PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN – I LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
5287
page-template-default,page,page-id-5287,page-child,parent-pageid-5227,bridge-core-3.0.5,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN – I LIGA

INFORMACJE

Termin:
14.11.2016 – 27.01.2017

Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 WSM 14 11 3 38:161282:1123 35       
2 UW 14 12 2 39:141231:1078 34       
3 PW 14 9 5 31:211161:1057 25       
4 SGH 14 6 8 26:301240:1242 20       
5 AWF 14 6 8 25:291157:1148 19       
6 ALK 14 6 8 23:301152:1237 17       
7 WAT 14 4 10 23:341204:1281 14       
8 SGSP 14 2 12 9:40915:1176 4       

ROZEGRANE MECZE

Mecz Score
27 kwietnia 2017 20:00 ul. Kartezjusza 1
WAT WSM

1 - 3 (16:25, 25:22, 23:25, 18:25)

25 kwietnia 2017 18:00 ul. Słowackiego 52/54
SGSP SGH

1 - 3 (15:25, 25:22, 24:26, 21:25)

21 kwietnia 2017 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF UW

1 - 3 (25:22, 23:25, 25:27, 18:25)

20 kwietnia 2017 20:30 ul. Marymoncka 34
AWF SGSP

3 - 0 (25:00, 25:00, 25:00)

12 kwietnia 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK SGSP

3 - 0 (25:15, 25:13, 25:15)

11 kwietnia 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW SGH

3 - 0 (25:22, 25:20, 25:20)

5 kwietnia 2017 18:30 ul. Obozowa 60
WSM ALK

3 - 1 (30:28, 33:31, 24:26, 25:14)

4 kwietnia 2017 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP PW

0 - 3 (19:25, 22:25, 25:27)

3 kwietnia 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH AWF

2 - 3 (21:25, 26:24, 25:22, 22:25, 6:15)

3 kwietnia 2017 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW WAT

3 - 0 (25:21, 25:20, 25:19)

30 marca 2017 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK WAT

2 - 3 (19:25, 22:25, 25:21, 30:28, 10:15)

29 marca 2017 18:30 ul. Obozowa 60
WSM AWF

3 - 0 (25:22, 27:25, 25:23)

27 marca 2017 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW PW

2 - 3 (25:17, 18:25, 20:25, 25:22, 8:15)

24 marca 2017 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF ALK

3 - 1 (25:21, 22:25, 25:16, 25:18)

23 marca 2017 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGSP

2 - 3 (21:25, 25:14, 25:13, 16:25, 11:15)

21 marca 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW WSM

1 - 3 (25:21, 15:25, 17:25, 19:25)

20 marca 2017 21:00 ul. Rogalińska 2
SGH UW

2 - 3 (17:25, 26:24, 25:23, 24:26, 9:15)

16 marca 2017 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT AWF

0 - 3 (20:25, 21:25, 15:25)

15 marca 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK PW

3 - 2 (27:25, 25:27, 21:25, 25:22, 15:11)

14 marca 2017 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP UW

0 - 3 (17:25, 21:25, 22:25)

13 marca 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
WSM SGH

1 - 3 (24:26, 25:20, 23:25, 21:25)

7 marca 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW WAT

3 - 2 (25:15, 25:19, 23:25, 22:25, 15:9)

6 marca 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH ALK

3 - 0 (26:24, 25:18, 25:7)

6 marca 2017 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW WSM

1 - 3 (25:22, 20:25, 26:28, 17:25)

3 marca 2017 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF PW

0 - 3 (00:25, 00:25, 00:25)

2 marca 2017 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGH

3 - 2 (27:29, 21:25, 25:15, 25:20, 15:13)

1 marca 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK UW

0 - 3 (23:25, 18:25, 16:25)

28 lutego 2017 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP WSM

1 - 3 (18:25, 25:22, 13:25, 15:25)

26 stycznia 2017 20:00 ul. Kartezjusza 1
WAT ALK

1 - 3 (25:21, 24:26, 19:25, 23:25)

23 stycznia 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH WAT

3 - 2 (20:25, 25:23, 25:13, 28:30, 15:9)

20 stycznia 2017 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF SGH

1 - 3 (18:25, 25:20, 15:25, 21:25)

19 stycznia 2017 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT UW

0 - 3 (14:25, 20:25, 16:25)

19 stycznia 2017 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK WSM

3 - 2 (17:25, 25:20, 25:23, 22:25, 17:15)

17 stycznia 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW SGSP

3 - 0 (25:17, 25:15, 25:17)

13 stycznia 2017 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF WAT

0 - 3 (22:25, 25:27, 22:25)

11 stycznia 2017 18:30 ul. Obozowa 60
WSM WAT

3 - 1 (27:25, 25:19, 18:25, 25:18)

10 stycznia 2017 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP ALK

0 - 3 (20:25, 27:29, 22:25)

9 stycznia 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH PW

0 - 3 (19:25, 23:25, 21:25)

9 stycznia 2017 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW AWF

3 - 2 (25:23, 25:21, 19:25, 20:25, 17:15)

16 grudnia 2016 20:00 ul. Marymoncka 34
AWF WSM

1 - 3 (22:25, 25:19, 18:25, 20:25)

13 grudnia 2016 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW UW

0 - 3 (17:25, 23:25, 22:25)

12 grudnia 2016 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH SGSP

3 - 1 (25:27, 25:19, 25:19, 25:12)

7 grudnia 2016 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK AWF

1 - 3 (17:25, 27:25, 22:25, 16:25)

7 grudnia 2016 18:30 ul. Obozowa 60
WSM PW

3 - 0 (25:14, 25:20, 25:16)

6 grudnia 2016 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP WAT

0 - 3 (25:27, 23:25, 21:25)

5 grudnia 2016 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW SGH

3 - 1 (25:19, 23:25, 25:18, 27:25)

29 listopada 2016 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW ALK

3 - 0 (25:19, 25:23, 27:25)

28 listopada 2016 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH WSM

0 - 3 (14:25, 21:25, 23:25)

28 listopada 2016 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW SGSP

3 - 0 (25:23, 25:19, 25:22)

24 listopada 2016 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT PW

2 - 3 (25:27, 22:25, 25:16, 25:23, 9:15)

23 listopada 2016 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK SGH

3 - 1 (25:18, 25:23, 22:25, 25:23)

23 listopada 2016 18:30 ul. Obozowa 60
WSM UW

2 - 3 (25:18, 10:25, 18:25, 25:20, 10:15)

22 listopada 2016 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP AWF

3 - 2 (25:17, 31:33, 22:25, 25:20, 15:5)

16 listopada 2016 18:30 ul. Obozowa 60
WSM SGSP

3 - 0 (25:14, 25:16, 25:22)

15 listopada 2016 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW AWF

1 - 3 (17:25, 25:18, 26:28, 21:25)

14 listopada 2016 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW ALK

3 - 0 (25:13, 26:24, 25:8)

WSPIERAJĄ NAS