SPORT, ZABAWA I INTEGRACJA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
8891
post-template-default,single,single-post,postid-8891,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

SPORT, ZABAWA I INTEGRACJA

SPORT, ZABAWA I INTEGRACJA

Tegoroczna akcja obozowa AZS Student Camp Wilkasy zakończona! Przez osiem dni oraz nocy Ośrodek AZS w Wilkasach został opanowany przez grupę obozowiczów, która z chęcią korzystała ze wszystkich jego uroków i możliwości.

SPORT all day! PARTY all night! CAMP all week! To hasło, które towarzyszyło uczestnikom przez cały obóz. Każdego dnia przed południem uczestnicy szlifowali swoje umiejętności m.in. z tenisa ziemnego, żeglarstwa oraz windsurfingu.

Po chwili odpoczynku najwytrwalsi ćwiczyli na zajęciach cross trainingowych, pozostali zaś korzystali z kajaków oraz rowerków wodnych. Uroki okolicy można było poznać także na wycieczkach rowerowych. Do wieczornej zabawy uczestnicy przygotowywali się pod okiem instruktorki tańca, aby przy dźwiękach płynących z gitary tańczyć do białego rana.

Oprócz codziennych aktywności i treningów wszyscy bawili się podczas bubble football, paintballa oraz beer ponga. Całość została uzupełniona o wspólny rejs statkiem, podczas którego tradycyjnie już odśpiewano Konszabelanta. Integracja studencka zakończona sukcesem. Kolejna akcja obozowa już za rok!

Więcej zdjęć dostępnych na: https://www.facebook.com/StudentCampWilkasy