PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN – II LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
7343
page-template-default,page,page-id-7343,page-child,parent-pageid-7289,bridge-core-2.5.9,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN – II LIGA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin:
26.02.2018 – 27.04.2018
Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA II LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

Pos Zespół M W T L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 SGSP 12 11 0 1 33:4911:639 33       
2 WUM 12 9 0 3 29:12950:856 27       
3 ASzWoj 12 8 0 4 25:17951:866 23       
4 WSR 12 5 0 7 22:261049:1049 15       
5 UW II 12 5 0 7 17:29927:1019 13       
6 ŁAZARSKI 12 4 0 8 17:26855:968 12       
7 UKSW 12 0 0 12 7:36768:1014 3       

TERMINARZ II LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

ROZEGRANE SPOTKANIA

Mecz Score
26 kwietnia 2018 20:20 ul. Trojdena 2c
WUM SGSP

3 - 0 (25:20, 25:21, 25:21)

26 kwietnia 2018 18:30 ul. Banacha 2a
UW II ŁAZARSKI

0 - 3 (20:25, 25:27, 23:25)

23 kwietnia 2018 18:30 ul. Lindego 20
UKSW UW II

1 - 3 (25:21, 14:25, 19:25, 22:25)

19 kwietnia 2018 20:20 ul. Trojdena 2c
ŁAZARSKI WUM

1 - 3 (26:24, 20:25, 18:25, 24:26)

18 kwietnia 2018 18:45 ul. Lindego 20
WSR UKSW

3 - 0 (25:20, 25:15, 25:16)

17 kwietnia 2018 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP ŁAZARSKI

3 - 0 (25:20, 25:14, 25:14)

16 kwietnia 2018 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj UW II

3 - 2 (25:15, 23:25, 26:24, 23:25, 15:7)

12 kwietnia 2018 20:20 ul. Trojdena 2c
WUM WSR

3 - 0 (25:18, 25:20, 26:24)

12 kwietnia 2018 18:30 ul. Banacha 2a
UW II SGSP

0 - 3 (18:25, 26:28, 16:25)

9 kwietnia 2018 18:30 ul. Lindego 20
UKSW ASzWoj

0 - 3 (6:25, 19:25, 16:25)

27 marca 2018 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP UKSW

3 - 0 (25:15, 25:7, 25:19)

26 marca 2018 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj WUM

3 - 0 (25:15, 25:17, 25:16)

22 marca 2018 20:20 ul. Kowieńska 12/20
ŁAZARSKI UKSW

3 - 0 (25:15, 25:11, 25:20)

21 marca 2018 18:45 ul. Lindego 20
WSR ASzWoj

1 - 3 (22:25, 25:16, 17:25, 22:25)

13 marca 2018 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP WSR

3 - 0 (25:17, 25:22, 25:15)

8 marca 2018 20:20 ul. Trojdena 2c
WUM UW II

3 - 0 (25:22, 25:19, 25:19)

7 marca 2018 18:45 ul. Lindego 20
WSR ŁAZARSKI

2 - 3 (21:25, 25:16, 25:21, 25:27, 10:15)

5 marca 2018 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj SGSP

0 - 3 (17:25, 19:25, 21:25)

1 marca 2018 20:20 ul. Kowieńska 12/20
ŁAZARSKI ASzWoj

0 - 3 (27:29, 17:25, 22:25)

1 marca 2018 18:30 ul. Banacha 2a
UW II WSR

3 - 2 (25:23, 22:25, 23:25, 25:21, 16:14)

26 lutego 2018 18:30 ul. Lindego 20
UKSW WUM

2 - 3 (25:20, 25:21, 17:25, 22:25, 7:15)

25 stycznia 2018 20:20 ul. Trojdena 2c
WUM UKSW

3 - 0 (25:20, 25:23, 25:22)

18 stycznia 2018 20:20 ul. Kowieńska 12/20
ŁAZARSKI SGSP

0 - 3 (00:25, 00:25, 00:25)

15 stycznia 2018 18:30 ul. Lindego 20
UKSW WSR

2 - 3 (15:25, 25:22, 27:25, 23:25, 13:15)

11 stycznia 2018 18:30 ul. Banacha 2a
UW II ASzWoj

3 - 1 (17:25, 25:14, 25:16, 25:18)

10 stycznia 2018 18:45 ul. Lindego 20
WSR WUM

3 - 2 (15:25, 22:25, 25:22, 25:19, 15:13)

9 stycznia 2018 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP UW II

3 - 0 (25:12, 25:17, 25:14)

8 stycznia 2018 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj UKSW

3 - 0 (25:14, 25:19, 25:17)

14 grudnia 2017 20:20 ul. Trojdena 2c
WUM ASzWoj

3 - 0 (26:24, 27:25, 25:14)

14 grudnia 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II ŁAZARSKI

3 - 2 (13:25, 17:25, 25:23, 25:17, 15:12)

11 grudnia 2017 18:30 ul. Lindego 20
UKSW SGSP

0 - 3 (15:25, 21:25, 17:25)

5 grudnia 2017 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP WUM

3 - 0 (25:23, 25:17, 25:22)

4 grudnia 2017 18:30 ul. Lindego 20
UKSW ŁAZARSKI

0 - 3 (15:25, 21:25, 17:25)

4 grudnia 2017 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj WSR

3 - 1 (18:25, 25:17, 25:15, 28:26)

30 listopada 2017 20:20 ul. Trojdena 2c
WUM ŁAZARSKI

3 - 0 (25:13, 25:22, 26:24)

30 listopada 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II UKSW

3 - 2 (25:15, 25:12, 19:25, 16:25, 15:12)

29 listopada 2017 18:45 ul. Lindego 20
WSR SGSP

1 - 3 (23:25, 20:25, 25:21, 21:25)

23 listopada 2017 20:20 ul. Kowieńska 12/20
ŁAZARSKI WSR

1 - 3 (17:25, 20:25, 25:22, 23:25)

23 listopada 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II WUM

0 - 3 (16:25, 22:25, 11:25)

21 listopada 2017 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP ASzWoj

3 - 0 (25:17, 25:19, 25:21)

15 listopada 2017 18:45 ul. Lindego 20
WSR UW II

3 - 0 (25:22, 25:19, 25:16)

13 listopada 2017 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj ŁAZARSKI

3 - 1 (23:25, 25:14, 25:15, 25:22)

WSPIERAJĄ NAS