P. SIATKOWA MĘŻCZYZN – II LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
2606
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2606,bridge-core-3.0.5,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN – II LIGA 2015/2016

INFORMACJE

Termin:
1.III.2016 – 22.IV.2016
Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA II LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 SGSP 10 10 0 30:10959:834 26       
2 WUM 10 8 2 26:14919:845 23       
3 SGGW 10 5 5 20:20890:822 14       
4 WSR 10 4 6 17:22857:887 13       
5 UW II 10 2 8 14:25844:920 8       
6 UKSW 10 1 9 11:27716:877 6       

Nadchodzące spotkania:

Rozegrane mecze:

Mecz Score
14 kwietnia 2016 18:30 ul. Banacha 2a
UW II SGSP

2 - 3 (25:19, 25:19, 26:28, 23:25, 13:15)

13 kwietnia 2016 19:00 ul. Lindego 20
WSR UKSW

3 - 0 (25:21, 27:25, 25:20)

5 kwietnia 2016 21:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UW II

3 - 1 (25:19, 24:26, 25:16, 25:23)

5 kwietnia 2016 20:30 ul. Trojdena 2c
WUM UKSW

3 - 1 (23:25, 25:22, 25:14, 25:18)

5 kwietnia 2016 19:00 ul. Słowackiego 52/54
SGSP WSR

3 - 2 (25:21, 22:25, 23:25, 25:12, 15:11)

22 marca 2016 20:30 ul. Trojdena 2c
WUM SGGW

3 - 2 (25:20, 18:25, 29:27, 19:25, 15:9)

16 marca 2016 19:00 ul. Lindego 20
WSR UW II

3 - 1 (25:22, 25:8, 24:26, 25:17)

15 marca 2016 21:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UKSW

3 - 0 (25:00, 25:00, 25:00)

15 marca 2016 19:00 ul. Słowackiego 52/54
SGSP WUM

3 - 0 (25:19, 25:20, 25:23)

10 marca 2016 18:30 ul. Banacha 2a
UW II UKSW

3 - 1 (26:24, 25:17, 21:25, 25:23)

8 marca 2016 21:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW SGSP

0 - 3 (14:25, 23:25, 20:25)

8 marca 2016 20:30 ul. Trojdena 2c
WUM WSR

3 - 0 (25:21, 25:20, 25:17)

3 marca 2016 18:30 ul. Banacha 2a
UW II WUM

2 - 3 (17:25, 25:21, 25:22, 23:25, 12:15)

2 marca 2016 19:00 ul. Lindego 20
WSR SGGW

3 - 1 (22:25, 25:23, 25:19, 25:16)

1 marca 2016 19:00 ul. Słowackiego 52/54
SGSP UKSW

3 - 0 (25:19, 25:21, 25:22)

19 stycznia 2016 20:30 ul. Siemieńskiego 6
WUM SGSP

2 - 3 (26:24, 25:22, 23:25, 20:25, 12:15)

13 stycznia 2016 19:00 ul. Lindego 20
WSR SGSP

0 - 3 (12:25, 20:25, 41:43)

12 stycznia 2016 21:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UKSW

3 - 2 (AET) (19:25, 21:25, 25:13, 25:15, 15:10)

17 grudnia 2015 18:30 ul. Banacha 2a
UW II SGGW

0 - 3 (25:27, 21:25, 19:25)

15 grudnia 2015 20:30 ul. Siemieńskiego 6
WUM UKSW

3 - 0 (25:23, 25:13, 25:18)

9 grudnia 2015 19:00 ul. Lindego 20
WSR UKSW

3 - 2 (AET) (25:21, 15:25, 22:25, 26:24, 16:14)

8 grudnia 2015 21:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WUM

1 - 3 (21:25, 22:25, 25:22, 21:25)

8 grudnia 2015 19:00 ul. Słowackiego 52/54
SGSP UW II

3 - 1 (25:16, 25:18, 24:26, 27:25)

3 grudnia 2015 18:30 ul. Banacha 2a
UW II WSR

3 - 0 (25:23, 25:21, 25:23)

26 listopada 2015 18:30 ul. Banacha 2a
UW II UKSW

0 - 3 (24:26, 22:25, 16:25)

25 listopada 2015 19:00 ul. Lindego 20
WSR WUM

1 - 3 (19:25, 16:25, 25:19, 22:25)

24 listopada 2015 19:00 ul. Słowackiego 52/54
SGSP SGGW

3 - 1 (25:21, 26:24, 28:30, 25:15)

17 listopada 2015 21:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WSR

3 - 2 (AET) (21:25, 27:25, 25:18, 21:25, 15:13)

17 listopada 2015 20:30 ul. Siemieńskiego 6
WUM UW II

3 - 1 (25:19, 22:25, 26:24, 25:21)

17 listopada 2015 19:00 ul. Słowackiego 52/54
SGSP UKSW

3 - 2 (AET) (25:14, 21:25, 25:23, 23:25, 15:6)

WSPIERAJĄ NAS