E-AMP Warm Up
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
7108
post-template-default,single,single-post,postid-7108,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

E-AMP Warm Up

E-AMP Warm Up

Już niedługo będziemy świadkami historycznego wydarzenia w środowisku akademickim. Po raz pierwszy zostaną zorganizowane przez Akademicki Związek Sportowy ogólnopolskie rozgrywki e-sportowe dla studentów. E-AMP Warm Up, bo tak będzie nazywać się turniej, odbędzie się jeszcze w tym roku akademickim, a pula nagród wyniesie 10 000 zł!

Od dłuższego czasu obserwujemy rozwój sportów elektronicznych. Jest w nich wiele wartości promowanych na co dzień przez AZS oraz podobieństw do sportów fizycznych. Jestem zdania, że powinniśmy iść z duchem czasu. Naturalnym krokiem dla AZS-u jest przyjęcie tej nowej formy rywalizacji i rozwijanie zmagań w środowisku akademickim, gdzie e-sport jest bardzo popularny.

Niezwykle się cieszę, że ogólnopolskie rozgrywki e-sportowe organizowane przez AZS rozpoczną się już niebawem. Jest to projekt, nad którym pracujemy od zeszłego roku i w końcu ujrzał światło dzienne. Jednak, jak sama nazwa wskazuje, E-AMP Warm Up to tylko rozgrzewka!


Dariusz Piekut, wiceprezes Akademickiego Związku Sportowego

 

Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch najpopularniejszych dyscyplinach e-sportowych w Polsce: Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. W każdej z nich rozegrane zostaną cztery otwarte ogólnopolskie turnieje kwalifikacyjne. Wyłonionych w ten sposób osiem najlepszych drużyn (w każdej z dyscyplin) zmierzy się w wielkich finałach. Na zwycięzców będą czekać nagrody finansowe. E-AMP Warm Up zostanie rozegrany w całości online.

Każdy może wziąć udział w E-AMP Warm Up. Jedyne wymaganie dotyczące drużyn jest takie, aby w pięcioosobowym składzie znalazły się co najmniej trzy osoby posiadające status studenta, będące członkiem AZS-u lub pracownikiem uczelni wyższej.

Najważniejsze informacje w pigułce:

E-AMP Warm Up: pierwsze w historii akademickie ogólnopolskie zmagania e-sportowe pod patronatem AZS-u.
Pula nagród: 10 000 zł (5 000 zł – CS:GO, 5 000 zł – LoL).
Wymagania dotyczące składów: co najmniej 3 studentów, członków AZS-u lub pracowników uczelni wyższej.
Terminy:

CS:GO:

LoL:

Więcej informacji:

Tags:
,