1MILA Warszawa. Odkryj magię biegania na bieżni!
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
15927
post-template-default,single,single-post,postid-15927,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

1MILA Warszawa. Odkryj magię biegania na bieżni!

1MILA Warszawa. Odkryj magię biegania na bieżni!

Już 11 września na stadionie AWF Warszawa odbędzie się 1MILA – mityng lekki i atletyczny. To wyjątkowa impreza dla amatorów, na której każdy, niezależnie od wieku czy biegowego zaawansowania, będzie mógł sprawdzić się na bieżni!

W tym roku na 1MILI będzie można wystartować w aż czterech konkurencjach! Poza biegiem głównym na 1 Milę (1609m – w randze Amatorskich Mistrzostw Polski w biegu na milę), rywalizować będzie można również drużynowo w Sztafetach 4x400m oraz w Lekkiej Piątce, czyli biegu na 5km, poprowadzonym na sprzyjającej życiówkom trasie – częściowo na stadionie, a częściowo po asfalcie.

Z kolei najmłodsi biegacze będą mogli wystartować w bezpłatnych Kinder Joy of moving Biegach Dzieci (100m, 400m i 800m).

– Nie ma imprezy dla amatorów, która lepiej oddaje magię biegania na stadionie! – mówią zgodnie wybitni lekkoatleci, ambasadorzy 1MILI, Joanna Jóźwik i Marcin Lewandowski. Każdy może się poczuć jak zawodowiec, dostając imienny numer startowy, będąc imiennie wyczytywanym na start, czy wreszcie biegnąc w blasku stadionowych jupiterów. Oprawy dopełniają profesjonalny komentarz sportowy i stadionowy doping. Na mecie każdy uczestnik zawodów dostanie pamiątkowy medal.

1MILA to wydarzenie całodzienne. Poza konkurencjami biegowymi, dla biegaczy i kibiców przygotowane będą liczne atrakcje. Obok stadionu stanie strefa expo, foodtrucki i sportowe miasteczko dla dzieci. Przez cały czas trwania imprezy będzie działać także Milowa Akademia Biegowa Totalizatora Sportowego, czyli strefa spotkań z gwiazdami i ekspertami. Rozmowy będą poprzeplatane licznymi konkursami z nagrodami.

Pobiegnij i pomóż!

Każdy pakiet startowy można kupić w wariancie charytatywnym, wspierając tym samym Program Stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” Fundacji Zdrowy Ruch, który pomaga młodym, zdolnym sportowcom w trudnej sytuacji materialnej.

Więcej informacji o imprezie: https://1mila.pl/warszawa/

Zapisy: https://zapisy.sts-timing.pl/721/

Informacja prasowa