SIŁA, PIĘKNO, TECHNIKA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
4631
post-template-default,single,single-post,postid-4631,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

SIŁA, PIĘKNO, TECHNIKA

Najbliższy kwietniowy weekend będzie bardzo bogaty w sportowe wydarzenia z kalendarza Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza. Mamy okazję obserwować rywalizację w czterech dyscyplinach sportu: aerobiku sportowym, jeździectwie, judo i trójboju siłowym.

AMWiM w Aerobiku Sportowym

Zawody odbędą się tradycyjnie na Hali Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej. To jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin w programie AMWiM, gdzie sport łączy się także ze sztuką. Niedzielna rywalizacja będzie dla uczestników ostatnim sprawdzianem przez Akademickimi Mistrzostwami Polski, które już za tydzień odbędą się w Poznaniu.

AMWiM w Jeździectwie

Wiele pięknych wrażeń pozostawią z pewnością po sobie zawody jeździeckie. Nasze akademickie reprezentacje czeka mała wycieczka do Podkowy Leśnej, gdzie będzie miała miejsce tegoroczna rywalizacja. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na:
9 kwietnia (sobota) skoki
10 kwietnia (niedziela) ujeżdżenie

AMWiM w Judo

Przed nami zawody w jednej z najbardziej tradycyjnych dyscyplin w AZS. Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Judo kobiet i mężczyzn już w sobotę na hali sportów walki Akademii Wychowania Fizycznego, ul. Marymoncka 34. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 10.00. Dla uczestników to dobry sprawdzian przed Akademickimi Mistrzostwami Polski, które w tym roku odbędą się w Białymstoku.

AMWiM w Trójboju Siłowym

Mocny akcent na zakończenie naszych sportowych zapowiedzi. Rywalizacja w trójboju siłowym już w najbliższą niedzielę od godz. 10.30. Gospodarzem wydarzenia jest AZS Wojskowej Akademii Technicznej. Zawody zostaną przeprowadzone właśnie na obiekcie sportowym tej uczelni przy ul. Kartezjusza 1. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia, a kibiców zachęcamy do zobaczenia rywalizacji na żywo.

Dodatkowe informacje o AMWiM na stronie: azs.waw.pl/amw/