PRZETESTUJ SKRĘ
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
5649
post-template-default,single,single-post,postid-5649,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

PRZETESTUJ SKRĘ

PRZETESTUJ SKRĘ

Zapraszamy na ostatni w tym roku Test Coopera dla Wszystkich w Warszawie organizowany na stadionie RKS SKRA, ul. Wawelska 5. Czekamy na uczestników akcji w godzinach 10:00 – 16:00. Testy startują co 20 minut. – prosimy o wcześniejszą rejestrację na stronie www.testcoopera.pl . Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna do udziału w akcji.

Na Skrze organizujemy Test Coopera od jesieni 2010 r. poza możliwością sprawdzenia swojej kondycji fizycznej to rzadka okazja do biegania na stadionie, na którym były bite rekordy Polski, Europy i Świata. Trybuny zdecydowanie pamiętają te czasy, ale tartan to już zupełnie nowa kilku letnia nawierzchnia w bardzo dobrym stanie.  Tym razem to my mamy niepowtarzalną okazję aby pobić nasz własny rekord na dystansie 12 minut. Bo tyle wynosi czas w jakim mamy pokonać jak największą odległość, a ta, nasz wiek i płeć pozwoli ocenić nam jaka jest nasza maksymalna wydolność tlenowa, czyli w uproszczeniu kondycja.

Test organizujemy dwa razy do roku, wiec łatwo jest porównać jak nasze wyniki się zmieniają. Jak będzie tym razem, poprawicie swoje osiągnięcia ? Do zobaczenia na SKRZE.
My się żadnej pogody nie boimy – niezależnie od warunków atmosferycznych czekamy na Was, a każdy otrzyma numer startowy, a po ukończeniu biegu butelkę wody oraz pamiątkowy dyplom.

Mamy także 300 koszulek oraz 150 worków. Udział w akcji jest bezpłatny.

Na SKRZe będzie także okazja do wygrania czeku o wartości 3500 zł od firmy VEOLIA Energia Warszawa na zakup sprzętu sportowego w sklepie DECATHLON Targówek. Zwycięży ta szkoła (uczelnia wyższa), dla której pobiegnie najwięcej osób. Zapraszamy do rywalizacji.

Dwa tygodnie temu na Targówku taką właśnie nagrodę zdobyło Gimnazjum 142 (pobiegło dla nich 346 osób), a w teście 562 osoby. W poprzednią sobotę w Ursusie zwyciężył Zespół Szkół nr 80 (pobiegło dla nich 252 osoby), a w akcji pobiliśmy rekord wszech czasów 836 osoby, sprawdziły swoją kondycję. Przed nami SKRA i ostatnia już szansa przed szkołami – warto zmobilizować całe rodziny, aby na WFie mieć nowy sprzęt sportowy !

Organizatorem akcji jest AZS Warszawa. Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, firmę VEOLIA Energia Warszawa, OSiR Targówek, Dzielnicę Targówek m.st. Warszawy, OSiR Ursus, wsparcia udzielają także firma GEPARD (pomiar czasu), DECATHLON i Fundacja MEDICOVER. Współpracujemy także z licznymi grupami biegowymi i sportowymi m.in. BOOTCAMP POLSKA.
„Test Coopera dla Wszystkich” to akcja organizowana w całej Polsce od 2010 r. początkowo był to tylko „Warszawski Test Coopera dla Wszystkich”, od 2011 roku przybrał formę ogólnopolskiej akcji.
Przez te 7 lat sprawdziło swoją kondycję z nami ponad 48 000 osób wspólnie okrążając ponad dwa razy kulę ziemską (105 tys km).

15_tcw_jesien_skra_1
Jesienny Test Coopera dla Wszystkich w całej Polsce:
•    8 października –  Leszno, Warszawa, Kraków
•    9 października – Opole
•    14 października – Lublin
•    23 października – Wrocław