ZIELONA SZKOŁA SENIORA – WILKASY 2016
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
4996
page-template-default,page,page-id-4996,bridge-core-3.1.6,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-30.4.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Zielona Szkoła Seniora, to tygodniowe spotkanie oraz wspólny pobyt połączony z aktywnym spędzaniem czasu w gronie osób w wieku 50 +. Zielona Szkoła Seniora to szansa na nowe znajomości, poprawienie kondycji oraz nabycie nowych umiejętności i nawyków ukierunkowanych na aktywne i prozdrowotne spędzanie wolnego czasu. Pięknie usytuowany oraz profesjonalnie wyposażony (centrum rehabilitacji) Ośrodek AZS w Wilkasach koło Giżycka w sercu Mazur nad jeziorem Niegocin, pozwala zaproponować atrakcyjny program oraz wysoki standard pobytu.

POBYT

W ramach oferty proponujemy zakwaterowanie w Hotelu w 2 osobowych pokojach i 4 osobowych studiach z pełnym węzłem sanitarnym (toaleta, prysznic, umywalka) w terminie 18 – 25.09.2016 r. Pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie) od kolacji w niedzielę 18.09.2016 r. do śniadania w niedzielę 25.09.2016 r. Proponujemy też wspólną podróż autokarem, ale można też dojechać na miejsce we własnym zakresie.

PROGRAM

Przygotowując program pobytu pomyśleliśmy o jak najszerszym zakresie atrakcji, obejmującym zajęcia integracyjne tj. ogniska, wieczorki taneczne, wieczorki filmowe, wieczorek z kasynem oraz rejs statkiem po okolicznych jeziorach. Nic tak dobrze nie robi jak aktywny wypoczynek, stąd też w codziennym programie proponujemy poranną gimnastykę, aerobic, pilates (ćwiczenia na zdrowy kręgosłup) nordic walking, wycieczki rowerowe, kajakowe, tai chi, face fitness i wiele innych aktywności.

ZDROWIE

Mając na uwadze aspekty zdrowotne oraz świetnie wyposażony kompleks rehabilitacyjny proponujemy zabiegi fizjoterapeutyczne (w ramach oferty przewidziane są 3 zabiegi dziennie) oraz dostęp do SPA – basen z przeciwprądem, jacuzzi, sauny.
Centrum SPA i rehabilitacji oferuje dużo szerszy zakres usług: hydroterapia, presoterapia, terapia polem magnetycznym, światło-lecznictwo, masaże i drenaż limfatyczny,  krioterapia (kriokomora), elektroterapia, sonoterapia, kinesiotaping, ćwiczenia na przyrządach. Na wpadek słabej pogody czy też po prostu dla relaksu intelektualnego mamy przygotowany cykl zajęć edukacyjnych .

WARUNKI UDZIAŁU

CO TRZEBA ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI?

 

Po pierwsze – trzeba być w grupie wiekowej 50 +.
Po drugie – mieć wolny czas w terminie 18 – 25 września 2016 r. (od niedzieli do niedzieli).
Po trzecie – wypełnić i wysłać na wskazany adres załączoną do zaproszenia ankietę.
Po czwarte – uiścić opłatę na konto organizatora.

ORGANIZATOR I NR KONTA

Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa,
ul. Szpitalna 5/19, 00-031 Warszawa
nr konta: 63 1060 0076 0000 3210 0018 1024 (Bank   BPH o/Warszawa)

kwota 750 PLN (siedemset pięćdziesiąt złotych) tytułem:
„OPŁATA ZA UDZIAŁ W ZIELONEJ SZKOLE SENIORA – WILKASY 2016
+ imię i nazwisko”

Po odesłaniu ankiety oraz uiszczeniu opłaty, otrzymacie od nas (AZS Warszawa) pismo potwierdzające przyjęcie na listę uczestników akcji Zielona Szkoła Seniora – Wilkasy 2016. Będzie ono zawierało m.in. informacje na temat dojazdu, godzinę i miejsce zbiórka dla osób korzystających z zorganizowanego przez AZS transportu autokarem, szczegółowy program imprezy oraz kilka praktycznych informacji dot. przygotowania do udziału.

TERMIN NADSYŁANIA ANKIET ORAZ WNOSZENIA OPŁAT UPŁYWA Z DNIEM 29 SIERPNIA 2016 ROKU (PONIEDZIAŁEK).
ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ODMOWY PRZYJĘCIA ZGŁOSZENIA Z POWODU BRAKU WOLNYCH MIEJSC (wówczas wniesiona opłata zostanie zwrócona)

Akcja „Zielona Szkoła Seniora” jest dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki