AZS SNOW WEEK – FRANCJA 2018
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
8022
page-template-default,page,page-id-8022,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

AZS Warszawa zaprasza na AZS SNOW WEEK 2018 – ALPY FRANCUSKIE, LES 2 ALPES – wyjazd dla pasjonatów narciarstwa i snowboardu połączony z nauką i doskonaleniem jazdy oraz kursem instruktora sportu.

LES DEUX ALPES

(Les 2 Alpes) to jeden z najbardziej znanych i cenionych francuskich ośrodków narciarskich położony w departamencie Isere w masywie l’Oisans. Oddalony jest tylko kilkadziesiąt kilometrów na południowy wschód od lotniska w Grenoble. W trakcie sezonu zimowego stoki i trasy narciarskie są zawsze doskonale przygotowane do sezonu zimowego, a gwarancja śniegu od początku grudnia do maja przyciąga miłośników sportów zimowych
i turystów w każdym wieku. Warto podkreślić również niepowtarzalny klimat miasteczka Les 2 Alpes oraz niezliczoną ilość barów, pubów i dyskotek gdzie na każdym kroku można spotkać młodych, chętnych do zabawy ludzi. Zawsze gotowa na nowe tendencje, stacja Les 2 Alpes podoba się młodym ale nie zapomina o pozostałych. Możliwości spędzenia czasu na śniegu i poza nim są ogromne a duży wybór atrakcji oraz specjalne pakiety kierowane są do wszystkich pokoleń.

CENA (6 dniowy skipass + ubezpieczenie Travel w cenie)

2849

PLN W OPCJI SAMOLOTOWEJ

1999

PLN W OPCJI AUTOKAROWEJ

CENA ZAWIERA

 • 7 noclegów  w wybranym typie apartamentu i rezydencji, zużycie prądu i wody, TV, DVD, poszewki na pościel i ręczniki
 • ubezpieczenie Travel + bonusowa cena za ubezpieczenie SKI (opis poniżej)
 • 6 dniowy skipass Les 2 Alpes-Grand Galaxie (6 dni Les2Alpes lub do wyboru w ciągu 6 dni – 2 dni Alpe d’Huez, 1 dzień Sierre Chevalier, 1 dzień Montgenevre, 1 dzień Puy, 1 dzień Sestriere);
 • wstęp na basen publiczny (kryty) i lodowisko w centrum stacji.
 • transport w wybranej opcji (autokar / samolot)

CENA NIE ZAWIERA

 • taksy klimatycznej (ok. 10 e/os),
 • kaucji zwrotnej za apartament (w zależności od rezydencji),
 • końcowego sprzątania na życzenie (możliwość posprzątania we własnym zakresie);
 • kosztów wyżywienia – wyżywienie we własnym zakresie,
 • szkolenia w zakresie nauki i doskonalenia jazdy na nartach lub Kursu Instruktora AZS (opcje dodatkowo płatne – opis poniżej).

Zalecane ubezpieczenie narciarskie PZU SKI STANDARD – 40 zł/os, ubezpieczenie PZU SKI PREMIUM – 120,- zł/os; ubezpieczenie chorób przewlekłych 130 zł/os, ubezpieczenie kosztów rezygnacji 3%, (ww ceny specjalne tylko dla naszej grupy).

PODRÓŻ

przelot samolotem na trasie Warszawa Okęcie – Grenoble – Warszawa Okęcie, transfer w 2 strony, opieka pilota/rezydenta, przewóz sprzętu narciarskiego, opłaty lotniskowe. Wylot z Warszawy w sobotę 17.03.2018 r. (godz. 14.20) przylot do Warszawy w sobotę 24.03.2018 r. (godz. 20.00). Przewóz sprzętu narciarskiego wg regulaminu (http://www.espacetrans.pl/infopraktyczne.htm)

przejazd autokarem klasy lux (siedzenia lotnicze, ac, barek, wc, video), opieka pilota/rezydenta, przewóz sprzętu narciarskiego. Wyjazd w piątek 16.03.2018 r. (godz. 12.00), powrót do Warszawy w niedzielę 25.03.2018 r. Przewóz sprzętu narciarskiego wg regulaminu (http://www.espacetrans.pl/infopraktyczne.htm)

