PIŁKA SIATKOWA KOBIET – II LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
18674
page-template-default,page,page-id-18674,page-child,parent-pageid-18629,bridge-core-3.0.6,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY i MAZOWSZA
W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET – II LIGA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin: listopad 2022 – kwiecień 2023
Miejsce: obiekty sportowe w Warszawie

Tabela Piłka Siatkowa Kobiet II Liga 22/23

PozycjaDrużynaMWPSZSPMPzMPsBPkt
1109127576157418727
298124366945921024
396318126725759717
4104615197116773413
594516166946454912
6927722528667-1396
710010030312750-4380

Wyniki

2 - 3
Banacha 2a

UW II - SGH

3 - 0
Gen. Chruściela 103

AszWoj - CC

3 - 0
Trojdena 2c

ALK - WUM

0 - 3
Felińskiego 15

CC - ALK

0 - 3
Okopowa 59

AEH - AszWoj

3 - 0
Trojdena 2c

WUM - UW II

0 - 3
Rogalińska 2

SGH - WUM

3 - 0
Banacha 2a

UW II - CC

3 - 0
Okopowa 59

ALK - AEH

0 - 3
Felińskiego 15

CC - SGH

3 - 1
Okopowa 59

AEH - UW II

1 - 3
Gen. Chruściela 103

AszWoj - ALK

0 - 3
Okopowa 59

AEH - SGH

1 - 3
Gen. Chruściela 103

AszWoj - UW II

0 - 3
Felińskiego 15

CC - WUM

3 - 1
Rogalińska 2

SGH - AszWoj

0 - 3
Banacha 2a

UW II - ALK

3 - 0
Trojdena 2c

WUM - AEH

3 - 0
Rogalińska 2

ALK - SGH

3 - 0
Okopowa 59

AEH - CC

0 - 3
Gen. Chruściela 103

AszWoj - WUM

0 - 3
Felińskiego 15

CC - AszWoj

3 - 0
Rogalińska 2

SGH - UW II

3 - 0
Trojdena 2c

WUM - ALK

3 - 0
Felińskiego 15

ALK - CC

0 - 3
Banacha 2a

UW II - WUM

3 - 1
Gen. Chruściela 103

AszWoj - AEH

0 - 3
Felińskiego 15

CC - UW II

0 - 3
Okopowa 59

AEH - ALK

3 - 0
Trojdena 2c

WUM - SGH

3 - 0
Rogalińska 2

SGH - CC

3 - 0
Banacha 2a

UW II - AEH

3 - 1
Gen. Chruściela 103

ALK - AszWoj

Terminarz

17:30
Trojdena 2c

WUM - AszWoj

21:20
Rogalińska 2

SGH - ALK

19:15
Felińskiego 15

CC - AEH

19:00
Gen. Chruściela 103

AszWoj - SGH

20:45
Okopowa 59

AEH - WUM

18:30
Banacha 2a

ALK - UW II

17:30
Trojdena 2c

WUM - CC

21:20
Rogalińska 2

SGH - AEH

18:30
Banacha 2a

UW II - AszWoj

WSPIERAJĄ NAS