Poznaj Atmosferę, Zabawę i Sport i zostań liderem AZS
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
22539
post-template-default,single,single-post,postid-22539,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Poznaj Atmosferę, Zabawę i Sport i zostań liderem AZS

Poznaj Atmosferę, Zabawę i Sport i zostań liderem AZS

Cztery dni pasjonujących spotkań, dawki nowej wiedzy i oczywiście sportu – to wszystko czeka na uczestników Warszawskiej Akademii Liderów, która ponownie odbędzie się na zakopiańskiej Harendzie. Zgłoszenia ruszyły. 

Tak jak piłkarska Barcelona ma swoją La Masie, tak i Akademicki Związek Sportowy ma swoją kuźnię talentów. Przez lat w Akademii Liderów doświadczenie zdobywały dziesiątki jak nie setki osób, które obecnie stanowią o silnych klubach uczelnianych i środowiskach, który prowadzą własne biznesy i są liderami w dużych korporacjach.

W tym roku AZS Warszawa ponownie organizuje środowiskowe szkolenie dla młodych działaczy z Warszawy i Mazowsza. Mogą w nich wziąć udział ci, którzy już nieco poznali smak działania w AZS-ie jak i ci, którzy dopiero zaczynają się włączać w akcje spod znaku gryfa. Limit na jedną uczelnię to trzy osoby.

Szkolenie odbędzie się w dniach 29 lutego – 3 marca na terenie Ośrodka Narciarskiego Harenda w Zakopanem. W programie znajdą się spotkania z osobami zaangażowanymi w działalność AZS przez duże Z. Będzie między innymi okazja porozmawiać o przygodzie życia jaką jest AZS z Dariuszem Piekutem – sekretarzem generalnym AZS, Łukaszem Kuleszą (obecnie właścicielem drukarni wielkoformatowej Reklawiz – realizującym kampanię brandingową Igrzysk Europejskich – przyjacielem AZS), Katarzyną Kołat (reporterką i fotografką, która zaczynała jako stażystka z AWF), Rafałem Jachimiakiem (dyrektorem AZS Warszawa) czy Marianną Pikul odpowiedzialną za wolontariat w AZSie, zwłaszcza ten międzynarodowy. To oczywiście nie wszyscy.

Podczas czterodniowego wyjazdu nie zabraknie też sportu. Uczestnicy odwiedzą Chochołowskie Termy, mamy też przygotowaną drobną rywalizację. Z bliska podejrzą też jak działa Akademicki Puchar Polski w narciarstwie alpejskim – AZS Winter Cup, który należy do sztandarowych imprez AZS Warszawa.

Ze sobą zabrać należy tylko głowę otwartą na różne pomysły, strój sportowy na sportowe zabawy, strój kąpielowy oraz dobry humor. Koszt udziału w szkoleniu wynosi 350 zł za osobę.  Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane są do 20.02. Numer konta – ALIOR BANK 12 2490 0005 0000 4530 8906 3811 z dopiskiem “Szkolenie liderów”. Płatność musi być dokonana z konta klubu lub uczelni. Jest możliwość wystawienia faktury.

W PROGRAMIE AKADEMII:

  • informacje o działalności Akademickiego Związku Sportowego i AZS Warszawa
  • projekty międzynarodowe czyli AZS za granicą
  • prowadzenie social mediów,
  • Budowanie zespołu
  • Jak zostać liderem
  • zajęcia sportowe po góralsku (termy podhalańskie, drobna sportowa rywalizacja)
  • spotkanie z AZS-ową gwiazda sportu
  • co mi dał AZS? Kilka historii z gryfem w tle