AZS Warszawa szuka terminatorów
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
15809
post-template-default,single,single-post,postid-15809,single-format-standard,bridge-core-3.0.6,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

AZS Warszawa szuka terminatorów

AZS Warszawa szuka terminatorów

Nie znamy T-800 ani Sary Connor, ale pracy jest tu sporo. Jeśli więc lubisz szybką akcje, a sport chcesz poznać od podszewki – to mamy dobrą wiadomość. AZS Warszawa we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie zaprasza na praktyki menedżerskie.

Blisko 20 praktykantów będących studentami Akademii Wychowania Fizycznego było z nami w minionym roku akademickim. Brali oni czynny udział w organizowaniu naszych flagowych imprez jak pływacka akcja „Od Młodzika do Olimpijczyka”, czy biegowy „Test Coopera dla Wszystkich”, ale też zawodów w ramach Akademickich Mistrzostw Polski czy Akademickich Mistrzostw Warszawy. Szeroki przekrój dyscyplin, oraz pól na których mogli się sprawdzić był z pewnością wyzwaniem i dobrą lekcją pracy w zespole.

– Do tej pory zgłaszali się do nas pojedynczy studenci, ale dzięki porozumieniu z AWF teraz trafiały do nas osoby ze studiów licencjackich, oraz magisterskich z kierunku Wychowanie Fizyczne i Sport. Jest to realna pomoc, bo są to osoby dorosłe i decyzyjne. Przed imprezą mogą wykonać kilka telefonów do partnerów, których wolontariusze nie wykonują. Praktykanci są angażowani we wszystkie punkty organizowania imprezy: od przygotowania w biurze, po rozstawienie brandingu, pomoc w biurze zawodów i uczestnikom. Sami też mogli zorganizować wydarzenie i kilku praktykantów było koordynatorami lokalnego biegu Wings For Life z aplikacją – tłumaczy Piotr Żebrowski, koordynator praktyk menedżerskich w AZS Warszawa.

W połowie lipca w auli głównej AWF podpisano trójstronne porozumienie pomiędzy AZS Warszawa i uczelnią na mocy którego takie dobre praktyki będą kontynuowane. Dodatkowo każdy student, który już je ukończył otrzymał pamiątkowy certyfikat i upominki, a trzy wyróżniające się osoby nagrodzono. Co cieszy część z nich zamierza w przyszłości dalej wspierać akcje AZS Warszawa, oraz uczestniczyć w życiu sekcji.

– W zależności od stopnia studiów praktykanci mieli do zaliczenia od 40 do 300 godzin akademickich i to jest naprawdę duża ilość. Ale nawet 18 osób miało co robić, a nauczeni doświadczeniem z tego roku myślę, że tylko lepiej możemy przygotować praktyki i jeszcze bardziej wdrożyć studentów w organizację imprez sportowych. Jeśli ktoś z innej uczelni niż AWF będzie zainteresowany, to oczywiście zapraszamy – dodaje.

Studenci którzy chcieliby dołączyć do grona praktykantów proszeni są o kontakt: warszawa@azs.pl

Autor: Robert Zakrzewski

Tags: