Maraton możliwości
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
3643
post-template-default,single,single-post,postid-3643,single-format-standard,bridge-core-3.1.6,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-30.4.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Maraton możliwości

Maraton możliwości

Zdrowie, uśmiech i energia – Warszawski Maraton Fitness przyciąga dziś setki uczestników. Odpowiedzią na błyskawiczny wzrost popularności imprezy jest coraz bogatsza oferta programowa.

21 listopada w Ośrodku Sportu i Rekreacji Polna wystartował już po raz dziewiąty – Warszawski Maraton Fitness. Tym razem sale OSiR Polna pomieściły prawie 700 osób. Gwiazdą imprezy był Nasser Naji – instruktor fitness i szkoleniowiec IFAA.

Warszawski Maraton Fitness to cykliczna impreza sportowa, organizowana przez instruktorów i studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy współpracy z AZS Środowisko Warszawa. Uczestnikiem zajęć może być każdy kto chce poćwiczyć, naładować się pozytywną energią lub zyskać cenne informacje na temat zdrowego trybu życia.

Na Warszawskim Maratonie Fitness każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zajęcia odbywały się jednocześnie na 3 salach i w basenie. Ponadto uczestnicy mogli odpocząć i zregenerować siły między zajęciami na wykładach dotyczących zdrowego stylu życia, odżywiania w sporcie i odnowy biologicznej.

Oferta zajęć jaką przygotowali instruktorzy fitness na 9.Warszawskim Maratonie Fitness była równie interesująca, a uczestnicy mogli skorzystać z takich zajęć jak: Aqua Aerobic, Body Mental, Bokwa, Dance aerobic, HIT FACTS, Interval Training, Joga, Functional Training, FitBall, Nike Training Club, Pilates, Stretching, Zumba.

 

Ponadto studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przygotowali stoiska, gdzie można było skorzystać z porad prozdrowotnych z zakresu dietetyki – m. in. możliwość sprawdzenia jaką procentową zawartość tkanki tłuszczowej posiadamy w organizmie. Oprócz tego fizjoterapeuci z SKN Odnowy Bilogicznej przeprowadzali ocenę funkcjonalną według FMS (Functional Movement Screen) i proponowali ćwiczenia na ewentualne dysfunkcje narządu ruchu.

maraton

Korzenie Warszawskiego Maratonu Fitness sięgają niewielkich, amatorskich konwencji fitness „Health University”, które liczyły od 50 do 100 uczestników. Dziś jest to duża impreza sportowa, która ma za sobą występy znanych i cenionych instruktorów fitness.

„Try the best you can. The best you can is good enough!” – zapraszamy na
10. WARSZAWSKI MARATON FITNESS! Wstęp oczywiście wolny. Więcej informacji znajdziecie na: www.maratonfitness.pl i FB – Warszawski Maraton Fitness.

 

Tekst: Anna Lipka
Foto: AZS WUM

Tags:
,