ZIELONA SZKOŁA SENIORA 2020
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
12172
page-template-default,page,page-id-12172,bridge-core-3.1.6,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-30.4.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

ZIELONA SZKOŁA SENIORA 2020

AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY WARSZAWA ZAPRASZA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYDARZENIU SENIORIADA – ZIELONA SZKOŁA SENIORA W RAMACH AKCJI SPORTOWA AKADEMIA DOJRZAŁEGO WIEKU – SENIORZY ZAWSZE AKTYWNI.

To tygodniowe spotkanie oraz wspólny pobyt połączony z aktywnym spędzaniem czasu w gronie osób w wieku 60 +. Zielona Szkoła Seniora to szansa na nowe znajomości, poprawienie kondycji oraz nabycie nowych umiejętności i nawyków ukierunkowanych na aktywne i prozdrowotne spędzanie wolnego czasu. Pięknie usytuowany oraz profesjonalnie wyposażony (centrum rehabilitacji) Ośrodek AZS w Wilkasach koło Giżycka w sercu Mazur nad jeziorem Niegocin, pozwala zaproponować atrakcyjny program oraz wysoki standard pobytu.

POBYT

W ramach oferty proponujemy zakwaterowanie w Hotelu w 2, 3, 4 osobowych pokojach i 4 osobowych studiach z pełnym węzłem sanitarnym (toaleta, prysznic, umywalka) w terminie 14 – 20 września 2020 r. Pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie) od kolacji w poniedziałek 14.09.2020 r. do śniadania w niedzielę 20.09.2020 r. Proponujemy też wspólną podróż autokarem, ale można też dojechać na miejsce we własnym zakresie.

PROGRAM

Przygotowując program pobytu pomyśleliśmy o jak najszerszym zakresie atrakcji, obejmującym zajęcia integracyjne tj. ogniska, wieczorki taneczne, wieczorki filmowe, wieczorek z kasynem oraz rejs statkiem po okolicznych jeziorach.

Nic tak dobrze nie robi jak aktywny wypoczynek, stąd też w codziennym programie proponujemy poranną gimnastykę, aerobic, pilates (ćwiczenia na zdrowy kręgosłup) nordic walking, wycieczki rowerowe, kajakowe, tai chi, face fitness i wiele innych aktywności.

ZDROWIE

Mając na uwadze aspekty zdrowotne oraz świetnie wyposażony kompleks rehabilitacyjny proponujemy zabiegi fizjoterapeutyczne (w ramach oferty przewidziane są minimum 2 zabiegi dziennie) oraz dostęp do SPA – basen z przeciwprądem, jacuzzi, sauny.

Centrum SPA i rehabilitacji oferuje dużo szerszy zakres usług: hydroterapia, presoterapia, terapia polem magnetycznym, światło-lecznictwo, masaże i drenaż limfatyczny, krioterapia (kriokomora), elektroterapia, sonoterapia, kinesiotaping, ćwiczenia na przyrządach.

Na wpadek słabej pogody czy też po prostu dla relaksu intelektualnego mamy przygotowany cykl zajęć edukacyjnych.

WARUNKI UDZIAŁU

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZEJ AKCJI NALEŻY:

– być w grupie wiekowej 60 +;

– mieć wolny czas w terminie 14 – 20 września 2020 r. (od poniedziałku do niedzieli);

– wypełnić i wysłać na wskazany adres załączoną do zaproszenia ankietę oraz uiścić opłatę na konto organizatora.

ORGANIZATOR I NR KONTA

Akademicki Związek Sportowy Warszawa,
ul. Szpitalna 5/19, 00-031 Warszawa,

nr konta: ALIOR BANK 12 2490 0005 0000 4530 8906 3811
– kwotę 800 PLN* (osiemset złotych)
tytułem: „OPŁATA ZA UDZIAŁ W ZIELONEJ SZKOLE SENIORA – WILKASY 2020 / + imię i nazwisko”

 

Po odesłaniu ankiety oraz uiszczeniu opłaty, otrzymacie od nas (AZS Warszawa) pismo potwierdzające przyjęcie na listę uczestników akcji SENIORIADA – Zielona Szkoła Seniora – Wilkasy 2020. Będzie ono zawierało m.in. informacje na temat dojazdu, godzinę i miejsce zbiórki dla osób korzystających z zorganizowanego przez AZS transportu autokarem, szczegółowy program imprezy oraz kilka praktycznych informacji co zabrać ze sobą, a czego nie i jak się przygotować do udziału w imprezie.

TERMIN NADSYŁANIA ANKIET ORAZ WNOSZENIA OPŁAT UPŁYWA Z DNIEM 24 SIERPNIA 2020 ROKU (PONIEDZIAŁEK).
ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ODMOWY PRZYJĘCIA ZGŁOSZENIA Z POWODU BRAKU WOLNYCH MIEJSC
(wówczas wniesiona opłata zostanie zwrócona)

* – Akcja „SENIORIADA – ZIELONA SZKOŁA SENIORA / SPORTOWA AKADEMIA DOJRZAŁEGO WIEKU – SENIORZY ZAWSZE AKTYWNI ” jest dofinansowana przez Ministerstwo Sportu