SZKOLENIA

NAUKA I DOSKONALENIE JAZDY NA NARTACH

Zajęcia prowadzone podczas wyjazdu (5 dni x 2 godz. dziennie) w grupach max. 8 osobowych opłata 300 PLN, W związku z różnym stopniem umiejętności osób korzystających z tej opcji, planujemy prowadzić zajęcia na różnym poziomie zaawansowania, wypełniając formularz zgłoszeniowy prosimy zaznaczyć odpowiednią opcję:

 • Wariant A – dla osób zaczynających naukę od „zera” i dla początkujących.
 • Wariant B – dla jeżdżących / średnio – zaawansowanych – osoby, które już jeżdżą na nartach.

Zajęcia w poszczególnych grupach odbędą się po zebraniu się min. 6 osób w grupie. W przypadku mniejszej (niż 5) liczby osób w grupie cena jednostkowa proporcjonalnie wzrośnie.

KURS INSTRUKTORA SPORTU AZS – SPECJALNOŚĆ NARCIARSTWO ZJAZDOWE LUB SNOWBOARD

Akademicki Związek Sportowy Warszawa prowadzi kursy na stopień Instruktora Sportu m.in. o specjalności narciarstwo zjazdowe lub snowboard. Kurs składa się z dwóch części ogólnej – teoretycznej (100 godz.) oraz specjalistycznej – praktycznej (150 godz.). Jesteśmy przygotowani na przeprowadzenia części praktycznej kursu w oparciu o wyjazd do Les 2 Alpes ww. terminie. Koszt takiego szkolenia to kwota 1500 PLN przy grupie 6 osobowej (kurs zostanie uruchomiony po zebraniu się minimalnej liczby (6) osób). Osoby zainteresowane prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym. Cześć ogólną planujemy przeprowadzić w Warszawie w formule weekendowej w okresie kwiecień – czerwiec 2018. Koszt części ogólnej to 700 PLN. Ukończenie dwóch ww. części szkolenia jest podstawą do otrzymania zawodowych uprawnień i legitymacji INSTRUKTORA SPORTU AZS o wybranej specjalności (narciarstwo zjazdowe / snowboard). Legitymacje wydawane są przez Akademicki Związek Sportowy.

REZYDENCJA “ALBA” ****

Rezydencja o podwyższonym standardzie w położona w Les 2 Alpes na wysokości 1650 m n. p. m. Usytuowana tuż przy stoku narciarskim  wyciągu krzesełkowym Telesiege de Valle Blanche. Rezydencja znajduje się około 500 m od ścisłego centrum stacji w bliskiej odległości około 5 minut do sklepów i restauracji. Obok rezydencji znajduje się przystanek bezpłatnego skibusa kursującego na terenie stacji. Rezydencja w drewnianym, sabaudzkim stylu z miłą atmosferą, posiada wygodne i nadzwyczaj przestrzenne apartamenty, których komfort pozwala na niezapomniany pobyt.

Wyposażenie i usługi rezydencji:

Salon recepcyjny,
Kod wejściowy do rezydencji
Pomieszczenie do przechowania sprzętu narciarskiego
Poszewki na pościel, ręczniki w cenie
TV, DVD w cenie
Internet Wi Fi – dodatkowo płatny 15€/3 dni, 25€/tydzień
Końcowe sprzątanie (oprócz kuchni): od 70€ do 145€
Zestaw środków czystości i ścierki kuchenne: w cenie
Pobyt zwierząt: 40€/tydzień/zwierzę
Przechowalnia nart: w cenie
Obowiązkowe opłaty w rezydencji:

Kaucja zwrotna/depozyt za apartament 600 €/apt (gotówka lub karta kredytowa)
Opłata klimatyczna: ok. 1 €/os/dzień

Wyposażenie apartamentów:

Wszystkie apartamenty posiadają pokój dzienny/salon z kanapą, TV, DVD oraz w pełni wyposażona kuchnia z piekarnikiem, mikrofalówką, lodówką, 4 płytami vitroceramicznymi, zmywarką, ekspresem do kawy, opiekaczem do chleba.

