P. SIATKOWA MĘŻCZYZN – I LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
2605
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2605,bridge-core-2.5.9,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN – I LIGA 2015/2016

INFORMACJE

Termin:
1.III.2016 – 29.IV.2016
Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

Pos   Zespół M W L PCT Pkt Last 5
1 WSM 14 13 1 0.929 38       
2 UW 14 11 3 0.786 34       
3 SGH 14 7 7 0.5 22       
4 PW 14 8 6 0.571 21       
5 AWF 14 6 8 0.429 20       
6 WAT 14 6 8 0.429 17       
7 ALK 14 5 9 0.357 16       
8 AON 14 0 14 0 0       

 

Nadchodzące spotkania:

Rozegrane mecze:

Mecz Score
5 maja 2016 20:00 ul. Kartezjusza 1
WAT UW

0 - 3 (18:25, 18:25, 18:25)

25 kwietnia 2016 18:45 al. Gen. Chruściela 103
AON WAT

0 - 3 (24:26, 20:25, 14:25)

21 kwietnia 2016 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK WAT

3 - 0 (25:19, 25:16, 25:19)

20 kwietnia 2016 20:00 ul. Obozowa 60
WSM WAT

3 - 0 (25:20, 25:17, 26:24)

18 kwietnia 2016 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH AWF

3 - 1 (28:26, 23:25, 25:20, 26:24)

18 kwietnia 2016 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW PW

3 - 2 (21:25, 22:25, 25:23, 25:19, 15:6)

18 kwietnia 2016 18:45 al. Gen. Chruściela 103
AON ALK

0 - 3 (16:25, 13:25, 18:25)

14 kwietnia 2016 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGH

1 - 3 (16:25, 26:28, 25:19, 23:25)

14 kwietnia 2016 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK UW

0 - 3 (17:25, 30:32, 17:25)

14 kwietnia 2016 19:00 ul. Akademicka 5
PW WSM

2 - 3 (25:19, 14:25, 29:27, 23:25, 12:15)

11 kwietnia 2016 18:45 al. Gen. Chruściela 103
AON AWF

1 - 3 (21:25, 25:23, 22:25, 22:25)

4 kwietnia 2016 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW AWF

3 - 1 (25:18, 27:25, 28:30, 25:17)

4 kwietnia 2016 18:45 al. Gen. Chruściela 103
AON SGH

1 - 3 (22:25, 21:25, 25:20, 15:25)

1 kwietnia 2016 17:00 ul. Marymoncka 34
AWF WSM

0 - 3 (21:25, 16:25, 20:25)

31 marca 2016 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT PW

3 - 0 (25:17, 25:23, 25:21)

30 marca 2016 20:00 ul. Obozowa 60
WSM ALK

3 - 0 (25:23, 25:17, 25:18)

24 marca 2016 19:00 ul. Akademicka 5
PW SGH

3 - 2 (20:25, 28:26, 25:23, 23:25, 15:10)

21 marca 2016 18:45 al. Gen. Chruściela 103
AON UW

0 - 3 (16:25, 20:25, 23:25)

17 marca 2016 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT AWF

0 - 3 (17:25, 19:25, 21:25)

17 marca 2016 19:00 ul. Akademicka 5
PW ALK

3 - 0 (25:14, 25:22, 25:20)

14 marca 2016 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH UW

3 - 2 (25:12, 25:20, 22:25, 20:25, 15:9)

14 marca 2016 18:45 al. Gen. Chruściela 103
AON WSM

0 - 3 (13:25, 22:25, 14:25)

11 marca 2016 17:00 ul. Marymoncka 34
AWF PW

3 - 0 (25:22, 25:20, 25:23)

10 marca 2016 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK SGH

3 - 1 (19:25, 25:18, 25:18, 25:18)

7 marca 2016 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW WSM

2 - 3 (16:25, 25:23, 22:25, 25:19, 5:15)

