SNOWBOARD NA SZCZĘŚLIWICACH
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
4011
post-template-default,single,single-post,postid-4011,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

SNOWBOARD NA SZCZĘŚLIWICACH

SNOWBOARD NA SZCZĘŚLIWICACH

W Warszawie na stoku CSN Szczęśliwice rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Snowboardzie. Mimo popularności tej dyscypliny frekwencja podczas wtorkowych zawodów niestety nam nie dopisała.


Tuż przed przyjściem odwilży, na Górce Szczęśliwickiej udało się rozegrać zawody w gigancie na pełnej długości krótkiego stoku. Najszybsi zawodnicy pokonywali trasę w 19 sekund. Każdy z nich miał dwa przejazdy po trasie ustawionej przez Marcina Bociana.

 

Najlepsze wśród pań:
1.  Anna Weinzieher – Uniwersytet Warszawski
2. Dagna Manczarska – Politechnika Warszawska
3. Ewa Czarniawska – Uniwersytet Warszawski

Najlepsi wśród panów:
1. Michał Biss – Politechnika Warszawska
2. Radosław Marcinkowski – Uniwersytet Warszawski
3. Mikołaj Janik – Uniwersytet Warszawski

Przy tej okazji, warto zaznaczyć, że Radek Marcinkowski wraz zespołem Uniwersytetu Warszawskiego  przed dwoma tygodniami zdobył złoty medale Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w Futsalu. Teraz Radek  dołożył do swojej indywidualnej kolekcji kolejny medal naszych mistrzostw – srebro w snowboardzie. Gratulujemy!

snow_team

Foto: Michał Wencek

Komplet wyników: zobacz
Galeria zdjęć: zobacz

Tags:
,