Trzymamy stery
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
4950
post-template-default,single,single-post,postid-4950,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Trzymamy stery

Trzymamy stery

W miniony piątek i sobotę odbył się w Warszawie Walny Zjazd Delegatów Akademickiego Związku Sportowego. Jednym z jego kluczowych elementów były wybory nowych władz organizacji na kadencję 2016-2018.

Wielu przedstawicieli AZS Warszawa uzyskało poparcie delegatów z całej Polski, zarówno w wyborach na członków Zarządu Głównego jak i miejsca funkcyjne. Za kluczowe należy uznać ponowny wybór Kol. Dariusza Piekuta na wiceprezesa organizacji odpowiedzialnego za sferę sportu powszechnego. Nie mniej ważną rolę wiceprezesa ds. finansowych będzie pełnił Kol. Alojzy Nowak.

Miejsca we władzach nowej kadencji zdobyli także następujący przedstawiciele naszego środowiska:
Kol. Marek Konopczyński – prezes AZS Warszawa, Kol. Marek Rocki, Kol. Olaf Weker, Kol. Jacek Kasprzyk oraz Kol. Piotr Łysakowski.

Nowym prezesem Zarządu Głównego AZS został wybrany popierany przez nas Kol. Tadeusz Słomka.

Wszystkim wybranym składamy serdeczne gratulacje i życzymy dobrych działań na rzecz całej organizacji.

Więcej informacji o Zjeździe i Wyborach na stronie: azs.pl/dla-dzialacza/dokumenty/xxvi-zjazd-azs

foto: azs.pl