PIŁKA SIATKOWA KOBIET – I LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
5292
page-template-default,page,page-id-5292,page-child,parent-pageid-5227,bridge-core-2.5.9,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET – I LIGA

INFORMACJE

Termin:
14.11.2016 – 27.01.2017

Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 PW 14 13 1 41:101213:997 40       
2 AWF 14 12 2 36:91067:811 35       
3 VISTULA 14 9 5 32:181172:965 27       
4 ALK 14 8 6 24:21995:897 23       
5 SGH 14 6 8 23:291064:1135 17       
6 WAT 14 5 9 20:30981:1089 16       
7 UW 14 3 11 15:33984:1075 10       
8 APS 14 0 14 1:42566:1073 0       

ROZEGRANE MECZE

Mecz Score
27 kwietnia 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH AWF

0 - 3 (20:25, 13:25, 18:25)

26 kwietnia 2017 19:30 ul. Waryńskiego 12a
AWF PW

3 - 2 (18:25, 25:12, 21:25, 25:21, 15:11)

20 kwietnia 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH WAT

3 - 2 (25:23, 25:14, 12:25, 12:25, 15:7)

20 kwietnia 2017 20:30 ul. Banacha 2a
UW VISTULA

1 - 3 (20:25, 19:25, 25:18, 15:25)

20 kwietnia 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW APS

3 - 0 (25:11, 25:13, 25:14)

19 kwietnia 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK APS

3 - 0 (25:13, 25:6, 25:22)

11 kwietnia 2017 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS AWF

0 - 3 (11:25, 11:25, 13:25)

11 kwietnia 2017 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT UW

3 - 1 (25:23, 22:25, 25:16, 25:20)

6 kwietnia 2017 20:30 ul. Banacha 2a
UW ALK

3 - 0 (25:21, 25:19, 25:20)

6 kwietnia 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW VISTULA

3 - 1 (25:20, 25:23, 16:25, 25:21)

6 kwietnia 2017 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT APS

3 - 0 (25:8, 25:16, 25:9)

4 kwietnia 2017 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS VISTULA

0 - 3 (14:25, 6:25, 6:25)

29 marca 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK PW

0 - 3 (15:25, 10:25, 15:25)

29 marca 2017 18:45 ul. Marymoncka 34
AWF WAT

3 - 0 (25:17, 25:22, 25:9)

28 marca 2017 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS UW

0 - 3 (16:25, 8:25, 16:25)

28 marca 2017 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA SGH

3 - 0 (25:16, 25:15, 27:25)

23 marca 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH APS

3 - 0 (25:21, 25:10, 25:13)

23 marca 2017 20:30 ul. Banacha 2a
UW AWF

0 - 3 (23:25, 20:25, 20:16)

23 marca 2017 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT PW

1 - 3 (23:25, 16:25, 25:21, 16:25)

22 marca 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK VISTULA

0 - 3 (20:25, 20:25, 25:20)

16 marca 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW SGH

3 - 1 (27:29, 25:13, 25:21, 25:21)

16 marca 2017 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT VISTULA

0 - 3 (13:25, 11:25, 25:27)

15 marca 2017 18:45 ul. Marymoncka 34
AWF ALK

3 - 0 (25:13, 25:9, 25:8)

9 marca 2017 20:30 ul. Banacha 2a
UW SGH

2 - 3 (18:25, 25:19, 25:15, 18:25, 13:15)

8 marca 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK WAT

3 - 0 (25:6, 25:19, 25:6)

7 marca 2017 20:20 ul. Stokłosy3
VISTULA AWF

1 - 3 (25:18, 23:25, 20:25, 18:25)

2 marca 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH ALK

3 - 0 (34:32, 25:22, 26:24)

2 marca 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW UW

3 - 1 (25:17, 23:25, 25:22, 27:25)

25 stycznia 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK UW

3 - 0 (25:22, 25:23, 25:20)

24 stycznia 2017 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA ALK

2 - 3 (25:15, 25:22, 25:27, 22:25, 11:15)

19 stycznia 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH VISTULA

2 - 3 (17:25, 21:25, 25:20, 25:17, 14:16)

19 stycznia 2017 20:30 ul. Banacha 2a
UW APS

3 - 0 (25:15, 25:16, 25:18)

19 stycznia 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW ALK

3 - 0 (25:23, 25:22, 25:23)

19 stycznia 2017 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT AWF

0 - 3 (21:25, 21:25, 10:25)

11 stycznia 2017 18:30 ul. Marymoncka 34
AWF SGH

3 - 0 (25:16, 25:8, 25:14)

10 stycznia 2017 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS WAT

1 - 3 (25:27, 25:21, 6:25, 18:25)

10 stycznia 2017 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA PW

1 - 3 (25:14, 22:25, 26:28, 24:26)

20 grudnia 2016 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA WAT

3 - 0 (25:16, 25:11, 25:12)

15 grudnia 2016 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW AWF

3 - 0 (25:23, 25:20, 27:25)

15 grudnia 2016 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGH

3 - 1 (22:25, 26:24, 25:19, 26:24)

13 grudnia 2016 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS ALK

0 - 3 (14:25, 6:25, 13:25)

13 grudnia 2016 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA UW

3 - 0 (25:18, 25:17, 25:16)

8 grudnia 2016 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW WAT

3 - 1 (21:25, 25:16, 25:20, 25:13)

7 grudnia 2016 18:30 ul. Marymoncka 34
AWF UW

3 - 0 (25:17, 25:18, 25:18)

6 grudnia 2016 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS SGH

0 - 3 (13:25, 14:25, 14:25)

1 grudnia 2016 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH PW

1 - 3 (14:25, 25:14, 23:25, 20:25)

1 grudnia 2016 20:30 ul. Banacha 2a
UW WAT

0 - 3 (20:25, 14:25, 16:25)

30 listopada 2016 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK AWF

3 - 0 (27:25, 25:15, 25:14)

29 listopada 2016 20:20 ul. Stokłosy 3
VISTULA APS

3 - 0 (25:11, 25:15, 25:9)

24 listopada 2016 18:30 ul. Kartezjusza 1
WAT ALK

1 - 3 (20:25, 25:23, 9:25, 16:25)

23 listopada 2016 18:30 ul. Marymoncka 34
AWF VISTULA

3 - 0 (25:20, 32:30, 25:22)

22 listopada 2016 20:30 ul. Siemieńskiego 6
APS PW

0 - 3 (11:25, 16:25, 15:25)

22 listopada 2016 20:30 ul. Staffa 3/5
SGH UW

3 - 1 (25:17, 21:25, 25:22, 25:20)

17 listopada 2016 20:30 ul. Banacha 2a
UW PW

0 - 3 (14:25, 11:25, 17:25)

16 listopada 2016 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK SGH

3 - 0 (25:9, 25:17, 25:14)

16 listopada 2016 18:30 ul. Marymoncka 34
AWF APS

3 - 0 (25:7, 25:10, 25:18)

WSPIERAJĄ NAS