AMWiM-II rzut Warszawa, 5.12.2019 |
Konkurencja 1 05.12.2019 - 20:30 | 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | wat | wat | 1:48.58 | 530 |
BORYS, Anna SOBCZYŃSKA, Julia | 30.05 29.75 | PIETRZAK, Dawid GRABCZAK, Dawid | 24.37 24.41 |
2. | Wum | Wum | 1:51.20 | 493 |
STĘPNIAK, Kacper POPŁONYK, Aleksandra | 24.39 28.77 | MILA, Klaudia KOZŁOWSKI, Kamil | 32.73 25.31 |
3. | Pw 1 | Pw | 1:51.38 | 491 |
KAMINIARZ, Jakub KUZKO, Aleksandra | 24.42 31.63 | MUSZYŃSKA, Martyna LIS, Patryk | 31.30 24.03 |
4. | Sggw 1 | Sggw | 2:00.24 | 390 |
MIESZCZERIAKOW, Mirosław JAWORSKA, Marcelina | 31.43 30.99 | PECYNA, Michalina PECYNA, Maciej | 29.85 27.97 |
5. | Uw 1 | Uw | 2:06.13 | 338 |
, , | 31.05 33.54 | , , | 34.00 27.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 05.12.2019 - 20:36 | Kobiet, 100m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | WIETRZYŃSKA, Renata | wat | 1:03.32 | 499 | 30.26 | 33.06 | ||||
2. | KAPŁON, Aleksandra | wat | 1:03.54 | 494 | 30.36 | 33.18 | ||||
3. | POPŁONYK, Aleksandra | Wum | 1:03.94 | 485 | 30.65 | 33.29 | ||||
4. | JAWORSKA, Marcelina | Sggw | 1:04.61 | 470 | 30.74 | 33.87 | ||||
5. | SOBCZYŃSKA, Julia | wat | 1:06.24 | 436 | 30.97 | 35.27 | ||||
6. | FILIPIUK, Aleksandra | Uw | 1:06.41 | 433 | 32.06 | 34.35 | ||||
7. | CIPORSKA, Katarzyna | Pw | 1:09.24 | 382 | 32.76 | 36.48 | ||||
8. | KUZEBSKA, Karolina | Sgh | 1:09.37 | 380 | 32.54 | 36.83 | ||||
9. | KAMIŃSKA, Daria | Wum | 1:09.97 | 370 | 32.69 | 37.28 | ||||
10. | KOWALEWCZANY, Klaudia | 98 | Awf | 1:11.38 | 348 | |||||
11. | WRÓBEL, Wiktoria | 98 | Awf | 1:11.62 | 345 | 33.83 | 37.79 | |||
12. | STUPNICKA, Sylwia | Wum | 1:11.94 | 340 | 34.02 | 37.92 | ||||
13. | OLENDER, Klaudia | 98 | Ews | 1:12.74 | 329 | 33.36 | 39.38 | |||
14. | REDA, Aleksandra | Wum | 1:15.71 | 292 | 36.18 | 39.53 | ||||
15. | WĄSIEWICZ, Ola | Uw | 1:16.07 | 288 | 35.44 | 40.63 | ||||
16. | KAŁUŻYŃSKA, Natalia | Pw | 1:17.92 | 268 | 36.14 | 41.78 | ||||
17. | ZAJDEL, Maryla | Pw | 1:18.91 | 258 | 37.84 | 41.07 | ||||
18. | BANASZEK, Zuzanna | Pw | 1:20.63 | 242 | 37.09 | 43.54 | ||||
19. | MACIEJEWSKA, Anna | Uw | 1:21.18 | 237 | 38.27 | 42.91 | ||||
20. | SŁUPIK, Dorota | Wum | 1:21.30 | 236 | 38.46 | 42.84 | ||||
21. | MILA, Klaudia | Wum | 1:25.16 | 205 | 39.76 | 45.40 | ||||
22. | ZYCH, Joanna | Sggw | 1:25.31 | 204 | 39.80 | 45.51 | ||||
