Ostatnia szansa na Test Coopera
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
3163
post-template-default,single,single-post,postid-3163,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Ostatnia szansa na Test Coopera

Ostatnia szansa na Test Coopera

W najbliższą niedzielę kończymy jesienną edycję Warszawskiego Testu Coopera dla Wszystkich. Mieszkańcy stolicy i okolic mieli dotychczas okazję sprawdzić swoją kondycję fizyczną na jednym z trzech obiektów: OSiR Ursus, AWF Warszawa i RKS SKRA. Tym razem w niedzielę na stadion OSiR Targówek ul. Łabiszyńska zaprasza Urząd Dzielnicy. Zaczynamy o 9:00, a testy startują co 20 minut do godziny 14:30.

Test Coopera to uniwersalny sprawdzian naszej aktualnej kondycji. Nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu, żeby wiedzieć na ile Cię stać. Tu jesteś sam na sam z bieżnią. Nie ma typowej rywalizacji – każdy z uczestników ma 12 minut. Dystans, jaki w tym czasie pokonasz, zależy tylko od Ciebie: od Twoich nóg, od Twojej głowy i od Twojego serca.

Nie zastanawiaj się czy dasz radę, jak wypadnie Twój znajomy i czy będziesz szybszy niż najlepszy dziesięciolatek. Zapisz się już dziś na www.testcoopera.pl. Stań na starcie. 12 kolejnych minut da Ci odpowiedź, której poszukujesz. Po biegu, wynik jest odczytywany w tabeli stworzonej przez amerykańskiego lekarza Kennetha Coopera. Przykładowo mężczyzna w wieku 20-29 lat na wynik dobry musi przebiec od 2400m –2800, natomiast kobieta w tym samym wieku 2200–2700 metrów.

Pamiętaj Twój udział w Teście jest ważny także dla szkoły, którą wybierzesz w zgłoszeniu. Lepsze warunki do uprawiania sportu to lepsza motywacja do aktywności fizycznej. Szkoły walczą o ufundowany przez firmę Veolia czek o wartości 3500 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie DECATHLON Targówek.

Dla każdego uczestnika czekają: numer startowy, dyplom ukończenia Testu z wpisanym dystansem butelka wody, oraz dla większości uczestników pamiątkowe koszulki – mamy ich aż 400.

Po raz drugi będziemy korzystać z elektronicznego pomiaru odległości firmy GEPARD. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych – dmuchane zabawki pozwolą się wyszaleć, tym dla których 12 minut wysiłku to za mało, będzie można też odpocząć w strefie VEOLIA Energia Warszawa i wygrać nagrody w loterii.

O szczegółach przeczytacie na stronie www.testcoopera.pl

15_TCW_jesien_targowek_plakatFoto: Michał Wencek
Plakat: AZS Warszawa