Przyjedź na szkolenie i zostań liderem
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
19824
post-template-default,single,single-post,postid-19824,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Przyjedź na szkolenie i zostań liderem

Przyjedź na szkolenie i zostań liderem

Cztery dni pasjonujących spotkań, dawki nowej wiedzy i oczywiście sportu – to wszystko czeka na uczestników Warszawskiej Akademii Liderów, która wraca po przerwie. Czas poznać się na nowo z młodymi działaczami i przeszkolić się od A do Z przez S. Tak, żeby później móc razem namieszać!

Tak jak piłkarska Barcelona ma swoją La Masie, tak i Akademicki Związek Sportowy ma swoją kuźnię talentów. Przez lat w Akademii Liderów doświadczenie zdobywały dziesiątki jak nie setki osób, które obecnie stanowią o silnych klubach uczelnianych i środowiskach. W tym roku AZS Warszawa ponownie organizuje środowiskowe szkolenie dla młodych działaczy z Warszawy i Mazowsza. Mogą w nich wziąć udział ci, którzy już nieco poznali smak działania w AZS-ie jak i ci, którzy dopiero zaczynają się włączać w akcje spod znaku gryfa. Limit na jedną uczelnię to 3  osoby.

Szkolenie odbędzie się w dniach 2-5 marca na terenie Ośrodka Narciarskiego Harenda w Zakopanem. W programie znajdą się spotkania z osobami zaangażowanymi w działalność AZS przez duże Z. Będzie okazja żeby porozmawiać z prezesem AZS Zakopane, pomysłodawcą i organizatorem akademickiej ligi darta, medalistą ME w inline alpine, laureatką nagrody Pietrasika dla najbardziej wyróżniających się młodych działaczy w całej Polsce, weryfikatorami Akademickich Mistrzostw Polski oraz ratownikiem TOPR – takich historii naprawdę nie można przegapić!

Podczas czterodniowego wyjazdu nie zabraknie też sportu. Uczestnicy odwiedzą Chochołowskie Termy, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów spróbują swoich sił na biegówkach. Z bliska podejrzą też jak działa Akademicki Puchar Polski w narciarstwie alpejskim – AZS Winter Cup, który należy do sztandarowych imprez AZS Warszawa.

Ze sobą zabrać należy tylko głowę otwartą na różne pomysły, strój sportowy na trening na biegówkach, strój kąpielowy oraz dobry humor. Koszt udziału w szkoleniu wynosi 250 zł za osobę.  Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane są do 24.02. Numer konta – ALIOR BANK 12 2490 0005 0000 4530 8906 3811 z dopiskiem “Szkolenie liderów”. Płatność musi być dokonana z konta klubu lub uczelni. Jest możliwość wystawienia faktury. 

ZGŁOSZENIA

SZCZEGÓŁY