Zielona Szkoła Seniora 2017
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
7227
page-template-default,page,page-id-7227,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119
BRAK WOLNYCH MIEJSC. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DLA ZGŁOSZONYCH ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE PO 20 SIERPNIA.

To tygodniowe spotkanie oraz wspólny pobyt połączony z aktywnym spędzaniem czasu w gronie osób w wieku 50 +. Zielona Szkoła Seniora to szansa na nowe znajomości, poprawienie kondycji oraz nabycie nowych umiejętności i nawyków ukierunkowanych na aktywne i prozdrowotne spędzanie wolnego czasu. Pięknie usytuowany oraz profesjonalnie wyposażony (centrum rehabilitacji) Ośrodek AZS w Wilkasach koło Giżycka w sercu Mazur nad jeziorem Niegocin, pozwala zaproponować atrakcyjny program oraz wysoki standard pobytu.

POBYT

W ramach oferty proponujemy zakwaterowanie w Hotelu w 2 osobowych pokojach i 4 osobowych studiach z pełnym węzłem sanitarnym (toaleta, prysznic, umywalka) w terminie 18 – 24.09.2017 r. Pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie) od kolacji w poniedziałek 18.09.2017 r. do śniadania w niedzielę 24.09.2017 r. Proponujemy też wspólną podróż autokarem, ale można też dojechać na miejsce we własnym zakresie.

PROGRAM

Przygotowując program pobytu pomyśleliśmy o jak najszerszym zakresie atrakcji, obejmującym zajęcia integracyjne tj. ogniska, wieczorki taneczne, wieczorki filmowe, wieczorek z kasynem oraz rejs statkiem po okolicznych jeziorach. Nic tak dobrze nie robi jak aktywny wypoczynek, stąd też w codziennym programie proponujemy poranną gimnastykę, aerobic, pilates (ćwiczenia na zdrowy kręgosłup) nordic walking, wycieczki rowerowe, kajakowe, tai chi, face fitness i wiele innych aktywności.

ZDROWIE

Mając na uwadze aspekty zdrowotne oraz świetnie wyposażony kompleks rehabilitacyjny proponujemy zabiegi fizjoterapeutyczne (w ramach oferty przewidziane są 3 zabiegi dziennie) oraz dostęp do SPA – basen z przeciwprądem, jacuzzi, sauny.
Centrum SPA i rehabilitacji oferuje dużo szerszy zakres usług: hydroterapia, presoterapia, terapia polem magnetycznym, światło-lecznictwo, masaże i drenaż limfatyczny, krioterapia (kriokomora), elektroterapia, sonoterapia, kinesiotaping, ćwiczenia na przyrządach.
Na wpadek słabej pogody czy też po prostu dla relaksu intelektualnego mamy przygotowany cykl zajęć edukacyjnych.

WARUNKI UDZIAŁU

CO TRZEBA ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI?

Po pierwsze – trzeba być w grupie wiekowej 50 +
Po drugie – mieć wolny czas w terminie 18 – 24 września 2017 r. (od poniedziałku do niedzieli).
Po trzecie – wypełnić i wysłać na wskazany adres załączoną do zaproszenia ankietę.
Po czwarte – uiścić opłatę na konto organizatora

ORGANIZATOR I NR KONTA

Akademicki Związek Sportowy Warszawa, ul. Szpitalna 5/19, 00-031 Warszawa,

nr konta: ALIOR BANK 12 2490 0005 0000 4530 8906 3811

Kwota 750 PLN* (siedemset pięćdziesiąt złotych) tytułem: „OPŁATA ZA UDZIAŁ W ZIELONEJ SZKOLE SENIORA – WILKASY 2017 / + imię i nazwisko”

 

Po odesłaniu ankiety oraz uiszczeniu opłaty, otrzymacie od nas (AZS Warszawa) pismo potwierdzające przyjęcie na listę uczestników akcji Zielona Szkoła Seniora – Wilkasy 2017. Będzie ono zawierało m.in. informacje na temat dojazdu, godzinę i miejsce zbiórki dla osób korzystających z zorganizowanego przez AZS transportu autokarem, szczegółowy program imprezy oraz kilka praktycznych informacji co zabrać ze sobą, a czego nie i jak się przygotować do udziału w imprezie.

TERMIN NADSYŁANIA ANKIET ORAZ WNOSZENIA OPŁAT
UPŁYWA Z DNIEM 28 SIERPNIA 2017 ROKU (PONIEDZIAŁEK)
ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ODMOWY PRZYJĘCIA ZGŁOSZENIA Z POWODU BRAKU WOLNYCH MIEJSC
(wówczas wniesiona opłata zostanie zwrócona)

Akcja „Zielona Szkoła Seniora” jest dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki