5 FINAŁ IGRZYSK STUDENTÓW PIERWSZEGO ROKU
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
1296
page-template-default,page,page-id-1296,bridge-core-3.0.5,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Igrzyska Studentów Pierwszego Roku mają nie tylko swój lokalny, warszawski wymiar (Varsoviada). Podobne wydarzenia mają miejsce jesienią w pozostałych środowiskach akademickich. W tym roku AZS Środowisko Warszawa ma okazję organizować ogólnopolskie zawody finałowe dla tych drużyn i zawodników, którzy okazali się najlepsi w poszczególnych regionach.

Szczegółowe informacje dot. wspomnianego wydarzenia zamieszczamy poniżej.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

TERMINARZ

REGULAMIN

IMPREZA ANDRZEJKOWA

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

KOSZYKÓWKA KOBIET
GRUPA A 1. WARSZAWA 2. ŁÓDŹ 3. POZNAŃ 4. KATOWICE PUNKTY MIEJSCE
1. WARSZAWA  X  21 : 23  32 : 26  26 : 13 5 II
2. ŁÓDŹ 23 : 21 X 35 : 10 36 : 20 6 I
3. POZNAŃ 26 : 32 10 : 35 X 29 : 19 4 III
4. KATOWICE  13 : 26  20 : 36  19 : 29 X 3 IV
GRUPA B 1. LUBLIN 2. WROCŁAW 3. KRAKÓW PUNKTY MIEJSCE
1. LUBLIN X 48 : 21 21 : 24 3 II
2. WROCŁAW 21 : 48 X 18 : 32 2 III
3. KRAKÓW 24 : 21 32 : 18  X 4 I

FINAŁY – 30.11 HALA UW (Szturmowa 1/3)

MECZ O V MIEJSCE – godz. 8.00 POZNAŃ – WROCŁAW 31 : 30
PÓŁFINAŁ I – godz. 8.40 ŁÓDŹ – LUBLIN 43 : 9
PÓŁFINAŁ II – godz. 10.00 WARSZAWA – KRAKÓW 37 : 19
MECZ O III MIEJSCE – godz. 11.20 LUBLIN – KRAKÓW 12 : 37
MECZ O I MIEJSCE – godz. 12.40 ŁÓDŹ – WARSZAWA 28 : 27

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Uniwersytet Łódzki
2. Politechnika Warszawska
3. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
4. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
5. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
6. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
7. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
GRUPA A 1. WROCŁAW 2. LUBLIN 3. WARSZAWA PUNKTY MIEJSCE
1. WROCŁAW  X  46 : 22  22 : 47 3 II
2. LUBLIN 22 : 46 X  30 : 51 2 III
3. WARSZAWA  47 : 22 51 : 30 X 4 I
GRUPA A 1. POZNAŃ 2. KRAKÓW 3. ŁÓDŹ PUNKTY MIEJSCE
1. POZNAŃ X 30 : 11 38 : 18 4 I
2. KRAKÓW  11 : 30 X 23 : 39 2 III
3. ŁÓDŹ 18 : 38 39 : 23 X  3 II

MECZ O V MIEJSCE:
LUBLIN – KRAKÓW 37 : 29

FINAŁY – 30.11 – HALA UW (Szturmowa 1/3)

PÓŁFINAŁ I – godz. 9.20 WARSZAWA – ŁÓDŹ 45 : 23
PÓŁFINAŁ II – godz. 10.40 WROCŁAW – POZNAŃ 19: 21
MECZ O III MIEJSCE – godz. 12.00 ŁÓDŹ – WROCŁAW 20 : 33
MECZ O I MIEJSCE – godz. 13.20 WARSZAWA – POZNAŃ 39 : 27

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. ALK Warszawa
2. Politechnika Poznańska
3. AWF Wrocław
4. Uniwersytet Łódzki
5. UMCS Lublin
6. UEK Kraków

PIŁKA SIATKOWA KOBIET
GRUPA A 1. POZNAŃ 2. ŁÓDŹ 3. KRAKÓW PUNKTY MIEJSCE
1. POZNAŃ  X  2 : 1 1 : 2 3 II
2. ŁÓDŹ  1 : 2 X  0 : 2 2 III
3. KRAKÓW  2 : 1 2 : 0 X 4 I
GRUPA B 1. LUBLIN 2. KATOWICE 3. WARSZAWA PUNKTY MIEJSCE
1. LUBLIN  X  2 : 0 2 : 1 4 I
2. KATOWICE  0 : 2 X  0 : 2 2 III
3. WARSZAWA  1 : 2  2 : 0 X 3 II

FINAŁY – 30.11 – HALA ul. Skarżyńskiego 8

MECZ O V MIEJSCE – godz. 9.00 ŁÓDŹ – KATOWICE 2 : 1 (14:16, 15:10, 15:12)
PÓŁFINAŁ I – godz. 10.00 KRAKÓW – WARSZAWA 1 : 2 (14:16, 15:10, 13:15)
PÓŁFINAŁ II – godz. 11.00 POZNAŃ – LUBLIN 2 : 1 (12:15, 15:9, 15:7)
MECZ O III MIEJSCE – godz. 12.00 KRAKÓW – LUBLIN 2 : 0 (15:9, 15:13)
MECZ O I MIEJSCE – godz. 13.00 WARSZAWA – POZNAŃ 1 : 2 (9:15, 15:9, 13:15)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Politechnika Poznańska
2. AFiB VISTULA Warszawa
3. AWF Kraków
4. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
5. Uniwersytet Łódzki
6. AWF Katowice

PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN
GRUPA A 1. ŁÓDŹ 2. KRAKÓW 3. LUBLIN PUNKTY MIEJSCE
1. ŁÓDŹ  X 1 : 2 2 : 0 3 II
2. KRAKÓW  2 : 1 X 2 : 1 4 I
3. LUBLIN 0 : 2 1 : 2 X 2 III
GRUPA B 1. POZNAŃ 2. KATOWICE 3. WARSZAWA PUNKTY MIEJSCE
1. POZNAŃ  X 2 : 0 1 : 2 3 II
2. KATOWICE  0 : 2 X  0 : 2 2 III
3. WARSZAWA  2 : 1  2 : 0 X 4 I

FINAŁY – 30.11 – HALA ul. Skarżyńskiego 8

MECZ O V MIEJSCE – godz. 9.00 LUBLIN – KATOWICE 0 : 2 (11:15, 15:17)
PÓŁFINAŁ I – godz. 10.00 KRAKÓW – POZNAŃ 1 : 2 (16:14, 12:15, 10:15)
PÓŁFINAŁ II – godz. 11.00 ŁÓDŹ – WARSZAWA 0 : 2 (8:15, 11:15)
MECZ O III MIEJSCE – godz. 12.00 KRAKÓW – ŁÓDŹ 2 : 1 (24:22, 7:15, 15:12)
MECZ O I MIEJSCE – godz. 13.00 POZNAŃ – WARSZAWA 1 : 2 (12:15, 20:18, 12:15)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
2. Politechnika Poznańska
3. Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
4. Uniwersytet Łódzki
5. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
6. Politechnika Lubelska

FUTSAL MĘŻCZYZN
GRUPA A 1. KRAKÓW 2. KATOWICE 3. LUBLIN 4. ŁÓDŹ PUNKTY MIEJSCE
1. KRAKÓW  X  1 : 2 5 : 0 4 : 1 6 II
2. KATOWICE  2 : 1  X 5 : 0 2 : 0 9 I
3. LUBLIN  0 : 5 0 : 5  X 0 : 5 DSQ
4. ŁÓDŹ  1 : 4 0 : 2 5 : 0  X 3 III
GRUPA B 1. POZNAŃ 2. WROCŁAW 3. WARSZAWA PUNKTY MIEJSCE
1. POZNAŃ  X  1 : 1  1 : 2 1 II
2. WROCŁAW  1 : 1  X  0 : 2 1 III
3. WARSZAWA  2 : 1 2 : 0  X 6 I

FINAŁY – 30.11 HALA CSiR UW (Banacha 2)

MECZ O V MIEJSCE – godz. 9.00 ŁÓDŹ – WROCŁAW 3 : 1
PÓŁFINAŁ I – godz. 10.00 KATOWICE – POZNAŃ 1 : 1 (k. 3 : 2)
PÓŁFINAŁ II – godz. 11.00 KRAKÓW – WARSZAWA 1 : 1 (k. 3 : 2)
MECZ O III MIEJSCE – godz. 12.00 POZNAŃ – WARSZAWA 2 : 2 (k. 1 : 3)
MECZ O I MIEJSCE – godz. 13.00 KATOWICE – KRAKÓW 2 : 5

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. AWF Kraków
2. Politechnika Śląska Gliwice
3. AWF Warszawa
4. AWF Poznań
5. Uniwersytet Łódzki
6. AWF Wrocław

POZOSTAŁE DYSCYPLINY

BIEGI PRZEŁAJOWE



Zawody odbyły się na terenie Kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 166 w sobotę 29 listopada 2014 r.

ERGOMETR WIOŚLARSKI

Zawody zostały przeprowadzone w Hali Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w sobotę 29 listopada 2014 r.

TENIS STOŁOWY



Zawody zostały przeprowadzone w Hali Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2, w sobotę 29 listopada 2014 r.

PŁYWANIE



Zawody odbyły się na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2, w sobotę 29 listopada 2014 r.

KLASYFIKACJA ŚRODOWISK
DYSCYPLINA KATOWICE KRAKÓW LUBLIN ŁÓDŹ POZNAŃ WARSZAWA WROCŁAW
ERGOMETR K  8 3 5 0 4 6 0
ERGOMETR M  5 4 3 2 6 8 0
BIEGI PRZEŁAJOWE K  3 8 5 2 6 4 0
BIEGI PRZEŁAJOWE M 3 5 4 2 8 6 0
PŁYWANIE K 8 1 4 3 5 6 2
PŁYWANIE M 8 1 3 2 4 6 5
TENIS STOŁOWY K 5 3 8 1 2 4 6
TENIS STOŁOWY M 5 4 1 2 3 8 6
FUTSAL M 6 8 0 3 4 5 2
KOSZYKÓWKA K 1 5 4 8 3 6 2
KOSZYKÓWKA M 0 2 3 4 6 8 5
PIŁKA SIATKOWA K 2 5 4 3 8 6 0
PIŁKA SIATKOWA M 3 5 2 4 6 8 0
PUNKTY 57 54 46 36 65 81 28
MIEJSCE III IV V VI II I VII
ŚRODOWISKO KATOWICE KRAKÓW LUBLIN ŁÓDŹ POZNAŃ WARSZAWA WROCŁAW