AZS Student Camp czasem daje SPA(ć)
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
24332
post-template-default,single,single-post,postid-24332,single-format-standard,bridge-core-3.1.8,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_non_responsive,elementor-default,elementor-kit-22119

AZS Student Camp czasem daje SPA(ć)

AZS Student Camp czasem daje SPA(ć)

Są takie wakacje po których możesz potrzebować wypoczynku. Idealnym tego przykładem jest AZS Student Camp Wilkasy, czyli prawdziwa perełka ukryta w sercu Mazur. Wyrusz na niezapomnianą studencką przygodę, a my zadbamy o wszystko inne. Może za wyjątkiem pogody. Zgłoszenia trwają. 

Szukasz ofert last minute i lubisz SPA, tu najlepsza regeneracja to po prostu pójść spać. Po raz kolejny do ośrodka AZS w Wilkasach przyjadą miłośnicy aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy. Dla jednych będzie to kolejny udział w AZS Student Camp, a dla innych pierwszy. Pewne jest jedno, że sława tego obozu rozchodzi się z miasta do miasta i z uczelni do uczelni.

Dawno przestał to być już obóz zerowy dla studentów z różnych szkół wyższych. Obecnie nad jezioro Niegocin zjeżdżają się zarówno osoby rozpoczynające naukę na studiach oraz Ci którzy łądują baterie przed kolejnym rokiem, ale też absolwenci, którzy poznali już klimat obozu. Nie brakuje też azetesiaków, którzy odpoczywają po długim sezonie Akademickich Mistrzostw Polski. Każdy tu znajdzie miejsce dla siebie.

Tradycyjnie na uczestników czeka siedem dni i sześć nocy pełnych zabawy, rekreacji, wypoczynku, nowych znajomości i starych przyjaźni. Nie zabraknie jednak też nowości: rowerowych wycieczek oraz rywalizacji domów. Choć to nie Turnieju Trójmagiczny, to wszystko ma swój czar.

– Planujemy wzbogacić ofertę obozu, o ile to tylko możliwe. Będzie trochę nowych atrakcji jak wycieczka rowerowa. Planujemy też stworzyć drużyny, które walczyć będą w klasyfikacji generalnej. To będą takie Letnie Igrzyska Studenckie w formie zabawy. Nie zabraknie też dobrze znanych zajęć z tenisa, badmintona, piłki siatkowej czy też porannych rozruchów. Chcemy kilka spraw usprawnić jak zapisy na aktywności i wprowadzimy więcej zajęć tanecznych oraz na wyższym poziomie windsurfing – opowiada Mateusz Młyńczak z AZS Warszawa, który w tym roku pełnił będzie rolę komendanta obozu.

Zgłoszenia do AZS Student Camp Wilkasy trwają. Obowiązuje limit 120 miejsc i decyduje kolejność wpłat. Jak do tej pory chęć udziału wyraziło ok. 40 osób. Koszt pobytu wynosi 1199 zł. Istnieje możliwość częściowego udziału w obozie. Opłatę należy wnieść do 18 sierpnia. W tej cenie jest zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, pamiątkowy gadżet.

– Jest to obóz dla wszystkich i nie zamykamy się tylko na osoby, które są w AZS. Zresztą to właśnie podczas tego obozu niektórzy studenci dowiedzieli się dopiero czym jest Akademicki Związek Sportowy. Ważne tylko, żeby był pełnoletnim, żeby móc wziąć udział. Spragnionych fajnej atmosfery i chęci poznania nowych osób nie trzeba nawet zachęcać. Ja osobiście nie znam nikogo, kto był na obozie w Wilkasach i wrócił niezadowolony – dodaje Mateusz i to najlepsza rekomendacja.

AZS Student Camp Wilkasy odbędzie się w dniach od 2 do 8 września 2024. Organizatorem jest AZS Warszawa.

Strona: https://azs.waw.pl/studentcamp/

Foto: Marcin Klimczak