SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
1698
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1698,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-portfolio-single-template-4,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE

AKADEMICKIE CENTRUM SZKOLEŃ AZS to akademicki ośrodek organizujący i koordynujący proces szkoleń instruktorskich (do czasu wprowadzenia ustawy o sporcie i zderegulowaniu tego obszaru doskonalenia zawodowego, kwestia ta zajmowało się Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Centralny Ośrodek Sportu). Jego głównym zadaniem jest systemowe rozwiązanie prowadzenia szkoleń w Akademickim Związku Sportowym.

 

Centrum powołane przez AZS Środowisko Warszawa, jest w swoich założeniach miejscem gromadzenia informacji o osobach uczestniczących w szkoleniach różnego rodzaju prowadzonych przez AZS, ich kwalifikacjach oraz posiadanych i zdobywanych uprawnieniach. Centrum jest ośrodkiem posiadającym i wdrażającym autorskie programy szkolenia Instruktorów Sportu AZS oraz Instruktorów Rekreacji Ruchowej AZS, które wg ustalonych zasad (proceduralnych, finansowych).

Akademickie Centrum Szkoleń AZS oprócz koordynacji ww. rodzaju szkoleń w środowisku akademickim, organizuje i prowadzi kursy pozwalające zdobywać wiedzę i umiejętności oraz poszerzać swoje kompetencje w ramach kursów INSTRUKTORÓW SPORTU AZS oraz INSTRUKTORÓW REKREACJI RUCHOWEJ AZS.

 

 

1516_INSTRUKTOR_SPORTU_AZS_Plakat_1