Zielona Szkoła Seniora 2023
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
20951
page-template-default,page,page-id-20951,bridge-core-3.1.6,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-30.4.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Zielona Szkoła Seniora 2023

AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY ORAZ AZS WARSZAWA ZAPRASZAJA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYDARZENIU ZIELONA SZKOŁA SENIORA w ramach programu: SENIOR AKTYWNY, ZDROWY, SPORTOWY.

 

To tygodniowe spotkanie oraz wspólny pobyt połączony z aktywnym spędzaniem czasu w gronie osób w wieku 60 +. Zielona Szkoła Seniora to szansa na nowe znajomości, poprawienie kondycji oraz nabycie nowych umiejętności i nawyków ukierunkowanych na aktywne i prozdrowotne spędzanie wolnego czasu. Pięknie usytuowany oraz profesjonalnie wyposażony (centrum rehabilitacji) Ośrodek AZS w Wilkasach koło Giżycka w sercu Mazur nad jeziorem Niegocin, pozwala zaproponować atrakcyjny program oraz wysoki standard pobytu.

POBYT

W ramach oferty proponujemy zakwaterowanie w Hotelu w 2, 3, 4 osobowych pokojach i 4 osobowych studiach z pełnym węzłem sanitarnym (toaleta, prysznic, umywalka) w terminie 18 – 24 września 2023 r. Pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie) od obiadu w poniedziałek 18.09.2023 r. do śniadania w niedzielę 24.09.2023 r. Proponujemy wspólną podróż autokarem, ale można też dojechać na miejsce we własnym zakresie.

PROGRAM

Przygotowując program pobytu pomyśleliśmy o jak najszerszym zakresie atrakcji, obejmującym zajęcia integracyjne tj. ogniska, wieczorki taneczne oraz rejs statkiem po okolicznych jeziorach.

Nic tak dobrze nie robi jak aktywny wypoczynek, stąd też w codziennym programie proponujemy poranną gimnastykę, aerobic, pilates (ćwiczenia na zdrowy kręgosłup) nordic walking, wycieczki rowerowe, kajakowe, tai chi i wiele innych aktywności.

ZDROWIE

Mając na uwadze aspekty zdrowotne oraz świetnie wyposażony kompleks rehabilitacyjny proponujemy zabiegi fizjoterapeutyczne oraz dostęp do SPA – basen z przeciwprądem, jacuzzi, sauny.

Centrum SPA i rehabilitacji oferuje dużo szerszy zakres usług: hydroterapia, presoterapia, terapia polem magnetycznym, światło-lecznictwo, masaże i drenaż limfatyczny, krioterapia (kriokomora), elektroterapia, sonoterapia, kinesiotaping, ćwiczenia na przyrządach.

Na wpadek słabej pogody czy też po prostu dla relaksu intelektualnego mamy przygotowany cykl zajęć edukacyjnych.

WARUNKI UDZIAŁU

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZEJ AKCJI NALEŻY:

– być w grupie wiekowej 60 +;

– mieć wolny czas w terminie 18 – 24 września 2023 r. (od poniedziałku do niedzieli);

– wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę na konto organizatora.

ORGANIZATOR I NR KONTA

Akademicki Związek Sportowy,
ul. Kredytowa 1a, 00-056 Warszawa,

Santander Bank Polska SA nr konta: 76 1090 1098 0000 0001 4380 4393
– kwotę 1299 PLN* (tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dziewieć zł)
tytułem: „OPŁATA ZA UDZIAŁ W ZIELONEJ SZKOLE SENIORA – WILKASY 2023 / + imię i nazwisko”

Po odesłaniu ankiety (wypełnieniu ankiety on-line) oraz uiszczeniu opłaty, otrzymacie od nas (AZS Warszawa) pismo potwierdzające przyjęcie na listę uczestników akcji Zielona Szkoła Seniora: Senior Aktywny Zdrowy Sportowy – Wilkasy 2023. Będzie ono zawierało m.in. informacje na temat dojazdu, godzinę i miejsce zbiórki dla osób korzystających z zorganizowanego przez AZS transportu autokarem, szczegółowy program imprezy oraz kilka praktycznych informacji co zabrać ze sobą, a czego nie i jak się przygotować do udziału w imprezie.

TERMIN WYPEŁNIENIA FORMULARZA ORAZ WNOSZENIA OPŁAT UPŁYWA Z DNIEM 28 SIERPNIA 2023 ROKU (PONIEDZIAŁEK).

UWAGA!! LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ I WNIESIENIA OPŁAT.
ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ODMOWY PRZYJĘCIA ZGŁOSZENIA Z POWODU BRAKU WOLNYCH MIEJSC.
(wówczas wniesiona opłata zostanie zwrócona)

* – Akcja „ZIELONA SZKOŁA SENIORA: SENIOR AKTYWNY, ZDROWY, SPORTOWY jest dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.