Brawo Ania, nasz lider animator!
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
3650
post-template-default,single,single-post,postid-3650,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Brawo Ania, nasz lider animator!

Brawo Ania, nasz lider animator!

Przekazujemy gratulacje dla Anny Sobianek z AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, która została laureatem w tegorocznym konkursie Lider Animator, organizowanym przez Fundację Sport Support.

Konkurs ma na celu zwiększenie aktywności fizycznej Polaków poprzez wyszukiwanie i propagowanie liderów aktywności fizycznej oraz finansowe wsparcie realizacji ich projektów. Konkurs skierowany został do lokalnych animatorów aktywności fizycznej i sportu realizujących różnego rodzaju programy zajęć rekreacyjnych, programy szkolne i imprezy sportowe. Najlepsze projekty zostały uhonorowane grantami pieniężnymi.

Anna Sobianek zgłosiła do konkursu projekt Warszawski Maraton Fitness, który z każdą edycją rośnie w siłę pod względem organizacyjnym, frekwencyjnym i programowym.

Więcej informacji o projekcie jak i naszej laureatce na stronie lideranimator.pl