TRIO BASKET PO RAZ PIĘTNASTY
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
6755
post-template-default,single,single-post,postid-6755,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

TRIO BASKET PO RAZ PIĘTNASTY

TRIO BASKET PO RAZ PIĘTNASTY

Akademia Leona Koźmińskiego przeprowadziła już po raz piętnasty turniej koszykówki ulicznej dla uczniów szkół średnich. Wydarzenie odbyło się w minioną sobotę i zgromadziło łącznie ponad osiemdziesiąt drużyn.

Poza klasycznym turniejem drużynowym kobiet i mężczyzn przeprowadzono także konkursy indywidualne oraz ciekawe pokazy. Gwiazdą turnieju był Mieszko Włodarczyk, który poza prezentacją swoich wybitnych umiejętności podzielił się także historią związaną z rozpoczęciem kariery oraz ambitnymi planami na przyszłość – wyjazd na pokazy w Stanach Zjednoczonych.


Turniej zakończył się późnym popołudniem. Rywalizację mężczyzn wygrała ekipa reprezentująca LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie. W turnieju pań bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki XIII LO z Krakowa.

Dla najlepszych zawodników czekały wyjątkowe nagrody. Indeks i stypendium Akademii Leona Koźmińskiego zdobyli: Alicja Grabska i Zofia Wrona (MVP turnieju kobiet) oraz Michał Ściborek (MVP turnieju mężczyzn).

Szersza relacja z wydarzenia na stronie: triobasket.pl/szczesliwa-trzynastka-mocna-krolowka/


Koźmiński Trio Basket 2017 odbył się w ramach obchodów 100-lecia Akademickiego Związku Sportowego w Warszawie.

Foto: triobasket.pl