APARTAMENTY

Apartament 3-pokojowy dla 4 osób (pow. 44 m2)
pokój dzienny/salon z kanapą, TV, DVD
pokój sypialny z łóżkiem podwójnym dla 2 osób
pokój sypialny z łóżkiem piętrowym dla 2 osób
Łazienka i oddzielne WC.

Apartament 3-pokojowy dla 6 osób: (pow. 62 m2)
pokój dzienny/salon z kanapą, TV, DVD
pokój sypialny dla z łóżkiem podwójnym dla 2 osób
pokój sypialny z łóżkami piętrowymi
Łazienka z suszarką do włosów i oddzielne WC.

Apartament 4-pokojowy dla 6 osób: (pow. 91 m2)
pokój dzienny/salon z kanapą, TV, DVD,
3 x pokoje sypialne z pojedynczymi lub podwójnymi łóżkami dla 2 osób każdy
Łazienka z suszarką do włosów, WC, dodatkowa łazienka i dodatkowe WC (oddzielnie).

Apartament 5-pokojowy dla 8-osób: (pow. 91 m2)
pokój dzienny/salon z kanapą, TV, DVD,
3 x pokój sypialny z łóżkami pojedynczymi lub podwójnymi dla 2 osób każdy
kabina sypialna z łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym dla 2 osób
Łazienka z WC, dodatkowa łazienka i dodatkowe WC (oddzielnie).

Apartament 6-pokojowy dla 10-osób: (pow. 115 m2)
pokój dzienny/salon z kanapą, TV, DVD,
4 x pokoje sypialne z łóżkiem pojedynczym lub łóżkami podwójnymi dla 2 osób każdy;
alkowa sypialna z łóżkami pojedynczymi lub piętrowym dla 2 osób.
Łazienka z WC, dodatkowa łazienka i dodatkowe WC (oddzielnie).

 ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W AZS SNOW WEEK NALEŻY:

 • Zapoznać się z warunkami uczestnictwa na stronie Espace Trans (espacetrans.pl/warunki.html)
 • Wypełnić deklarację uczestnictwa dostępną na stronie azs.waw.pl/snowweek – po wypełnieniu formularza zostanie wysłany mail ze szczegółami dotyczącymi płatności z numerami kont i tytułem wpłat.
 • Wpłacić należną kwotę – po wypełnieniu deklaracji / otrzymaniu maila z informacjami o numerach kont.
 • zaliczka za wyjazd – I rata – w wysokości ~33% wybranej opcji autokarowej lub samolotowej (można wpłacić całą kwotę od razu).
  W przypadku opcji autokarowej jest to kwota 735 PLN, w przypadku opcji samolotowej jest to kwota 1065 PLN.
 • opłata za szkolenie – 100 % wartości szkolenia (przy tworzeniu grup decyduje kolejność zgłoszeń / liczba miejsc i grup jest ograniczona).
 • Uiścić drugą ratę opłat (pozostała część należności) w terminie nie późniejszym niż do dnia 15 lutego 2018 r.
 • Stawić się na wyznaczoną zbiórkę, z niezbędnymi dokumentami i odpowiednio spakowanym bagażem (ilość sztuk, limity kg – szczegóły
  na espacetrans.pl/infopraktyczne.htm).

Istnieje możliwość wypożyczenia nart i kijów (ilość ograniczona, nie wypożyczamy butów narciarskich): opłata za wypożyczenie sprzętu na okres wyjazdu obejmująca serwis przed wypożyczeniem – 200 PLN

Touroperatorem akcji jest Biuro Podróży ESPACE TRANS: www.espacetrans.pl

POBIERZ INFORMACJE DLA UCZESTNIKA

KONTAKT DO ORGANIZATORA

Akademicki Związek Sportowy Warszawa
ul. Szpitalna 5/19, 00-031 Warszawa, tel. / fax. 22 828 59 55
e-mail: warszawa@azs.pl, www.azs.waw.pl