GIGANTYCZNE WYZWANIE
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
4197
post-template-default,single,single-post,postid-4197,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

GIGANTYCZNE WYZWANIE

GIGANTYCZNE WYZWANIE

Już niecały tydzień pozostał do rozpoczęcia Akademickich Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim. Do zawodów organizowanych w Zakopanem zgłosiły się 54 reprezentacje uczelniane. W sumie na stoku Harenda zobaczymy ponad 400 studentów z całej Polski.

Sportowa część wydarzenia rozpocznie się 29 lutego od eliminacji i finału slalomu giganta. Dzień później przeprowadzone zostaną eliminacje w slalomie. Na 2 marca zaplanowano finałowe przejazdy w slalomie, a na wieczór uroczyste podsumowanie połączone z imprezą integracyjną w Klubie Dworzec Tatrzański.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim to jedna z największych imprez narciarskich w kraju. Obok szerokiej grupy amatorów w zawodach startują najlepsi, polscy zawodnicy.

Organizatorem Mistrzostw jest AZS Środowisko Warszawa. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Głównymi sponsorami i partnerami Mistrzostw są: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz firma PM Sport – dystrybutor Rossignol w Polsce. Patronat medialny objęła Czwórka Polskie Radio.

Szczegółowe informacje opublikowano na oficjalnej stronie zawodów:
www.azs.waw.pl/amp-w-narciarstwie-alpejskim/

Adres strony społecznościowej: www.facebook.com/ampnarciarstwo/