PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN – I LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
18676
page-template-default,page,page-id-18676,page-child,parent-pageid-18629,bridge-core-3.0.5,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY i MAZOWSZA
W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN – I LIGA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin: listopad 2022 – kwiecień 2023
Miejsce: obiekty sportowe w Warszawie

Tabela Piłka Siatkowa Mężczyzn I Liga 22/23

PozycjaDrużynaMWPSZSPMPzMPsBPkt
15411464684303813
2431116380331499
3532119439409309
443194309292179
5431106373356178
633094285243427
75321111479496-177
841379347328195
9514512352408-564
10404412338374-361
11505315343446-1030

Wyniki

17:30
Marymoncka 34

AWF - MANS

3 - 1
Trojdena 2c

SGSP - WUM

3 - 0
Kartezjusza 1

WAT - ŁAZARSKI

1 - 3
Szturmowa 1/3

UW - SGGW

0 - 3
Rogalińska 2

SGH - ALK

3 - 0
Banacha 2a

UW - AWF

2 - 3
Kartezjusza 1

WAT - SGGW

3 - 2
Ciszewskiego 10

SGGW - SGH

3 - 0
Obozowa 60

MANS - WAT

0 - 3
Trojdena 2c

WUM - AWF

2 - 3
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - PW

0 - 3
Słowackiego 52/54

ALK - SGSP

3 - 0
Marymoncka 34

AWF - ALK

3 - 1
Trojdena 2c

WAT - WUM

2 - 3
Waryńskiego 12

PW - MANS

1 - 3
Rogalińska 2

SGH - UW

3 - 1
Słowackiego 52/54

SGSP - SGGW

2 - 3
Kartezjusza 1

ALK - WAT

1 - 3
Ciszewskiego 10

SGGW - AWF

3 - 2
Szturmowa 1/3

UW - SGSP

3 - 2
Obozowa 60

MANS - ŁAZARSKI

1 - 3
Trojdena 2c

WUM - PW

3 - 0
Waryńskiego 12

PW - ALK

3 - 0
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - WUM

3 - 1
Słowackiego 52/54

SGSP - SGH

Terminarz

21:00
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - AWF

19:00
Waryńskiego 12

PW - WAT

19:00
Trojdena 2c

WUM - SGH

20:15
Obozowa 60

MANS - SGSP

20:30
Szturmowa 1/3

ALK - UW

20:40
Słowackiego 52/54

SGSP - ŁAZARSKI

21:20
Rogalińska 2

SGH - MANS

20:30
Szturmowa 1/3

UW - WUM

17:30
Ciszewskiego 10

SGGW - ALK

17:30
Marymoncka 34

AWF - PW

21:00
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - SGH

19:00
Waryńskiego 12

PW - SGSP

19:00
Trojdena 2c

WUM - SGGW

20:15
Obozowa 60

MANS - UW

20:00
Kartezjusza 1

WAT - AWF

20:40
Słowackiego 52/54

SGSP - WAT

21:20
Rogalińska 2

SGH - PW

19:00
Trojdena 2c

ALK - WUM

20:30
Szturmowa 1/3

UW - ŁAZARSKI

21:00
Ciszewskiego 10

SGGW - MANS

21:00
Niegocińska 2a

ŁAZARSKI - SGGW

19:00
Waryńskiego 12

PW - UW

20:15
Obozowa 60

MANS - ALK

20:00
Kartezjusza 1

WAT - SGH

17:30
Marymoncka 34

AWF - SGSP

21:00
Niegocińska 2a

ALK - ŁAZARSKI

21:20
Rogalińska 2

SGH - AWF

19:00
Trojdena 2c

WUM - MANS

20:30
Szturmowa 1/3

UW - WAT

17:30
Ciszewskiego 10

SGGW - PW

WSPIERAJĄ NAS