23. | JAROŃ, Agata | wat | 1:26.99 | 192 | 38.81 | 48.18 | ||||
24. | SKAŁA, Wiktoria | Wum | 1:27.00 | 192 | 40.39 | 46.61 | ||||
25. | WÓJTOWICZ, Weronika | Wum | 1:28.23 | 184 | 40.96 | 47.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 05.12.2019 - 20:43 | Mężczyzn, 100m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | KAŹMIERCZAK, Wojciech | Uw | 51.18 | 677 | 24.50 | 26.68 | |||||
2. | WŁODARCZYK, Maciej | Uw | 52.57 | 624 | 25.12 | 27.45 | |||||
3. | WLAZŁOWSKI, Damian | 99 | Awf | 53.50 | 592 | 26.52 | 26.98 | ||||
4. | KARNASZEWSKI, Konrad | 94 | Awf | 53.53 | 591 | 25.26 | 28.27 | ||||
5. | BĄCZKOWSKI, Bartosz | Sggw | 54.85 | 550 | 26.64 | 28.21 | |||||
6. | KOZŁOWSKI, Kamil | Wum | 55.12 | 541 | 26.75 | 28.37 | |||||
7. | MIESZCZERIAKOW, Mirosław | Sggw | 55.31 | 536 | 26.36 | 28.95 | |||||
8. | KOSTANOWICZ, Artur | 98 | Awf | 57.20 | 484 | 28.76 | 28.44 | ||||
9. | STAROŃ, Jan | Uw | 57.86 | 468 | 27.34 | 30.52 | |||||
10. | RUSEK, Filip | Łazarski | 58.20 | 460 | 28.23 | 29.97 | |||||
11. | NIESZPORSKI, Jakub | Sgh | 58.29 | 458 | 28.24 | 30.05 | |||||
12. | SKALDAWSKI, Krzysztof | Sgh | 58.95 | 443 | 27.91 | 31.04 | |||||
13. | DAHAN, Daniel | Uw | 59.02 | 441 | 27.70 | 31.32 | |||||
14. | CHMIELOWIEC, Mateusz | Pw | 59.29 | 435 | 28.44 | 30.85 | |||||
15. | BOGDANOW, Konstantin | Łazarski | 59.92 | 421 | 28.39 | 31.53 | |||||
16. | MIESZKOWSKI, Stanisław | Uw | 59.97 | 420 | 29.13 | 30.84 | |||||
17. | SZPOJANKOWSKI, Kacper | Pw | 1:00.01 | 419 | 28.55 | 31.46 | |||||
LEWIŃSKI, Michał | Pw | 1:00.01 | 419 | 27.95 | 32.06 | ||||||
19. | SADOWSKI, Aureliusz | Wum | 1:01.08 | 398 | 28.81 | 32.27 | |||||
20. | MAŁYSZ, Paweł | Sgh | 1:01.42 | 391 | 28.88 | 32.54 | |||||
21. | KUZEBSKI, Jakub | Sgh | 1:01.73 | 385 | 28.71 | 33.02 | |||||
22. | KITŁOWSKI, Piotr | Pw | 1:02.54 | 371 | 30.38 | 32.16 | |||||
23. | KIELAK, Jakub | wat | 1:02.68 | 368 | 28.85 | 33.83 | |||||
24. | PODOLEC, Michał | Pw | 1:05.12 | 328 | 30.29 | 34.83 | |||||
25. | MAJCHER, Maciej | Wum | 1:05.55 | 322 | 30.85 | 34.70 | |||||
26. | RUDNICKI, Daniel | Pw | 1:05.65 | 320 | 30.68 | 34.97 | |||||
27. | JANKOWSKI, Piotr | wat | 1:06.19 | 312 | 30.77 | 35.42 | |||||
28. | KASPRZAK, Paweł | Wum | 1:06.25 | 312 | 32.01 | 34.24 | |||||
29. | WARDAK, Jakub | Sggw | 1:06.28 | 311 | 32.11 | 34.17 | |||||
30. | MAKSYMILIAN, Glapiński | Sgh | 1:06.50 | 308 | 32.03 | 34.47 | |||||
