Na koniec wizyta u Medyka
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
3502
post-template-default,single,single-post,postid-3502,single-format-standard,bridge-core-2.5.9,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Na koniec wizyta u Medyka

Na koniec wizyta u Medyka

Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza sezonu 2014/2015 podsumowane. W miniony piątek, w Klubie Medyk odbyła się ceremonia wręczenia nagród za klasyfikacje drużynowe poszczególnych dyscyplin oraz za klasyfikację generalną.


Dekoracja drużyn oraz wyróżnionych potrwała blisko godzinę. W tym czasie wręczono kilkadziesiąt pucharów za rywalizację w 21 dyscyplinach ujętych w programie AMWiM. Wydarzenie było także okazją do wręczenia podziękowań partnerom, sponsorom a także uhonorowania odznakami AZS wyróżniających się studentów, działaczy.

Podziękowania za wsparcie finansowe przekazano dla Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego oraz Miasta Stołecznego Warszawa. Szczególne wyrazy uznania za pomoc organizacyjną otrzymali przedstawiciele AZS Uniwersytetu Warszawskiego, Wojskowej Akademii Technicznej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Srebrne odznaki AZS otrzymali: Magda Wąsak, Anna Bezpokojew, Jolanta Oleksiak, Paulina Podlasin, Natalia Bała, Maciej Wysmyk (studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego), Magdalena Trzepizur  z Akademii Pedagogiki Specjalnej i Marek Bieleń z Akademii Obrony Narodowej.

Po przekazaniu indywidualnych nagród i wyróżnień rozpoczęła się część dedykowana rywalizacji w ramach AMWiM. Poniżej prezentujemy zestawienie drużynowych medalistów w poszczególnych dyscyplinach.

Aerobik sportowy      
1. Politechnika Warszawska
2. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
3. Akademia Leona Koźmińskiego

Badminton kobiet
1. Uniwersytet Warszawski
2. Wojskowa Akademia Techniczna
3. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Badminton mężczyzn
1. Uniwersytet Warszawski
2. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
3. Politechnika Warszawska

Biegi przełajowe kobiet
1. Uniwersytet Warszawski
2. Wojskowa Akademia Techniczna
3. Politechnika Warszawska

Biegi przełajowe mężczyzn
1. Politechnika Warszawska
2. Uniwersytet Warszawski
3. Wojskowa Akademia Techniczna

Ergometr wioślarski kobiet
1. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
2. Uniwersytet Warszawski
3. Akademia Finansów i Biznesu VISTULA

Ergometr wioślarski mężczyzn
1. Uniwersytet Warszawski
2. Politechnika Warszawska
3. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Futsal kobiet
1. Akademia Wychowania Fizycznego
2. Szkoła Główna Handlowa
3. Uniwersytet Warszawski

Futsal mężczyzn
1. Uniwersytet Warszawski
2. Politechnika Warszawska
3. Akademia Wychowania Fizycznego

Jeździectwo
1. Uniwersytet Warszawski
2. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
3. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Judo kobiet
1. Wojskowa Akademia Techniczna
2. Akademia Obrony Narodowej
3. Akademia Wychowania Fizycznego

Judo mężczyzn
1. Akademia Wychowania Fizycznego
2. Wojskowa Akademia Techniczna
3. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Kolarstwo Górskie
1. Politechnika Warszawska
2. Akademia Wychowania Fizycznego
3. Wojskowa Akademia Techniczna

Koszykówka Kobiet
1. Uniwersytet Warszawski
2. Akademia Leona Koźmińskiego
3. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Koszykówka Mężczyzn
1. Akademia Leona Koźmińskiego
2. Akademia Wychowania Fizycznego
3. Łazarski

Lekka atletyka kobiet
1. Uniwersytet Warszawski
2. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
3. Szkoła Główna Handlowa

Lekka atletyka mężczyzn
1. Wojskowa Akademia Techniczna
2. Uniwersytet Warszawski
3. Politechnika Warszawska

Narciarstwo alpejskie kobiet
1. Politechnika Warszawska
2. Uniwersytet Warszawski
3. Akademia Leona Koźmińskiego

Narciarstwo alpejskie mężczyzn
1. Politechnika Warszawska
2. Akademia Leona Koźmińskiego
3. Szkoła Główna Handlowa

Piłka nożna
1. Akademia Leona Koźmińskiego
2. Szkoła Główna Handlowa
3. Politechnika Warszawska

Piłka ręczna kobiet
1. Akademia Wychowania Fizycznego
2. Akademia Leona Koźmińskiego
3. Uniwersytet Warszawski

Piłka ręczna mężczyzn
1. Akademia Leona Koźmińskiego
2. Uniwersytet Warszawski
3. Politechnika Warszawska

Piłka siatkowa kobiet
1. Akademia Wychowania Fizycznego
2. Uniwersytet Warszawski
3. Politechnika Warszawska

Piłka siatkowa mężczyzn
1. Wyższa Szkoła Menedżerska
2. Uniwersytet Warszawski
3. Akademia Obrony Narodowej

Pływanie kobiet
1. Uniwersytet Warszawski
2. Politechnika Warszawska
3. Akademia Wychowania Fizycznego

Pływanie mężczyzn
1. Politechnika Warszawska
2. Akademia Leona Koźmińskiego
3. Akademia Wychowania Fizycznego

Siatkówka plażowa kobiet
1. Politechnika Warszawska
2. Uniwersytet Warszawski
3. Akademia Wychowania Fizycznego

Siatkówka plażowa mężczyzn
1. Uniwersytet Warszawski
2. Szkoła Główna Handlowa
3. Wojskowa Akademia Techniczna

Tenis kobiet
1. Politechnika Warszawska
2. Szkoła Główna Handlowa
3. Akademia Leona Koźmińskiego

Tenis mężczyzn
1. Uniwersytet Warszawski
2. Akademia Wychowania Fizycznego
3. Politechnika Warszawska

Tenis stołowy kobiet
1. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
2. Wojskowa Akademia Techniczna
3. Uniwersytet Warszawski

Tenis stołowy mężczyzn
1. Akademia Leona Koźmińskiego
2. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego / Wojskowa Akademia Techniczna

Trójbój siłowy
1. Wojskowa Akademia Techniczna
2. Politechnika Warszawska
3. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Wspinaczka sportowa kobiet
1. Uniwersytet Warszawski
2. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
3. Warszawski Uniwersytet Medyczny

Wspinaczka sportowa mężczyzn
1. Uniwersytet Warszawski
2. Warszawski Uniwersytet Medyczny
3. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Żeglarstwo
1. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
2. Szkoła Główna Handlowa
3. Uniwersytet Warszawski

Po ww. 36 dekoracjach nadszedł czas na najważniejszą, za klasyfikację generalną. Przedstawiamy pierwszą dziesiątkę w klasyfikacji generalnej AMWiM 2014/2015.

  1. Uniwersytet Warszawski
  2. Politechnika Warszawska
  3. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
  4. Akademia Wychowania Fizycznego
  5. Wojskowa Akademia Techniczna
  6. Akademia Leona Koźmńskiego
  7. Szkoła Główna Handlowa
  8. Warszawski Uniwersytet Medyczny
  9. Akademia Obrony Narodowej
  10. Akademia Finansów i Biznesu VISTULA

indeks3

Kolejny sezon Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza za nami. Teraz startujemy z rozgrywkami w nowym roku akademickim. Szczegółowe informacje, terminarz rozgrywek na oficjalnej stronie azs.waw.pl/amw

 

 

Tags: