Warszawskie siatkarki sprawdzą formę tuż przed sezonem
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
18581
post-template-default,single,single-post,postid-18581,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Warszawskie siatkarki sprawdzą formę tuż przed sezonem

Warszawskie siatkarki sprawdzą formę tuż przed sezonem

To będzie ostatni sprawdzian formy przed rozpoczęciem walki o ligowe punkty. W stolicy odbędzie się siatkarski Turniej o Puchar Prezesa AZS Warszawa. W zmaganiach wezmą cztery żeńskie zespoły drugoligowe, w tym gospodynie Samantix AZS Warszawa.

Zawody odbędą się w sobotę 24 września w hali Szkoły Podstawowej nr 100 przy ul. Tanecznej 54. Od tego sezonu parkiet na Ursynowie będzie nowym domem dla siatkarek Samantix AZS Warszawa. Kilka rozegranych spotkań na pewno pomoże im poczuć się jak u siebie. W zespole jest też aż sześć nowych zawodniczek, więc dla sztabu trenerskiego kierowanego przez Agatę Szustowicz będzie to okazja by przyjrzeć się im jeszcze lepiej.

W Turnieju o Puchar Prezesa AZS Warszawa oprócz wspomnianych już gospodyń wezmą też udział azetesiaczki z Bielan. Drużyna AZS AWF Warszawa w ubiegłym sezonie nie zdołała utrzymać się w 1 lidze. W nowym sezonie zawodniczki AWF z pewnością będą chciały udowodnić, że ich miejsce jest w wyższej klasie rozgrywkowej. Swoją formę sprawdzą też siatkarki Sparty Warszawy i Krótkiej Mysiadło. Spotkania toczyć będą się do trzech setów, bez względu na wynik.

Wszystkie wspomniane drużyny spotkają się już wkrótce w rozgrywkach II ligi grupy 2. Żeby było jeszcze ciekawiej już na inaugurację sezonu (1 października) AZS Warszawa zagra ze Spartą Warszawa. Wszystkich kart nikt nie będzie chciał jeszcze odsłaniać.

Terminarz:

10.00 Samantix AZS Warszawa – Krótka Mysiadło
12.00 AZS AWF Warszawa – Sparta Warszawa
14:00 mecz o III miejsce
16:00 mecz o I miejsce