TA DZISIEJSZA MŁODZIEŻ
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
6208
post-template-default,single,single-post,postid-6208,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

TA DZISIEJSZA MŁODZIEŻ

TA DZISIEJSZA MŁODZIEŻ

Ponad trzystu uczestników z czterech miast wzięło udział w finałowych zawodach akcji „Z SKS-u do AZS-u”. Wyłonieni z regionalnych eliminacji reprezentanci szkół średnich z Opola, Warszawy, Lublina i Katowic rywalizowali w konkurencjach drużynowych – piłce siatkowej, koszykówce, futsalu – oraz indywidualnych – ergometrze wioślarskim i tenisie stołowym.

Zawody przeprowadzono w miniony weekend na obiektach sportowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Warszawskiego oraz CrossFit Docks.

Po rozegraniu zawodów w klasyfikacji generalnej miast najwięcej punktów zdobyły drużyny z Lublina. Na drugim miejscu sklasyfikowano reprezentację Katowic, na trzecim gospodarzy z Warszawy. Klasyfikację zamknęli przedstawiciele Opola.

Szczegółowe informacje dot. rywalizacji na oficjalnej stronie wydarzenia: www.azs.waw.pl/sksazs
Galerie zdjęć do obejrzenia na stronie społecznościowej AZS Warszawa: www.facebook.com/AZSWarszawa/

Tags: