Wdech, wydech i maszeruj. Maszeruj na Warszawski Maraton Fitness 
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
21990
post-template-default,single,single-post,postid-21990,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Wdech, wydech i maszeruj. Maszeruj na Warszawski Maraton Fitness 

Wdech, wydech i maszeruj. Maszeruj na Warszawski Maraton Fitness 

Dni kalorii wydają się być już policzone, bo przed nami kolejna edycja Warszawskiego Maratonu Fitness. Początkujący i bardziej zaawansowani będą mogli wylewać siódme poty lub rozciągać się do granic swoich możliwości. Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia. Udział w nim jest darmowy. Zapisy wystartowały. 

Sześć godzin pełnych aktywności, cztery sale i łącznie 24 treningi – wszystko to czekać będzie na uczestników Warszawskiego Maratonu Fitness, który odbywać będzie się na terenie CSR Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W programie imprezy znajdą się zajęcia z dance, zumby, tabaty, jogi, pilatesu i jeszcze wiele innych. Nie też zabraknie lubianych i doświadczonych instruktorów, którzy związani są z tym wydarzeniem od lat jak np. Dorota Święczkowska, Katarzyna Witkowska – Błażejczyk, Krystian Gronek, Oktawian Zagórski oraz Anna Cegłowska. Każdy uczestników z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Chociaż nazwa maraton może budzić obawy u osób początkujących, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać jeden lub dwa treningi. W ten sposób wyprzedzimy swoje noworoczne postanowienia zaczynając ćwiczenia już teraz. Dla zabieganych i zajętych przygotowaniami przedświątecznymi i zakupami będzie to dobra chwila przerwy na aktywny wypoczynek.

– Stawiamy na sprawdzoną formułę imprezy. Obiekty sportowe Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego są doskonałym miejscem do organizacji takiego wydarzenia, bo wszystko odbywa się w jednym miejscu i uczestnicy łatwo mogą poruszać się między salami. Będzie tu dużo tańca, ale nie tylko. W każdej z sal poczuć będzie można inny nastrój, bo już w strefie body&mind będzie spokojniej. Liczymy, że stałe bywalczynie i bywalcy dopiszą, ale chcemy też dotrzeć do kolejnych osób. Dla studentów WUM udział w całym maratonie usprawiedliwi dwie nieobecności w zajęciach WF – mówi Marzena Walenda, współorganizatorka Warszawskiego Maratonu Fitness i prowadząca zajęcia.

Warszawski Maraton Fitness to impreza organizowana przy współpracy AZS Warszawa i AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wydarzenie odbywa się od ponad 10 lat  wprawiając ćwiczących w lepszy humor oraz szybsze bicie serca. W 2021 roku akcja wróciła na obiekty WUM po krótkiej przerwie.

Tegoroczna impreza odbędzie się 10 grudnia w godzinach od 10 do 16 w hali przy ul. ks. Trojdena 2c. Udział w imprezie jest darmowy, jednak obowiązują zgłoszenia. Wszystko z uwagi na limity osób, które będą mogły wziąć udział w treningach w mniejszych salach. Limity nie obowiązują tylko na halę sportową.

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawa i Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem wydarzenia jest Warszawski Uniwersytet Medyczny i Samorząd Studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Strona: https://azs.waw.pl/maratonfitness/

Tekst: Robert Zakrzewski