Gdzie na epickie wczasy? Miejsce docelowe – Wilkasy
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
15869
post-template-default,single,single-post,postid-15869,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Gdzie na epickie wczasy? Miejsce docelowe – Wilkasy

Gdzie na epickie wczasy? Miejsce docelowe – Wilkasy

Szeroka gama aktywności czeka na uczestników obozu sportowego organizowanego przez AZS Warszawa. Można zyskać nowe umiejętności, znajomości, lub też odpocząć i zgubić nieco formy. Jest jeszcze czas by dołączyć, a zapisy wciąż trwają.

Nie ma limitów i obowiązków, są tylko możliwości – pod takim hasłem organizowany jest coroczny Student Camp w Wilkasach koło Giżycka. Przed uczestnikami doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu w pięknych okolicznościach przyrody tuż nad jeziorem Niegocin. Wierzymy, że nic tak nie łączy jak sport i dobra atmosfera, więc przed studentami najlepsza okazja do integracji. Zwłaszcza dla tych, którzy dopiero rozpoczynają życie żaka.

Odprężyć się będzie można próbując różnych sportów zaczynając od żeglarstwa czy windsurfingu aż po kajaki, aerobik i gry zespołowe. Próbować można aż do skutku, wszystko bez żadnego limitu. Można też po prostu odpoczywać leżąc na plaży i to wcale nie zdalnie.

Przez lata obóz w Wilkasach stał się miejscem narodzin wielu znajomości i przyjaźni. Początkowo kierowany był do osób, które dopiero rozpoczynały studencki rozdział swojego życia, co jednak już nieco się zmieniło. Niektórzy z tam obecnych związali się z Akademickim Związkiem Sportowym na dłużej, jak obecny wiceprezes AZS Warszawa.

– To nie był nigdy obóz zarezerwowany dla jednej, drugiej czy trzeciej uczelni. Tylko mogli się tam spotkać ludzie ze wszystkich uczelni warszawskich, a później też łódzkich czy wrocławskich. Pierwszy raz jak miałem jechać na obóz adaptacyjny to miałem dylemat, bo ktoś pojedzie z UW, ktoś z SGH lub Politechniką i tam pozna swoich znajomych. Ale otrzymaliśmy ulotkę w kopercie o obozie w Wilkasach na którą mógł pojechać mógł każdy. Dla nas to był teoretycznie ostatni wspólny wyjazd po liceum i pierwszy z nowymi znajomi z którymi będziemy studiować. Dla mnie to było niesamowite, że można połączyć sport i zabawę. Zawsze starałem się te elementy łączyć, a tam to była eksplozja – wspominał Rafał Jachimiak w podkaście „tatanawybiegu.pl” z 18.05.2018.

AZS Student Camp odbędzie się w dniach 6-12 września w Wilkasach koło Giżycka. Koszt udziału w całym obozie wynosi 849 zł. W tej cenie jest zakwaterowanie w mini hotelu lub pawilonach, wyżywienie, zajęcia z instruktorem, turnieje sportowe, gadżety oraz dodatkowe atrakcje. Istnieje też możliwość częściowego udziału w wyjeździe.

Osoby zgłaszające się po 20 sierpnia zobowiązane są uiścić pełną kwotę wynikającą ze zgłoszenia w ciągu trzech dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż termin rozpoczęcia obozu.

Autor: Robert Zakrzewski

Strona: http://www.studentcamp.azs.pl/
Regulamin: http://www.studentcamp.azs.pl/images/aktualnosci/2021/studentcamp2021-regulamin.pdf