Przeżyj niezapomnianą Przygodę z Tatą
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
20781
post-template-default,single,single-post,postid-20781,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Przeżyj niezapomnianą Przygodę z Tatą

Przeżyj niezapomnianą Przygodę z Tatą

W niedzielę poprzedzającą Dzień Ojca odbędzie się gra miejska „Przygoda z Tatą”. Wydarzenia organizowane przez Fundacja Akademickiego Związku Sportowego odbędą się w sześciu województwach. W Warszawie ponownie uczestnicy spotkają się na terenie starego kampusu SGGW.    

Wydarzenia odbędą się w Chorzowie, Łodzi, Nidzicy, Opolu, Szczecinie oraz Warszawie. Uczestników czeka kilka godzin wspólnej zabawy, zagadek, konkurencji umysłowych i sprawnościowych, nowych aktywności a także niespodzianki.  To wszystko sprawi, że będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich rodzin z dziećmi.

Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek oraz wezmą udział w losowaniu voucherów na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach. Na zwycięzców czekają specjalne nagrody.

Gra przygodowa odbędzie się 18 czerwca i rozpocznie się o godzinie 10. Zgłoszenia przyjmowane będą drogą internetową aż do dnia wydarzenia (do godziny 6 rano). Dodatkowe informacje dotyczące imprezy w każdym mieście, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.przygodaztata.azs.pl. 

Planowane konkurencje na trasie gry:
1. wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim
2. konkurencja celnościowa – rzuty do kosza
3. konkurencja szybkościowa – rodzinna sztafeta
4. element integracji – wspólne budowanie wieży/zamku z kartonów/skrzynek lub układanie puzzli
5. element twórczy – układanie wierszyka z podanymi przez organizatora hasłami
6. konkurencja zagadkowa polegająca na rozwiązaniu zagadki związanej z lokalnym dziedzictwem
7. konkurencja sprawnościowa – przejście toru przeszkód
8. konkurencja lekkoatletyczna – pchnięcie kulą/piłką lekarską
9. gra w golfa
10. gra „niespodzianka” lub gra propagująca bezpieczne zachowania z zakresu pierwszej pomocy.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego realizująca zadanie zlecone dla sześciu Urzędów Wojewódzkich pod nazwą Organizacja gry miejskiej „Przygoda z Tatą” w ramach programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Ojcostwo – Przygoda Życia” 2023 r.

Informacja prasowa

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/808138987648846