Badmintonowe Mikołajki
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
3697
post-template-default,single,single-post,postid-3697,single-format-standard,bridge-core-3.1.7,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.4.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

Badmintonowe Mikołajki

Badmintonowe Mikołajki

W minioną niedzielę na obiektach Wojskowej Akademii Technicznej rozegrano I rzut Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w Badmintonie. Przebieg wydarzenia zrelacjonował serwis badmintonzone.pl.

“Zawodnicy Politechniki Warszawskiej sprawili świetny prezent mikołajkowy swojemu trenerowi Mariuszowi Pogoniowi, wyraźnie wygrywając drużynowo klasyfikację mężczyzn I rzutu XVIII Akademickich Mistrzostw Warszawy w Badmintonie.
Indywidualnie zwyciężyli debliści Politechniki, Dominik Krzęcio i Kamil Nasiłowski, inny reprezentant Politechniki, Paweł Gontarz, zajął drugie miejsce w singlu, a w sumie zawodnicy tej uczelni wyprzedzili drugi po tej rundzie Uniwersytet Warszawski, który do tej pory zawsze zwyciężał w klasyfikacji końcowej mistrzostw. W tej edycji Politechnika może jednak zdetronizować lokalnego rywala po raz pierwszy dziejach imprezy — zadecyduje o tym II rzut eliminacyjny, który ma być rozegrany w przyszłym semestrze.”
Czytaj całą relację na stronie http://badmintonzone.pl/?strona=news&id=1993
Oficjalne wyniki i klasyfikacja na stronie: https://azs.waw.pl/portfolio_page/badminton-2/
Tags:
,