Trzy okazje na Bieg Coopera
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
7467
post-template-default,single,single-post,postid-7467,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Trzy okazje na Bieg Coopera

Trzy okazje na Bieg Coopera

Już po raz kolejny warszawianie będą mogli sprawdzić swoją kondycję fizyczną w ramach Testu Coopera dla Wszystkich. Udział w imprezie jest darmowy. Startujący będą walczyli mogli wybiegać sprzęt sportowy dla swojej szkoły.  Jeden z biegaczy zmierzy się z dystansem 100 km na 100 lecie AZS.

Jak w najłatwiejszy sposób sprawdzić swoją formę? Wystarczy tylko w ciągu 12 minut pokonać jak największy dystans. Najlepiej zrobić to oczywiście startując z nami na jednym z trzech stołecznych obiektów. Każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy lekkoatleta czując pod stopami tartan. Wszystko zgodnie z nieoficjalnym hasłem AZS – „Atmosfera- Zabawa – Sport”.

Po ukończeniu testu należy odczytać wyniku w specjalnych tabelach przygotowanych przez dr. Kennetha Coopera – twórcy próby. Tabele uwzględniają nasz wiek i płeć. I tak przykładowo mężczyzna w wieku 20-29 lat, który pokona 2400 metrów wypada dobrze. Żeby uzyskać taki wynik trzeba pokonać 6 okrążeń wokół bieżni. Kobieta w wieku 30-39 wynik dobry uzyska już po przekroczeniu 2000 m.

Przez 12-minut walczymy sami ze sobą i z własnymi słabościami. Dystans, jaki w tym czasie pokonasz, zależy tylko od Ciebie: od Twoich nóg, od Twojej głowy i od Twojego serca.  Zwycięzcą jest każdy kto weźmie udział w tym biegu, stąd też na każdego uczestnika czekają pamiątkowe dyplomy z wpisanym dystansem. Udział w Warszawskim Teście Coopera dla Wszystkich może pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody ze sportem. Osobom trenującym regularnie pokazać w jakim miejscu przygotowań się znajdują.

Tym razem zapraszamy na jeden z trzech warszawskich stadionów:

  • Bielany – stadion AWF Warszawa ul. Marymoncka 34 – 23.09.2017 r. 13:00 – 18:00
  • Targówek – stadion OSiR Targówek ul. Łabiszyńska 20 – 30.09.2017 r. – 10:00 – 15:20
  • Ursus  – OSIR Ursus ul. Sosnkowskiego 3 – 7.10.2017 r. – 10:00 – 15:20

Testy startują co 20 minut, a udział w nich jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.testcoopera.pl i przyjść w wyznaczonym terminie. W poszczególnych lokalizacjach czekają na Was dodatkowe niespodzianki.

Biorąc udział w naszym wydarzeniu można „Wybiegać sprzęt sportowy dla swojej szkoły”. W każdym z trzech miejsc ta szkoła dla której pobiegnie najwięcej osób otrzyma bon zakupowy o wartości 2500 zł na sprzęt sportowy. Nagroda została ufundowana przez firmę VEOLIA Energia Warszawa, która na co dzień dba aby w naszych domach było ciepło. Jak się okazuję nasze zdrowie i sprawność fizyczna też jest dla nich ważna.

Dla każdego uczestnika czekają: numer startowy, dyplom ukończenia Testu z wpisanym dystansem, butelka wody, na Targówku oraz w Ursusie czekają także koszulki.

Pomiar odległości wspiera firma GEPARD. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych. O szczegółach przeczytacie na stronie www.testcoopera.pl

Co zrobić, aby wziąć udział w Akcji Test Coopera dla Wszystkich:

  • Można dokonać internetowej rezerwacji na konkretną godzinę testu testcoopera.pl
  • W dniu Testu zapisać się na stadionie i czekać na wyznaczoną godzinę.

Uwaga!! Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego (zgoda jest do pobrania na stronie www.testcoopera.pl)

100 km na 100 lat AZS Warszawa

23 września 2017 stadion AWF będzie także metą 100 km dystansu jaki zamierza pokonać Karol Daniluk w ramach uczczenia pierwszych zawodów akademickich pod egidą warszawskiego AZS, które odbyły się 100 lat temu. Wtedy był to chód maratoński na trasie Tarczyn-Warszawa. Tym razem Karol wystartuje o 5 rano spod siedziby AZS Warszawa ul. Szpitalna 5 i pobiegnie do Tarczyna, a stamtąd na AWF Warszawa gdzie planuje zakończyć swój bieg około godziny 17.

Organizatorzy: AZS Warszawa, Dzielnica Targówek m.st. Warszawy, OSiR Targówek, OSiR Ursus. Wspierają nas: VEOLIA ENERGIA Warszawa, AWF Warszawa, AZS AWF Warszawa, GEPARD (pomiar czasu/odległości). Współpracujemy także z licznymi grupami biegowymi i sportowymi.

Realizatorem akcji jest: AZS Warszawa

Szczegóły na:  http://testcoopera.pl/ oraz https://www.facebook.com/testcoopera/