3 marca 2016 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK AWF

3 - 0 (25:17, 25:18, 25:22)

29 lutego 2016 20:00 ul. Rogalińska 2
SGH WSM

0 - 3 (23:25, 19:25, 22:25)

29 lutego 2016 18:45 al. Gen. Chruściela 103
AON PW

0 - 3 (19:25, 14:25, 11:25)

22 stycznia 2016 17:00 ul. Marymoncka 34
AWF SGH

3 - 1 (24:26, 26:24, 25:19, 25:20)

21 stycznia 2016 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT WSM

0 - 3 (24:26, 14:25, 23:25)

21 stycznia 2016 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK AON

3 - 1 (22:25, 25:18, 25:18, 25:17)

21 stycznia 2016 19:00 ul. Akademicka 5
PW UW

3 - 2 (25:17, 25:19, 21:25, 21:25, 15:10)

15 stycznia 2016 17:00 ul. Marymoncka 34
AWF AON

3 - 0 (25:21, 26:24, 25:16)

13 stycznia 2016 20:00 ul. Obozowa 60
WSM PW

3 - 0 (25:17, 25:22, 26:24)

11 stycznia 2016 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH WAT

3 - 1 (18:25, 25:18, 25:19, 25:20)

11 stycznia 2016 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW ALK

3 - 1 (25:23, 25:19, 19:25, 25:20)

18 grudnia 2015 17:00 ul. Marymoncka 34
AWF UW

1 - 3 (25:19, 18:25, 22:25, 20:25)

17 grudnia 2015 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK WSM

1 - 3 (25:21, 17:25, 19:25, 13:25)

17 grudnia 2015 19:00 ul. Akademicka 5
PW WAT

1 - 3 (24:26, 25:20, 23:25, 21:25)

14 grudnia 2015 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH AON

3 - 0 (25:21, 25:23, 25:20)

10 grudnia 2015 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT ALK

3 - 0 (25:19, 25:12, 25:21)

9 grudnia 2015 20:00 ul. Obozowa 60
WSM AWF

3 - 0 (25:13, 25:17, 25:15)

7 grudnia 2015 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH PW

2 - 3 (AET) (25:27, 25:22, 27:25, 22:25, 13:15)

7 grudnia 2015 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW AON

3 - 1 (25:18, 25:16, 21:25, 25:18)

4 grudnia 2015 17:00 ul. Marymoncka 34
AWF WAT

2 - 3 (AET) (25:17, 22:25, 25:20, 20:25, 11:15)

3 grudnia 2015 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK PW

2 - 3 (AET) (22:25, 14:25, 25:22, 25:21, 11:15)

2 grudnia 2015 20:00 ul. Obozowa 60
WSM AON

3 - 0 (25:11, 25:15, 26:24)

30 listopada 2015 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW SGH

3 - 1 (25:22, 25:23, 22:25, 25:19)

26 listopada 2015 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT AON

3 - 0 (25:21, 25:7, 25:16)

26 listopada 2015 19:00 ul. Akademicka 5
PW AWF

3 - 2 (AET) (25:18, 25:20, 23:25, 21:25, 15:11)

25 listopada 2015 20:00 ul. Obozowa 60
WSM UW

2 - 3 (AET) (25:23, 22:25, 25:22, 26:28, 10:15)

23 listopada 2015 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH ALK

3 - 1 (19:25, 25:20, 25:13, 25:15)

20 listopada 2015 17:00 ul. Marymoncka 34
AWF ALK

3 - 0 (25:00, 25:00, 25:00)

19 listopada 2015 19:00 ul. Akademicka 5
PW AON

3 - 0 (25:17, 25:18, 25:20)

18 listopada 2015 20:00 ul. Obozowa 60
WSM SGH

3 - 1 (25:19, 26:24, 25:27, 27:25)

16 listopada 2015 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW WAT

3 - 0 (25:20, 25:23, 25:22)

WSPIERAJĄ NAS