Spore zainteresowanie Integracyjnymi Mistrzostwami Polski AZS w tenisie stołowym
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
13692
post-template-default,single,single-post,postid-13692,single-format-standard,bridge-core-3.1.3,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-30.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.4,vc_responsive

Spore zainteresowanie Integracyjnymi Mistrzostwami Polski AZS w tenisie stołowym

Spore zainteresowanie Integracyjnymi Mistrzostwami Polski AZS w tenisie stołowym

Po czyjej stronie będzie piłeczka przekonamy się podczas V Integracyjnych Mistrzostwa Polski AZS w tenisie stołowy. Impreza odbędzie się w dniach od 4 do 6 grudnia w Gdańsku. Zapisy trwają.

Miejsce rozgrywania zawodów czyli Centrum Szkolenia im. Andrzeja Grubby niemal zobowiązuje do serwisów i odbiorów na najwyższym poziomie. Walka o medale toczyć będzie w dziesięciu klasach m.in.: wśród osób grających na wózkach, na stojąco, niesłyszących i niewidzących.

Organizatorzy zdecydowali się pokryć koszty związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem pierwszych 30 zgłoszonych zawodników. Uczestnicy i trenerzy na własny koszt przyjeżdżają na zawody.

– Już pierwszego dnia wyczerpaliśmy liczbę 30 osób. Mówiąc szczerze myślałem, że tyle się zgłosi na imprezę dlatego byliśmy w szoku widząc zgłoszenia. Widać, że uczestnicy czekali na tę imprezę. Oczywiście dalej przyjmujemy zainteresowanych, tyle że już samemu trzeba będzie pokryć koszta – powiedział Tomasz Aftański, koordynator zawodów.

To będzie ostatnia impreza w kalendarzu tegorocznych Integracyjnych Mistrzostwa Polski AZS. Wstępne zgłoszenia składać można jeszcze do 25 listopada na stronie http://imp.azs.pl/.

Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS rozgrywane są od 2016 roku. Cykl zawodów skierowany jest do osób niepełnosprawnych w ramach upowszechniania sportu w środowisku akademickim.

Autor: Robert Zakrzewski

foto: Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS