Znamy mistrza w futsalu
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
3932
post-template-default,single,single-post,postid-3932,single-format-standard,bridge-core-3.1.5,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-30.3.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Reprezentacja Uniwersytetu Warszawskiego wygrała turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w futsalu mężczyzn.

Turniej finałowy odbył się w niedzielę, 10 stycznia na hali sportowej UW przy ul. Banacha. Wzięło w nim udział najlepszych osiem drużyn wyłonionych z grudniowych turniejów eliminacyjnych, po których rozegraniu znane było już rozstawienie par ćwierćfinałowych. W spotkaniach o wejście do półfinałów odnotowano następujące wyniki:

UW – ŁAZARSKI 14:0
VISTULA – PW 1:1 (karne 9:8)
SGSP – AON 9:2
SGH – AWF 3:5

W etapie półfinałowym Uniwersytet Warszawski wygrał z Akademią Finansów i Biznesu Vistula 4:1 a Akademia Wychowania Fizycznego ze Szkołą Główną Służby Pożarniczej 7:4. W meczu o pierwsze miejsce reprezentacja Uniwersytetu Warszawskiego pokonała drużynę Akademii Wychowania Fizycznego 5:1.

Poza walką o tytuł AMWiM drużyny walczyły także o awans do turnieju eliminacyjnego Akademickich Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Warszawie w dniach 28-31 stycznia. Awans zdobyły zgodnie z klasyfikacją:

1. Uniwersytet Warszawski
  2. Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
  3. Szkoła Główna Służby Pożarniczej
  4. Akademia Finansów i Biznesu Vistula
  5. Szkoła Główna Handlowa
  6. Politechnika Warszawska

Pełne zestawienie wyników zainteresowani znajdą na stronie: azs.waw.pl/portfolio_page/futsal-mezczyzn