego 1/3

UKSW - APoż

102 - 59
Marymoncka 34

AWF - AszWoj

60 - 83
Lokajskiego 3

ALK II - WAT

55 - 50
Słowackiego 52/54

APoż - SGGW II

98 - 80
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - UKSW

85 - 71
Marymoncka 34

AWF - CC

39 - 60
Nowowiejska 37B

CC - APoż

21:15
Niegocińska 2a

PJATK - AszWoj

93 - 73
Wóycickiego 1/3

UKSW - WAT

67 - 69
Ciszewskiego 10

SGGW II - ŁAZARSKI

52 - 55
Nowowiejska 37B

CC - ALK II

52 - 68
Niegocińska 2a

PJATK - AWF

130 - 62
Wóycickiego 1/3

UKSW - AszWoj

52 - 86
Słowackiego 52/54

APoż - ŁAZARSKI

104 - 83
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - CC

67 - 56
Ciszewskiego 10

SGGW II - WAT

50 - 40
Lokajskiego 3

ALK II - PJATK

37 - 75
Marymoncka 34

AWF - UKSW

64 - 52
Kartezjusza 1

WAT - APoż

58 - 73
Frontowa 2

AszWoj - SGGW II

89 - 55
Wóycickiego 1/3

UKSW - ALK II

59 - 48
Słowackiego 52/54

APoż - AszWoj

59 - 61
Niegocińska 2a

PJATK - CC

109 - 71
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - WAT

52 - 62
Ciszewskiego 10

SGGW II - AWF

70 - 88
Nowowiejska 37B

CC - WAT

82 - 101
Frontowa 2

AszWoj - ŁAZARSKI

54 - 80
Niegocińska 2a

PJATK - UKSW

72 - 31
Marymoncka 34

AWF - APoż

47 - 59
Lokajskiego 3

ALK II - SGGW II

149 - 52
Kartezjusza 1

WAT - AszWoj

92 - 53
Wóycickiego 1/3

UKSW - CC

31 - 48
Słowackiego 52/54

APoż - ALK II

90 - 74
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - AWF

87 - 31
Ciszewskiego 10

SGGW II - PJATK

82 - 74
Marymoncka 34

AWF - WAT

62 - 31
Nowowiejska 37B

CC - ASzWoj

52 - 70
Niegocińska 2a

PJATK - APoż

66 - 62
Wóycickiego 1/3

UKSW - SGGW II

91 - 113
Lokajskiego 3

ALK II - ŁAZARSKI

81 - 38
Kartezjusza 1

WAT - ALK II

57 - 107
Frontowa 2

AszWoj - AWF

49 - 39
Słowackiego 52/54

APoż - UKSW

120 - 50
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - PJATK

78 - 69
Ciszewskiego 10

SGGW II - CC

43 - 62
Nowowiejska 37B

CC - AWF

49 - 89
Niegocińska 2a

PJATK - WAT

76 - 86
Wóycickiego 1/3

UKSW - ŁAZARSKI

30 - 42
Ciszewskiego 10

SGGW II - APoż

69 - 50
Lokajskiego 3

ALK II - AszWoj

58 - 32
Marymoncka 34

AWF - ALK II

81 - 74
Kartezjusza 1

WAT - UKSW

103 - 36
Frontowa 2

AszWoj - PJATK

36 - 33
Słowackiego 52/54

APoż - CC

98 - 56
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - SGGW II

Terminarz

20:20
Lokajskiego 3

ALK II - UKSW

19:00
Ciszewskiego 10

SGGW II - AszWoj

20:25
Wóycickiego 1/3

UKSW - AWF

20:30
Słowackiego 52/54

APoż - WAT

21:15
Niegocińska 2a

PJATK - ALK II

18:45
Nowowiejska 37B

CC - ŁAZARSKI

20:20
Lokajskiego 3

ALK II - CC

21:15
Marymoncka 34

AWF - PJATK

17:30
Frontowa 2

AszWoj - ALK II

21:00
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - APoż

17:30
Frontowa 2

AszWoj - UKSW

19:45
Kartezjusza 1

WAT - SGGW II

20:20
Lokajskiego 3

ALK II - APoż

WSPIERAJĄ NAS