Siatkarki JHN AZS Warszawa liczą na trzecią wygraną w sezonie
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
16796
post-template-default,single,single-post,postid-16796,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Siatkarki JHN AZS Warszawa liczą na trzecią wygraną w sezonie

Siatkarki JHN AZS Warszawa liczą na trzecią wygraną w sezonie

W obecnym sezonie siatkarki JHN AZS Warszawa cierpliwie zbierają punkt po punkcie, ale przydałaby im się kolejna wygrana.  W meczu 9 kolejki II ligi azetesiaczki podejmować będą zespół rezerw ŁKS Łódź. Gospodynie w tym miesiącu jeszcze nie wygrały. Szansę na poprawę tego bilansu będą miały w starciu z beniaminkiem ligi. 

Zawodniczki JHN AZS Warszawa ostatnie punkty zdobyły pod koniec października w meczu z Chemikiem Police wygranym 3:2. Później przyszła seria przegranych meczów 1:3 z wyżej notowanymi zespołami. W ostatniej kolejce stołeczna drużyna uległa na wyjeździe liderkom II ligi – Legionowi Legionowo. Teraz nadszedł czas żeby poprawić swój dorobek.

Z drużyną rezerw ŁKS azetesiaczki miały okazję zagrać jeszcze przed sezonem podczas memoriału Jacka Henryka Nowakowskiego. Górą były wtedy łodzianki wygrywając 2:1 (25:21, 21:25,25:16). Był to jednak okres przygotowawczy i nie można wyciągać na podstawie tego meczu wniosków.

Zespół JHN AZS Warszawa zajmuje 9 pozycję w tabeli i traci zaledwie 3 punkty do 6. w klasyfikacji ŁKS II Łódź. W dolnej części klasyfikacji panuje duży ścisk i wygrana gospodyń może jeszcze bardziej wyrównać siły.

– Bardzo chciałybyśmy wygrać, ale do tego dziewczyny musiałyby się nieco odstresować. W końcówkach meczu coś się zacina i dziewczyny same na siebie są wściekłe, debatują i gdybają. Moim zdaniem mam zespół spokojnie na środek tabeli, tylko wszystko siedzi w głowach – powiedziała Agata Szustowicz, trenerka JHN AZS Warszawa.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 27 listopada w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18. Początek o godzinie 19. Dla kibiców wstęp wolny. Dla osób, które nie mogę dotrzeć na obiekt przygotowana będzie relacja internetowa w mediach społecznościowych.

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta stołecznego Warszawy.

Autor: Robert Zakrzewski