Warszawski Maraton Fitness wraca na WUM
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
16789
post-template-default,single,single-post,postid-16789,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Warszawski Maraton Fitness wraca na WUM

Warszawski Maraton Fitness wraca na WUM

Po trzech latach, największe fitnessowe wydarzenie stolicy wraca na obiekty sportowe Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz aktywności fizycznych uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia naukowców.

Warszawski Maraton Fitness to wydarzenie, które odbywa się cyklicznie od ponad 10 lat. Jest ono okazją do spotkania zarówno ludzi już aktywnych, jak i tych, którzy chcą rozpocząć swoją aktywność. W swojej historii odwiedziło już kilka stołecznych lokalizacji, m.in. Ośrodek Sportu i Rekreacji Śródmieście na ul. Polnej czy Akademię Wychowania Fizycznego. Po trzech latach wraca natomiast na obiekty sportowe Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

– Na obiektach Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego przy ul. Księcia Trojdena jest masa możliwości dla takiego wydarzenia jak Warszawski Maraton Fitness. Duża hala sportowa, która będzie główną areną wydarzenia, pomniejsze sale do ćwiczeń, które będą podzielone tematycznie, siłownia. Ponadto, nie zapominajmy, że są to obiekty uczelni wyższej, a zatem mamy również do dyspozycji sale wykładowe, z których też na pewno skorzystamy – zapowiada Karol Daniluk z Akademickiego Związku Sportowego Warszawa, organizatora wydarzenia.

Warszawski Maraton Fitness to przede wszystkim różnorodność propozycji aktywności wokół fitnessu. Każda z zainteresowanych osób na pewno znajdzie coś dla siebie. W hali sportowej odbędą się m.in. zajęcia Pilates, Tabata a całość zwieńczy energetyczna Zumba. Mniejsze sale do ćwiczeń będą zgrupowane według tematyk: Workout & Step, Body & Mind oraz Dance. Sale wykładowe posłużą do organizacji ciekawych wykładów i prelekcji wokół szeroko pojętej tematyki wellness.

– Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę po prostu się ruszyć. Zarówno tych, którzy robią to codziennie, jak i tych, którzy dopiero wstali lub właśnie wstają z kanapy. Świetne warunki, sprawdzeni instruktorzy, którzy naładują wszystkich pozytywną energią. Do tego ogrom fachowej wiedzy dotyczącej po prostu zdrowia i aktywnego trybu życia. Jak o tym mówię, to sama nie mogę się doczekać – dodaje z uśmiechem Marzena Walenda z Klubu Uczelnianego AZS WUM, współorganizatorka i prowadząca zajęcia.

Wśród instruktorek i instruktorów poszczególnych modułów pojawią się lubiani i znani z poprzednich edycji, m.in. Anna Sobianek, Krystian Gronek, Dorota Święćkowska-Mytyk, Marzena Walenda czy Ania Cegłowska z Oktawianem Zagórskim.

Warszawski Maraton Fitness odbędzie się w niedzielę, 12 grudnia 2021 roku na obiektach sportowych Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (ul. Księcia Trojdena 2c). Ilość miejsc na poszczególne zajęcia będzie limitowana. Rejestracja zostanie uruchomiona 1 grudnia,

Szczegóły dotyczące wydarzenia są umieszczone na stronie https://azs.waw.pl/maratonfitness/ oraz na profilu Facebook https://www.facebook.com/WarszawskiMaratonFitness.

Foto: Jerzy Chrzanowski (archiwum)