PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN – II LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
5284
page-template-default,page,page-id-5284,page-child,parent-pageid-5227,bridge-core-3.0.5,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN – II LIGA

INFORMACJE

Termin:
14.11.2016 – 27.01.2017

Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA II LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 SGGW 12 12 0 36:5992:710 34       
2 ASzWoj 12 7 5 30:221114:1106 22       
3 WSR 12 8 4 26:211030:994 22       
4 WUM 11 6 5 20:20891:882 17       
5 UKSW 11 3 8 19:27975:1011 11       
6 UW II 12 3 9 14:30923:1018 9       
7 SGSP II 12 2 10 12:32843:1047 8       

ROZEGRANE MECZE

Mecz Score
25 kwietnia 2017 20:30 ul. Trojdena 2c
WUM UKSW

-:- ()

25 kwietnia 2017 20:30 ul. Trojdena 2c
WUM UKSW

-:- ()

20 kwietnia 2017 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UW II

3 - 0 (25:23, 25:20, 25:23)

10 kwietnia 2017 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj SGSP II

3 - 1 (25:15, 23:25, 25:14, 25:21)

6 kwietnia 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II WUM

1 - 3 (18:25, 27:25, 14:25, 21:25)

5 kwietnia 2017 19:00 ul. Lindego 20
WSR SGGW

0 - 3 (18:25, 17:25, 21:25)

3 kwietnia 2017 19:00 ul. Lindego 20
UKSW ASzWoj

2 - 3 (25:19, 23:25, 25:20, 23:25, 14:16)

30 marca 2017 20:30 ul. Trojdena 2c
WUM WSR

3 - 0 (25:19, 25:22, 25:23)

30 marca 2017 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP II UKSW

2 - 3 (27:25, 28:26, 16:25, 19:25, 9:15)

27 marca 2017 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj UW II

2 - 3 (23:25, 25:13, 20:25, 25:21, 9:15)

23 marca 2017 19:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WUM

3 - 0 (25:13, 25:22, 25:16)

23 marca 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II SGSP II

3 - 0 (25:20, 25:23, 25:23)

22 marca 2017 19:00 ul. Lindego 20
WSR ASzWoj

3 - 1 (25:17, 20:25, 25:21, 27:25)

20 marca 2017 19:00 ul. Lindego 20
UKSW SGGW

1 - 3 (25:23, 19:25, 13:25, 16:25)

16 marca 2017 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP II WSR

2 - 3 (21:25, 25:20, 25:22, 12:25, 8:15)

13 marca 2017 17:30 al. Gen, Chruściela 103
ASzWoj SGGW

2 - 3 (26:24, 19:25, 15:25, 25:22, 11:15)

9 marca 2017 20:30 ul. Trojdena 2c
WUM ASzWoj

3 - 2 (19:25, 26:24, 21:25, 25:16, 15:9)

8 marca 2017 19:00 ul. Lindego 20
WSR UKSW

3 - 1 (25:17, 25:11, 22:25, 25:16)

7 marca 2017 21:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW SGSP II

3 - 0 (25:9, 25:16, 25:17)

2 marca 2017 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP II WUM

3 - 1 (16:25, 25:23, 25:20, 25:21)

2 marca 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II WSR

2 - 3 (20:25, 25:13, 25:19, 28:25, 12:15)

27 lutego 2017 19:00 ul. Lindego 20
UKSW UW II

1 - 3 (16:25, 22:25, 25:16, 23:25)

19 stycznia 2017 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP II ASzWoj

0 - 3 (21:25, 21:25, 24:26)

19 stycznia 2017 18:30 ul. Banacha 2a
UW II SGGW

0 - 3 (12:25, 14:25, 15:25)

16 stycznia 2017 19:00 ul. Lindego 20
UKSW WUM

1 - 3 (18:25, 25:18, 21:25, 19:25)

12 stycznia 2017 21:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WSR

3 - 0 (25:13, 25:12, 25:20)

12 stycznia 2017 20:30 ul. Trojdena 2c
WUM UW II

3 - 0 (25:16, 25:23, 25:23)

9 stycznia 2017 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj UKSW

3 - 2 (25:22, 25:21, 17:25, 17:25, 15:12)

15 grudnia 2016 21:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UKSW

3 - 0 (25:16, 25:22, 25:20)

15 grudnia 2016 18:30 ul. Banacha 2a
UW II ASzWoj

0 - 3 (15:25, 23:25, 23:25)

14 grudnia 2016 19:00 ul. Lindego 20
WSR WUM

3 - 1 (25:18, 25:22, 19:25, 25:21)

12 grudnia 2016 19:00 ul. Lindego 20
UKSW SGSP II

3 - 0 (25:22, 25:19, 25:11)

8 grudnia 2016 20:30 ul. Trojdena 2c
WUM SGGW

0 - 3 (22:25, 19:25, 21:25)

8 grudnia 2016 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP II UW II

3 - 1 (25:21, 25:21, 23:25, 25:21)

5 grudnia 2016 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj WSR

3 - 2 (25:20, 28:26, 22:25, 19:25, 18:16)

1 grudnia 2016 21:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW ASzWoj

3 - 2 (22:25, 21:25, 25:18, 25:10, 15:7)

1 grudnia 2016 18:30 ul. Banacha 2a
UW II UKSW

1 - 3 (25:19, 23:25, 22:25, 21:25)

30 listopada 2016 19:00 ul. Lindego 20
WSR SGSP II

3 - 0 (25:13, 25:17, 25:18)

23 listopada 2016 20:30 ul. Słowackiego 52/54
SGSP II SGGW

0 - 3 (11:25, 13:25, 11:25)

21 listopada 2016 19:00 ul. Lindego 20
UKSW WSR

2 - 3 (30:32, 25:21, 14:25, 25:18, 12:15)

21 listopada 2016 17:30 al. Gen. Chruściela 103
ASzWoj WUM

3 - 0 (25:18, 25:21, 29:17)

17 listopada 2016 20:30 ul. Trojdena 2c
WUM SGSP II

3 - 1 (25:22, 25:17, 23:25, 25:16)

16 listopada 2016 19:00 ul. Lindego 20
WSR UW II

3 - 0 (25:23, 25:19, 25:17)

WSPIERAJĄ NAS