31. | KLUSKA, Michał | Wum | 1:08.39 | 283 | 32.87 | 35.52 | |||||
32. | PERLIŃSKI, Marcel | 98 | Awf | 1:08.96 | 276 | 31.68 | 37.28 | ||||
33. | SANKOWSKI, Piotr | 98 | Awf | 1:10.46 | 259 | 31.59 | 38.87 | ||||
34. | GUDANOWICZ, Jan | 95 | Awf | 1:22.77 | 160 | 36.73 | 46.04 | ||||
35. | KAŹMIERCZAK, Adrian | 94 | Awf | 1:30.38 | 122 | 39.05 | 51.33 | ||||
DYSKW. | GRZEJSZCZAK, Rafał | Wum | 1:10.72 | 33.76 | 36.96 | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 05.12.2019 - 20:52 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WIKIEŁ, Angelika | Łazarski | 33.42 | 624 | |||||
2. | CHMIELEWSKA, Aneta | Uw | 34.68 | 558 | |||||
3. | JAWORSKA, Marcelina | Sggw | 36.85 | 465 | |||||
4. | RAMIREZ DE LAS HERAS, Ana | Pw | 38.69 | 402 | |||||
5. | PIEKUT, Zofia | Uw | 38.89 | 396 | |||||
6. | BIAŁECKA, Ilona | wat | 39.16 | 387 | |||||
7. | DUDEK, Sylwia | Uw | 39.25 | 385 | |||||
8. | KAMIŃSKA, Daria | Wum | 40.85 | 341 | |||||
9. | ŚWIĄTEK, Oliwia | Uw | 41.11 | 335 | |||||
10. | KOWALEWCZANY, Klaudia | 98 | Awf | 41.97 | 315 | ||||
11. | JURCZUK, Nika | Pw | 43.15 | 289 | |||||
12. | OLENDER, Klaudia | 98 | Ews | 43.25 | 287 | ||||
13. | SŁUPIK, Dorota | Wum | 43.69 | 279 | |||||
14. | DRAPAŁA, Olga | Pw | 43.71 | 278 | |||||
15. | KADŁUBOWSKA, Anna | 96 | Awf | 44.33 | 267 | ||||
16. | FIRLIŃSKA, Sandra | Pw | 45.46 | 247 | |||||
17. | KAŁUŻYŃSKA, Natalia | Pw | 46.81 | 227 | |||||
18. | SKAŁA, Wiktoria | Wum | 47.39 | 218 | |||||
19. | LEWANDOWSKA, Zofia | 96 | Awf | 47.41 | 218 | ||||
20. | BANASZEK, Zuzanna | Pw | 47.55 | 216 | |||||
21. | WÓJTOWICZ, Weronika | Wum | 50.34 | 182 | |||||
DYSKW. | MUSZYŃSKA, Martyna | Pw | 43.00 | ||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). | |||||||||
DYSKW. | REDEK, Julia | Pw | 55.02 | ||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 05.12.2019 - 20:57 | Mężczyzn, 50m klasyczny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | KAMINIARZ, Jakub | Pw | 28.94 | 664 | |||||
2. | GRABCZAK, Dawid | wat | 30.59 | 562 | |||||
3. | SZAFARCZYK, Igor | Uw | 31.20 | 530 | |||||
4. | GALAS, Daniel | 00 | Awf | 31.27 | 526 | ||||
5. | BANECKI, Krzysztof | Pw | 31.55 | 512 | |||||
6. | LIS, Patryk | Pw | 31.89 | 496 | |||||
7. | WALIGÓRA, Mikołaj | Sgh | 32.07 | 488 | |||||
8. | BARANOWSKI, Marek | Uw | 32.38 | 474 | |||||
9. | MŁYNARCZYK, Piotr | Uw | 32.83 | 454 | |||||
10. | SIEJO, Mateusz | Sgh | 33.24 | 438 | |||||
11. | KOWALEWSKI, Gracjan | 99 | Awf | 33.42 | 431 | ||||
12. | ANTONI, Kania | Sgh | 33.67 | 421 | |||||
13. | KALA, Adrian | Pw | 34.96 | 376 | |||||
14. | WŁODARCZYK, Maciej | Uw | 36.30 | 336 | |||||
15. | SALAMOŃCZYK, Przemysław | Pw | 36.34 | 335 | |||||
16. | MAJCHER, Maciej | Wum | 36.47 | 331 | |||||
17. | SADOWSKI, Aureliusz | Wum | 36.58 | 328 | |||||
18. | KLUSKA, Michał | Wum | 36.70 | 325 | |||||
19. | SADŁOWSKI, Łukasz | Pw | 36.78 | 323 | |||||
20. | PAZIEWSKI, Cezary | Uw | 36.80 | 323 | |||||
21. | TUKA, Marcin | Pw | 37.31 | 309 | |||||
22. | STEPANIUK, Artur | Pw | 38.06 | 291 | |||||
23. | MAJEWSKI, Gabriel | Wum | 38.35 | 285 | |||||
24. | TURANSKI, Uladzislau | Pw | 39.07 | 269 | |||||
25. | CESNOWSKI, Filip | Pw | 39.35 | 264 | |||||
26. | POKROP, Filip | Pw | 39.38 | 263 | |||||
27. | GRZEJSZCZAK, Rafał | Wum | 41.27 | 229 | |||||
28. | ŁACIŃSKI, Kacper | 97 | Awf | 42.09 | 215 | ||||
29. | DUTKIEWICZ, Mateusz | 98 | Awf | 44.79 | 179 | ||||
DYSKW. | DAŁEK, Jerzy | Pw | 37.85 | ||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 05.12.2019 - 21:02 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ŚWIĘCKA, Julia | Uw | 31.54 | 539 | ||||
2. | BORYS, Anna | wat | 32.71 | 483 | ||||
3. | PECYNA, Michalina | Sggw | 33.05 | 468 | ||||
4. | SAROSIEK, Alicja | Sggw | 33.62 | 445 | ||||
5. | STAROS, Sandra | Uw | 33.86 | 435 | ||||
6. | BOCZKOWSKA, Julianna | Uw | 34.39 | 415 | ||||
7. | ROGOWICZ, Aleksandra | Uw | 36.49 | 348 | ||||
8. | CIPORSKA, Katarzyna | Pw | 37.07 | 332 | ||||
9. | ŚLĘCZKOWSKA, Weronika | Sggw | 37.31 | 325 | ||||
10. | BERENT, Anna | Pw | 37.35 | 324 | ||||
11. | WRÓBEL, Wiktoria | 98 | Awf | 37.50 | 320 | |||
12. | KŁADOCZNA, Julia | Uw | 38.53 | 295 | ||||
13. | SZCZĘCH, Inez | Uw | 38.84 | 288 | ||||
14. | MUSZYŃSKA, Martyna | Pw | 39.10 | 282 | ||||
15. | KUZKO, Aleksandra | Pw | 39.97 | 264 | ||||
16. | ŚWIĄTEK, Oliwia | Uw | 40.46 | 255 | ||||
17. | MILA, Klaudia | Wum | 40.53 | 254 | ||||
18. | ZAJDEL, Maryla | Pw | 43.16 | 210 | ||||
19. | DRAPAŁA, Olga | Pw | 45.78 | 176 | ||||
20. | REDEK, Julia | Pw | 48.44 | 148 | ||||
21. | FIRLIŃSKA, Sandra | Pw | 49.61 | 138 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 05.12.2019 - 21:07 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WLAZŁOWSKI, Damian | 99 | Awf | 27.22 | 543 | |||
2. | BIERNACKI, Kacper | wat | 27.28 | 540 | ||||
3. | KOSTANOWICZ, Artur | 98 | Awf | 27.35 | 536 | |||
4. | PIETRZAK, Dawid | wat | 27.67 | 517 | ||||
5. | NAPIERAJ, Jan | Łazarski | 28.28 | 485 | ||||
6. | PECYNA, Maciej | Sggw | 28.99 | 450 | ||||
7. | SAWICKI, Bartosz | Pw | 29.11 | 444 | ||||
8. | PĘKUL, Wiktor | Uw | 30.53 | 385 | ||||
9. | SKALDAWSKI, Krzysztof | Sgh | 30.91 | 371 | ||||
10. | KALA, Adrian | Pw | 31.26 | 359 | ||||
11. | NIESZPORSKI, Jakub | Sgh | 31.40 | 354 | ||||
12. | CHMIELOWIEC, Mateusz | Pw | 31.41 | 354 | ||||
13. | ŻERAŃSKI, Przemysław | Pw | 31.47 | 351 | ||||
14. | GAŁECKI, Mateusz | wat | 31.52 | 350 | ||||
15. | SALAMOŃCZYK, Przemysław | Pw | 32.36 | 323 | ||||
16. | STAROŃ, Jan | Uw | 32.54 | 318 | ||||
17. | MAŁYSZ, Paweł | Sgh | 32.92 | 307 | ||||
18. | BANDURSKI, Piotr | Sggw | 33.56 | 290 | ||||
19. | JUSZCZYK, Oskar | wat | 34.36 | 270 | ||||
20. | RUSEK, Filip | Łazarski | 34.54 | 266 | ||||
21. | KITŁOWSKI, Piotr | Pw | 35.00 | 255 | ||||
22. | JANKOWSKI, Piotr | wat | 35.17 | 252 | ||||
23. | BURDA, Michał | Pw | 35.80 | 239 | ||||
24. | CESNOWSKI, Filip | Pw | 35.87 | 237 | ||||
25. | KĘDZIERSKI, Daniel | Uw | 36.23 | 230 | ||||
26. | KRUSZYNA, Jakub | Pw | 38.38 | 194 | ||||
27. | PODOLEC, Michał | Pw | 38.80 | 187 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 05.12.2019 - 21:12 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | FALACIŃSKA, Kamila | wat | 1:16.81 | 359 | 34.73 | 42.08 | ||||
2. | WYLEŻUZH, Maria | Uw | 1:26.79 | 249 | 39.35 | 47.44 | ||||
3. | CZARNECKA, Katarzyna | Uw | 1:28.66 | 233 | 41.28 | 47.38 | ||||
4. | PAUL, Martyna | Pw | 1:49.98 | 122 | 47.13 | 1:02.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 05.12.2019 - 21:14 | Mężczyzn, 100m motylkowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | KAŹMIERCZAK, Wojciech | Uw | 56.02 | 632 | 26.23 | 29.79 | ||||
2. | DOBRZYŃSKI, Tomasz | 98 | Awf | 57.03 | 599 | 26.57 | 30.46 | |||
3. | STĘPNIAK, Kacper | Wum | 57.07 | 597 | 26.31 | 30.76 | ||||
4. | PECYNA, Maciej | Sggw | 58.03 | 568 | 27.30 | 30.73 | ||||
5. | PUZAN, Yeuhani | Uw | 58.24 | 562 | 27.22 | 31.02 | ||||
6. | MICOREK, Krzysztof | Uw | 1:01.14 | 486 | 27.96 | 33.18 | ||||
7. | RAMS, Cezary | wat | 1:01.88 | 469 | 28.60 | 33.28 | ||||
8. | ZIELIŃSKI, Cezary | Uw | 1:02.09 | 464 | 29.07 | 33.02 | ||||
9. | BIERNACKI, Kacper | wat | 1:02.55 | 454 | 29.27 | 33.28 | ||||
10. | BANECKI, Krzysztof | Pw | 1:02.58 | 453 | 28.99 | 33.59 | ||||
11. | SAWICKI, Bartosz | Pw | 1:03.32 | 437 | 29.62 | 33.70 | ||||
12. | KOWALEWSKI, Gracjan | 99 | Awf | 1:04.61 | 412 | 29.65 | 34.96 | |||
13. | KRUSZYNA, Jakub | Pw | 1:04.71 | 410 | 29.58 | 35.13 | ||||
14. | CHMIELOWIEC, Łukasz | Uw | 1:05.28 | 399 | 30.08 | 35.20 | ||||
15. | BARANOWSKI, Marek | Uw | 1:06.10 | 384 | 30.70 | 35.40 | ||||
16. | DAHAN, Daniel | Uw | 1:06.54 | 377 | 31.09 | 35.45 | ||||
17. | KIELAK, Jakub | wat | 1:08.89 | 339 | 30.81 | 38.08 | ||||
18. | LEWIŃSKI, Michał | Pw | 1:10.12 | 322 | 30.56 | 39.56 | ||||
19. | BOGDANOW, Konstantin | Łazarski | 1:10.78 | 313 | 30.90 | 39.88 | ||||
20. | BURDA, Michał | Pw | 1:15.25 | 260 | 35.46 | 39.79 | ||||
21. | PODLEVSKI, Edvin | Pw | 1:15.54 | 257 | 34.86 | 40.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 05.12.2019 - 21:19 | Kobiet, 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | WIKIEŁ, Angelika | Łazarski | 1:09.06 | 547 | 33.46 | 35.60 | ||||
2. | ILCEWICZ, Edyta | Uw | 1:09.98 | 526 | 32.55 | 37.43 | ||||
3. | KAPŁON, Aleksandra | wat | 1:13.63 | 452 | 34.85 | 38.78 | ||||
4. | BORYS, Anna | wat | 1:13.99 | 445 | 33.49 | 40.50 | ||||
5. | PECYNA, Michalina | Sggw | 1:14.43 | 437 | 33.59 | 40.84 | ||||
6. | CHMIELEWSKA, Aneta | Uw | 1:14.50 | 436 | 35.23 | 39.27 | ||||
7. | RAMIREZ DE LAS HERAS, Ana | Pw | 1:16.24 | 407 | 35.91 | 40.33 | ||||
8. | STAROS, Sandra | Uw | 1:16.85 | 397 | 33.80 | 43.05 | ||||
9. | FILIPIUK, Aleksandra | Uw | 1:18.04 | 379 | 37.45 | 40.59 | ||||
10. | DUDEK, Sylwia | Uw | 1:18.39 | 374 | 37.32 | 41.07 | ||||
11. | PIEKUT, Zofia | Uw | 1:18.71 | 370 | 37.64 | 41.07 | ||||
12. | ROGOWICZ, Aleksandra | Uw | 1:20.21 | 349 | 37.12 | 43.09 | ||||
13. | BERENT, Anna | Pw | 1:22.54 | 320 | 37.25 | 45.29 | ||||
14. | JURCZUK, Nika | Pw | 1:24.02 | 304 | 37.43 | 46.59 | ||||
15. | KUZKO, Aleksandra | Pw | 1:24.92 | 294 | 39.11 | 45.81 | ||||
16. | SZCZĘCH, Inez | Uw | 1:25.58 | 287 | 39.41 | 46.17 | ||||
17. | KŁADOCZNA, Julia | Uw | 1:26.41 | 279 | 39.25 | 47.16 | ||||
18. | CZARNECKA, Katarzyna | Uw | 1:32.65 | 226 | 43.61 | 49.04 | ||||
19. | WYLEŻUZH, Maria | Uw | 1:33.82 | 218 | 44.80 | 49.02 | ||||
20. | MACIEJEWSKA, Anna | Uw | 1:34.64 | 212 | 45.53 | 49.11 | ||||
21. | PAUL, Martyna | Pw | 1:47.73 | 144 | 49.73 | 58.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 05.12.2019 - 21:26 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | KAMINIARZ, Jakub | Pw | 58.89 | 621 | 28.25 | 30.64 | ||||
2. | DOBRZYŃSKI, Tomasz | 98 | Awf | 1:00.02 | 587 | 28.49 | 31.53 | |||
3. | SZAFARCZYK, Igor | Uw | 1:02.56 | 518 | 31.01 | 31.55 | ||||
4. | NAPIERAJ, Jan | Łazarski | 1:04.69 | 468 | 29.55 | 35.14 | ||||
5. | KOZŁOWSKI, Kamil | Wum | 1:05.60 | 449 | 29.57 | 36.03 | ||||
6. | MŁYNARCZYK, Piotr | Uw | 1:05.99 | 441 | 31.63 | 34.36 | ||||
7. | ŻERAŃSKI, Przemysław | Pw | 1:06.68 | 428 | 30.56 | 36.12 | ||||
8. | SIEJO, Mateusz | Sgh | 1:06.92 | 423 | 32.03 | 34.89 | ||||
9. | GUMOWSKI, Rafał | wat | 1:07.20 | 418 | 30.46 | 36.74 | ||||
10. | GAŁECKI, Mateusz | wat | 1:09.15 | 383 | 30.49 | 38.66 | ||||
11. | MIESZKOWSKI, Stanisław | Uw | 1:10.44 | 363 | 32.54 | 37.90 | ||||
12. | ANTONI, Kania | Sgh | 1:10.54 | 361 | 32.92 | 37.62 | ||||
13. | SZPOJANKOWSKI, Kacper | Pw | 1:10.94 | 355 | 32.43 | 38.51 | ||||
14. | SADŁOWSKI, Łukasz | Pw | 1:12.99 | 326 | 34.14 | 38.85 | ||||
15. | SASIN, Paweł | Uw | 1:14.28 | 309 | 32.35 | 41.93 | ||||
16. | WARDAK, Jakub | Sggw | 1:14.63 | 305 | 34.96 | 39.67 | ||||
17. | BANDURSKI, Piotr | Sggw | 1:15.39 | 296 | 34.19 | 41.20 | ||||
18. | MAJEWSKI, Gabriel | Wum | 1:15.46 | 295 | 33.07 | 42.39 | ||||
19. | DAŁEK, Jerzy | Pw | 1:16.35 | 285 | 35.73 | 40.62 | ||||
20. | KĘDZIERSKI, Daniel | Uw | 1:17.04 | 277 | 34.93 | 42.11 | ||||
21. | POKROP, Filip | Pw | 1:17.14 | 276 | 35.94 | 41.20 | ||||
22. | PODLEVSKI, Edvin | Pw | 1:17.49 | 272 | 36.18 | 41.31 | ||||
23. | TUKA, Marcin | Pw | 1:17.69 | 270 | 36.21 | 41.48 | ||||
24. | TURANSKI, Uladzislau | Pw | 1:20.61 | 242 | 37.05 | 43.56 | ||||
25. | KASPRZAK, Paweł | Wum | 1:20.93 | 239 | 37.24 | 43.69 | ||||
26. | RUDNICKI, Daniel | Pw | 1:22.48 | 226 | 37.50 | 44.98 | ||||
27. | STEPANIUK, Artur | Pw | 1:24.34 | 211 | 39.99 | 44.35 | ||||
28. | KAŹMIERCZAK, Adrian | 94 | Awf | 1:52.48 | 89 | 49.05 | 1:03.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 05.12.2019 - 21:34 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Uw 1 | Uw | 2:08.49 | 505 |
, , | 31.45 35.25 | , , | 32.33 29.46 |
2. | wat 3 | wat | 2:13.84 | 447 |
BORYS, Anna BIAŁECKA, Ilona | 32.66 39.15 | FALACIŃSKA, Kamila KAPŁON, Aleksandra | 33.33 28.70 |
3. | Sggw 1 | Sggw | 2:14.75 | 438 |
PECYNA, Michalina JAWORSKA, Marcelina | 33.64 37.10 | SAROSIEK, Alicja ŚLĘCZKOWSKA, Weronika | 32.40 31.61 |
4. | Wum | Wum | 2:29.91 | 318 |
STUPNICKA, Sylwia SŁUPIK, Dorota | 38.67 43.62 | REDA, Aleksandra POPŁONYK, Aleksandra | 38.70 28.92 |
5. | Pw 1 | Pw | 2:50.52 | 216 |
KUZKO, Aleksandra DRAPAŁA, Olga | 1:26.87 | PAUL, Martyna KAŁUŻYŃSKA, Natalia | 35.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 05.12.2019 - 21:37 | Mężczyzn, 4 x 50m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Awf 1 | Awf | 1:46.42 | 613 |
KOSTANOWICZ, Artur GALAS, Daniel | 98 00 | 27.60 30.23 | DOBRZYŃSKI, Tomasz KARNASZEWSKI, Konrad | 98 94 | 24.97 23.62 |
2. | Pw 1 | Pw | 1:47.40 | 597 |
CHMIELOWIEC, Mateusz KAMINIARZ, Jakub | 28.81 28.74 | SAWICKI, Bartosz LIS, Patryk | 26.02 23.83 |
3. | wat 4 | wat | 1:49.94 | 556 |
PIETRZAK, Dawid BIERNACKI, Kacper | 28.07 30.37 | GRABCZAK, Dawid RAMS, Cezary | 26.83 24.67 |
4. | Uw 1 | Uw | 1:54.08 | 498 |
, , | 30.79 31.34 | , , | 25.69 26.26 |
5. | Sggw 1 | Sggw | 1:55.35 | 481 |
BĄCZKOWSKI, Bartosz WARDAK, Jakub | 28.68 35.69 | PECYNA, Maciej MIESZCZERIAKOW, Mirosław | 26.72 24.26 |
6. | Wum | Wum | 1:57.35 | 457 |
STĘPNIAK, Kacper MAJCHER, Maciej | 28.16 34.84 | KOZŁOWSKI, Kamil KASPRZAK, Paweł | 28.79 25.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 05.12.2019 - 21:40 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Uw | Uw | 2:04.38 | 430 |
FILIPIUK, Aleksandra ROGOWICZ, Aleksandra | 30.71 31.85 | PIEKUT, Zofia STAROS, Sandra | 31.73 30.09 |
2. | Pw | Pw | 2:06.07 | 413 |
BERENT, Anna CIPORSKA, Katarzyna | 32.48 31.68 | JURCZUK, Nika RAMIREZ DE LAS HERAS, Ana | 31.95 29.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 05.12.2019 - 21:40 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Uw 1 | Uw | 1:38.49 | 572 |
, , | 23.70 24.43 | , , | 24.87 25.49 |
2. | Sgh 1 | Sgh | 1:44.38 | 481 |
, , | 26.05 26.41 | , , | 25.46 26.46 |
3. | Pw 1 | Pw | 1:45.81 | 462 |
ŻERAŃSKI, Przemysław KRUSZYNA, Jakub | 27.73 26.49 | SZPOJANKOWSKI, Kacper BANECKI, Krzysztof | 25.85 25.74 |
4. | wat 2 | wat | 1:51.76 | 392 |
JUSZCZYK, Oskar JANKOWSKI, Piotr | 27.86 29.08 | KIELAK, Jakub GUMOWSKI, Rafał | 27.65 27.17 |
5. | Wum | Wum | 2:00.56 | 312 |
GRZEJSZCZAK, Rafał MAJEWSKI, Gabriel | 30.87 30.43 | SADOWSKI, Aureliusz KOBER, Przemysław | 29.71 29.55 |