P. SIATKOWA KOBIET – I LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
2603
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2603,bridge-core-2.5.9,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET – I LIGA 2015/2016

INFORMACJE

Termin:
1.III.2016 – 29.IV.2016
Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

Pos   Zespół M W L PCT Pkt Last 5
1 AWF 14 13 1 0.929 38       
2 VISTULA 14 12 2 0.857 35       
3 ALK 14 8 6 0.571 26       
4 UW 14 8 6 0.571 25       
5 PW 14 8 6 0.571 22       
6 SGH 14 3 11 0.214 11       
7 WAT 14 3 11 0.214 8       
8 WUM 14 1 13 0.071 3       

 

Nadchodzące spotkania:

Rozegrane mecze:

Mecz Score
5 maja 2016 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM WAT

0 - 3 (21:25, 16:25, 18:25)

28 kwietnia 2016 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH WAT

3 - 1 (25:18, 27:25, 14:25, 25:19)

28 kwietnia 2016 20:30 ul. Banacha 2a
UW ALK

3 - 1 (25:20, 25:17, 19:25, 26:24)

28 kwietnia 2016 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM AWF

0 - 3 (16:25, 8:25, 11:25)

26 kwietnia 2016 20:30 ul. Stokłosy 3
VISTULA WUM

3 - 1 (25:19, 25:16, 17:25, 25:16)

26 kwietnia 2016 19:00 ul. Kartezjusza 1
WAT AWF

0 - 3 (12:25, 10:25, 10:25)

25 kwietnia 2016 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF SGH

3 - 0 (25:15, 25:11, 25:6)

25 kwietnia 2016 19:00 ul. Akademicka 5
PW UW

1 - 3 (26:28, 25:20, 22:25, 20:25)

21 kwietnia 2016 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM UW

1 - 3 (25:22, 16:25, 14:25, 16:25)

21 kwietnia 2016 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT ALK

1 - 3 (27:25, 22:25, 19:25, 19:25)

18 kwietnia 2016 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF VISTULA

3 - 1 (25:14, 22:25, 25:21, 25:21)

18 kwietnia 2016 19:00 ul. Akademicka 5
PW SGH

3 - 0 (25:16, 25:19, 25:15)

14 kwietnia 2016 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH UW

2 - 3 (25:19, 10:25, 26:24, 17:25, 10:15)

13 kwietnia 2016 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK PW

2 - 3 (23:25, 25:16, 25:21, 23:25, 12:15)

12 kwietnia 2016 20:30 ul. Stokłosy 3
VISTULA WAT

3 - 1 (23:25, 25:11, 25:7, 25:19)

7 kwietnia 2016 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT UW

1 - 3 (17:25, 22:25, 25:21, 17:25)

31 marca 2016 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT PW

0 - 3 (24:26, 17:25, 13:25)

30 marca 2016 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK AWF

3 - 1 (14:25, 25:20, 25:18, 27:25)

22 marca 2016 20:45 ul. Angorska 2
SGH VISTULA

0 - 3 (14:25, 19:25, 14:25)

17 marca 2016 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM SGH

3 - 0 (25:23, 25:22, 25:20)

15 marca 2016 20:30 ul. Stokłosy 3
VISTULA ALK

3 - 1 (25:19, 24:26, 25:13, 25:22)

14 marca 2016 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF PW

3 - 1 (25:15, 25:22, 16:25, 25:11)

9 marca 2016 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK WUM

3 - 0 (25:18, 25:13, 25:17)

7 marca 2016 20:30 ul. Banacha 2a
UW AWF

2 - 3 (25:22, 20:25, 27:25, 14:25, 9:15)

7 marca 2016 19:00 ul. Akademicka 5
PW VISTULA

1 - 3 (16:25, 12:25, 25:22, 20:25)

3 marca 2016 19:30 ul. Trojdena 2c
WUM PW

0 - 3 (18:25, 13:25, 12:25)

2 marca 2016 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK SGH

3 - 0 (25:18, 25:17, 26:24)

1 marca 2016 20:30 ul. Stokłosy 3
VISTULA UW

3 - 1 (20:25, 25:11, 25:16, 25:13)

1 lutego 2016 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF ALK

3 - 0 (26:24, 25:18, 25:15)

21 stycznia 2016 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH PW

1 - 3 (25:23, 15:25, 15:25, 19:25)

20 stycznia 2016 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK WAT

3 - 0 (25:15, 25:18, 25:22)

19 stycznia 2016 20:30 ul. Stokłosy 3
VISTULA AWF

0 - 3 (20:25, 18:25, 20:25)

18 stycznia 2016 20:30 ul. Banacha 2a
UW WUM

3 - 0 (25:19, 25:20, 25:23)

14 stycznia 2016 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT VISTULA

0 - 3 (23:25, 17:25, 18:25)

11 stycznia 2016 20:30 ul. Banacha 2a
UW SGH

3 - 1 (25:17, 13:25, 25:23, 25:16)

11 stycznia 2016 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF WUM

3 - 0 (25:6, 25:8, 25:8)

11 stycznia 2016 19:00 ul. Akademicka 5
PW ALK

0 - 3 (20:25, 20:25, 21:25)

17 grudnia 2015 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH AWF

0 - 3 (15:25, 15:25, 14:25)

17 grudnia 2015 19:30 ul. Siemieńskiego 6
WUM VISTULA

0 - 3 (14:25, 13:25, 15:25)

16 grudnia 2015 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK UW

3 - 1 (25:23, 22:25, 25:13, 25:22)

14 grudnia 2015 19:00 ul. Akademicka 5
PW WAT

3 - 0 (25:10, 25:21, 25:15)

10 grudnia 2015 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT WUM

3 - 0 (25:21, 25:20, 25:19)

8 grudnia 2015 20:30 ul. Stokłosy 3
VISTULA SGH

3 - 1 (25:21, 21:25, 25:12, 25:18)

7 grudnia 2015 20:30 ul. Banacha 2a
UW PW

2 - 3 (AET) (25:23, 25:17, 18:25, 19:25, 8:15)

3 grudnia 2015 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH WUM

3 - 0 (27:25, 25:13, 28:26)

2 grudnia 2015 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK VISTULA

2 - 3 (AET) (13:25, 19:25, 28:26, 25:21, 13:15)

30 listopada 2015 20:30 ul. Banacha 2a
UW WAT

3 - 1 (25:15, 20:25, 25:17, 25:14)

30 listopada 2015 19:00 ul. Akademicka 5
PW AWF

0 - 3 (24:26, 12:25, 13:25)

26 listopada 2015 19:30 ul. Siemieńskiego 6
WUM ALK

0 - 3 (23:25, 17:25, 20:25)

26 listopada 2015 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGH

3 - 2 (AET) (23:25, 23:25, 25:19, 25:23, 15:10)

24 listopada 2015 20:30 ul. Stokłosy 3
VISTULA PW

3 - 1 (25:21, 18:25, 25:21, 25:22)

23 listopada 2015 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF UW

3 - 0 (25:21, 25:21, 25:18)

19 listopada 2015 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH ALK

3 - 1 (25:15, 22:25, 25:21, 25:16)

16 listopada 2015 20:30 ul. Banacha 2a
UW VISTULA

0 - 3 (25:27, 22:25, 24:26)

16 listopada 2015 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF WAT

3 - 0 (25:9, 25:12, 25:8)

16 listopada 2015 19:00 ul. Akademicka 5
PW WUM

3 - 0 (25:19, 25:12, 25:17)

WSPIERAJĄ NAS