PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN – I LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
8953
page-template-default,page,page-id-8953,page-child,parent-pageid-8825,bridge-core-3.0.5,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN – I LIGA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin: 12.11.2018- 18.04.2019
Miejsce: Obiekty sportowe uczelni

WYNIKI

TABELA I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 UW 14 12 2 35:201241:1155 32       
2 ALK 14 10 4 36:211294:1222 29       
3 PW 14 8 6 32:221250:1161 26       
4 WSM 14 8 6 33:261321:1246 25       
5 SGH 14 7 7 29:261236:1182 22       
6 SGGW 14 4 10 20:331081:1212 14       
7 SGSP 14 4 10 16:33980:1140 11       
8 WAT 14 3 11 12:32886:971 9       

ROZEGRANE MECZE

Mecz Score
18 kwietnia 2019 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK WAT

3 - 0 (25:20, 25:19, 25:20)

18 kwietnia 2019 17:40 ul. Ciszewskiego 10
SGGW SGSP

3 - 0 (25:20, 25:22, 25:20)

17 kwietnia 2019 18:30 ul. Obozowa 60
WSM UW

2 - 3 (25:23, 25:15, 24:26, 20:25, 19:21)

16 kwietnia 2019 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW SGH

3 - 1 (25:17, 25:21, 27:29, 25:17)

9 kwietnia 2019 21:00 ul. Lindego 20
SGH WSM

1 - 3 (25:21, 18:25, 25:27, 21:25)

9 kwietnia 2019 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGSP

3 - 0 ()

8 kwietnia 2019 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW ALK

3 - 2 (22:25, 23:25, 25:14, 25:23, 15:10)

3 kwietnia 2019 18:30 ul. Obozowa 60
WSM SGGW

3 - 0 (26:24, 25:16, 25:19)

2 kwietnia 2019 21:00 ul. Lindego 20
SGH ALK

2 - 3 (25:16, 13:25, 26:28, 25:20, 13:15)

2 kwietnia 2019 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT UW

0 - 0 ()

2 kwietnia 2019 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP PW

0 - 3 (15:25, 26:28, 21:25)

28 marca 2019 21:00 ul. Staffa 3/5
ALK SGGW

3 - 1 (26:28, 25:19, 25:20, 25:21)

26 marca 2019 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGH

1 - 3 (22:25, 25:19, 13:25, 21:25)

26 marca 2019 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW WSM

3 - 2 (18:25, 25:21, 25:17, 23:25, 15:13)

25 marca 2019 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW SGSP

3 - 1 (19:25, 25:9, 25:18, 25:20)

21 marca 2019 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK PW

3 - 0 (29:27, 25:19, 25:20)

19 marca 2019 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGGW

3 - 0 (25:19, 25:17, 25:20)

19 marca 2019 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP WSM

1 - 3 (17:25, 18:25, 25:21, 16:25)

18 marca 2019 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW SGH

3 - 1 (25:20, 23:25, 25:23, 25:22)

14 marca 2019 17:40 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UW

2 - 3 (25:23, 25:22, 18:25, 12:25, 5:15)

13 marca 2019 18:30 ul. Obozowa 60
WSM ALK

3 - 2 (25:16, 18:25, 14:25, 25:22, 15:12)

12 marca 2019 21:00 ul. Lindego 20
SGH SGSP

3 - 0 (25:16, 25:18, 25:21)

12 marca 2019 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW WAT

3 - 0 (25:20, 25:19, 25:19)

7 marca 2019 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT WSM

0 - 3 (17:25, 16:25, 18:25)

7 marca 2019 17:40 ul. Ciszewskiego 10
SGGW PW

0 - 3 (18:25, 14:25, 20:25)

5 marca 2019 21:00 ul. Lindego 20
SGH SGGW

3 - 0 (25:16, 25:16, 25:10)

5 marca 2019 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP ALK

1 - 3 (27:29, 23:25, 26:24, 19:25)

4 marca 2019 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW PW

1 - 3 (26:24, 18:25, 21:25, 20:25)

24 stycznia 2019 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT ALK

2 - 3 (23:25, 25:23, 22:25, 25:23, 10:15)

24 stycznia 2019 17:30 ul. Waryńskiego 12a
PW UW

1 - 3 (22:25, 21:25, 25:17, 26:28)

23 stycznia 2019 18:30 ul. Obozowa 60
WSM WAT

3 - 0 (25:20, 25:21, 25:18)

22 stycznia 2019 21:00 ul. Lindego 20
SGH PW

0 - 3 (21:25, 25:27, 23:25)

22 stycznia 2019 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP SGGW

3 - 0 (25:20, 25:17, 26:24)

21 stycznia 2019 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW WSM

3 - 2 (20:25, 25:21, 28:26, 21:25, 15:13)

17 stycznia 2019 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK UW

1 - 3 (19:25, 25:17, 13:25, 24:26)

15 stycznia 2019 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP WAT

3 - 0 (25:17, 25:17, 25:21)

15 stycznia 2019 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW SGGW

2 - 3 (22:25, 25:16, 21:25, 27:25, 15:17)

14 stycznia 2019 21:00 ul. Rogalińska 2
WSM SGH

2 - 3 (22:25, 25:20, 27:29, 27:25, 13:15)

10 stycznia 2019 17:40 ul. Ciszewskiego 10
SGGW ALK

2 - 3 (26:24, 25:21, 22:25, 15:25, 10:15)

13 grudnia 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK SGH

1 - 3 (25:20, 19:25, 23:25, 15:25)

13 grudnia 2018 17:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WSM

2 - 3 (23:25, 25:23, 25:23, 21:25, 13:15)

11 grudnia 2018 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW WAT

3 - 0 (25:15, 25:19, 25:18)

11 grudnia 2018 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW SGSP

3 - 0 (25:20, 25:23, 25:19)

4 grudnia 2018 21:00 ul. Lindego 20
SGH WAT

3 - 0 (25:20, 25:18, 25:17)

4 grudnia 2018 20:15 ul. Deotymy 25/33
WSM PW

3 - 2 (16:25, 25:15, 25:21, 23:25, 15:7)

4 grudnia 2018 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP UW

1 - 3 (25:21, 20:25, 15:25, 24:26)

29 listopada 2018 17:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WAT

3 - 0 (25:21, 25:20, 25:18)

27 listopada 2018 21:00 ul. Lindego 20
SGH UW

1 - 3 (25:15, 21:25, 18:25, 20:25)

27 listopada 2018 20:15 ul. Deotymy 25/33
WSM SGSP

1 - 3 (25:22, 23:25, 24:26, 15:25)

27 listopada 2018 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW ALK

1 - 3 (20:25, 20:25, 26:24, 24:26)

22 listopada 2018 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT PW

3 - 2 (17:25, 26:24, 19:25, 25:23, 15:13)

22 listopada 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK WSM

3 - 0 (25:22, 25:22, 25:20)

20 listopada 2018 19:15 ul. Słowackiego 52/54
SGSP SGH

3 - 2 (25:15, 18:25, 20:25, 25:20, 15:8)

19 listopada 2018 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW SGGW

1 - 3 (25:19, 19:25, 15:25, 16:25)

15 listopada 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK SGSP

3 - 0 (25:14, 26:24, 25:22)

15 listopada 2018 17:30 ul. Ciszewskiego 10
SGGW SGH

1 - 3 (17:25, 25:22, 21:25, 18:25)

WSPIERAJĄ NAS