PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN – I LIGA
nsw-5g3e3zpjeuz9o1ij0b6mi1dj4lfmg2b1hisyh3g2lqzqe-k3efbz4s9bh4z205w-rbkfx3qeuapqrfuljj28fg6d6sa5p1lhmdw5fylqx4j30b4hs57-tykgqhz9koa5
7341
page-template-default,page,page-id-7341,page-child,parent-pageid-7289,bridge-core-3.0.5,tribe-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN – I LIGA

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin:
26.02.2018 – 26.04.2018
Miejsce:
Obiekty poszczególnych uczelni

TABELA I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 ALK 12 10 2 33:141102:985 29       
2 WSM 12 8 4 30:241177:1149 21       
3 PW 12 7 5 26:221062:1067 19       
4 SGGW 12 5 7 24:251070:1089 18       
5 SGH 12 6 6 20:251001:983 15       
6 UW 12 3 9 19:301028:1111 12       
6 WAT 12 3 9 20:321078:1134 12       

TERMINARZ I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

ROZEGRANE SPOTKANIA

Mecz Score
19 kwietnia 2018 18:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW SGH

3 - 0 (25:22, 25:20, 25:22)

18 kwietnia 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK UW

3 - 2 (20:25, 17:25, 25:16, 25:21, 15:13)

18 kwietnia 2018 19:00 ul. Obozowa 60
WSM WAT

3 - 2 (21:25, 22:25, 25:15, 25:22, 15:11)

12 kwietnia 2018 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGGW

2 - 3 (25:18, 20:25, 18:25, 25:20, 10:15)

11 kwietnia 2018 19:00 ul. Obozowa 60
WSM ALK

3 - 1 (25:27, 25:22, 25:23, 25:15)

9 kwietnia 2018 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH PW

3 - 0 (26:24, 25:21, 25:16)

29 marca 2018 18:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW PW

3 - 1 (25:20, 25:27, 25:23, 25:23)

28 marca 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK WAT

2 - 3 (18:25, 25:13, 25:22, 24:26, 13:15)

26 marca 2018 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW SGH

1 - 3 (15:25, 18:25, 26:24, 22:25)

22 marca 2018 20:00 ul. Staffa 3/5
ALK SGGW

3 - 1 (25:20, 26:24, 21:25, 25:13)

20 marca 2018 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW UW

3 - 0 (26:24, 25:17, 25:22)

15 marca 2018 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT SGH

2 - 3 (25:22, 19:25, 25:22, 10:25, 11:15)

15 marca 2018 18:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW UW

2 - 3 (25:20, 20:25, 25:17, 25:27, 11:15)

14 marca 2018 19:00 ul. Obozowa 60
WSM PW

1 - 3 (25:22, 18:25, 22:25, 24:26)

12 marca 2018 20:45 ul. Rogalińska 2a
WSM SGH

2 - 3 (16:25, 25:23, 12:25, 31:29, 9:15)

8 marca 2018 18:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WSM

2 - 3 (25:19, 29:27, 23:25, 20:25, 8:15)

6 marca 2018 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW WAT

3 - 2 (25:22, 9:25, 20:25, 25:16, 16:14)

5 marca 2018 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH ALK

0 - 3 (20:25, 18:25, 22:25)

5 marca 2018 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW WSM

2 - 3 (12:25, 19:25, 29:27, 25:22, 12:15)

1 marca 2018 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT UW

3 - 1 (25:20, 25:20, 24:26, 25:12)

28 lutego 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK PW

3 - 1 (25:16, 27:29, 25:13, 25:22)

18 stycznia 2018 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT WSM

0 - 3 (23:25, 21:25, 23:25)

15 stycznia 2018 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH SGGW

3 - 0 (25:16, 25:11, 25:23)

15 stycznia 2018 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW ALK

0 - 3 (17:25, 18:25, 21:25)

11 stycznia 2018 18:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW WAT

2 - 3 (18:25, 25:18, 24:26, 25:15, 14:16)

10 stycznia 2018 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK WSM

3 - 2 (14:25, 25:21, 25:15, 18:25, 15:13)

9 stycznia 2018 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW SGH

3 - 0 (25:23, 25:22, 25:22)

14 grudnia 2017 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT ALK

0 - 3 (25:27, 21:25, 18:25)

12 grudnia 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW SGGW

3 - 2 (24:26, 25:21, 25:20, 25:27, 15:12)

11 grudnia 2017 21:00 ul. Rogalińska 2
SGH UW

0 - 3 (22:25, 21:25, 18:25)

7 grudnia 2017 18:00 ul. Ciszewskiego 10
SGGW ALK

0 - 3 (25:27, 13:25, 25:27)

4 grudnia 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH WSM

1 - 3 (19:25, 25:22, 19:25, 19:25)

4 grudnia 2017 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW PW

2 - 3 (25:22, 21:25, 25:13, 22:25, 11:15)

28 listopada 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW WSM

2 - 3 (25:11, 17:25, 25:18, 22:25, 11:15)

27 listopada 2017 21:20 ul. Rogalińska 2
SGH WAT

3 - 2 (18:25, 26:24, 21:25, 25:17, 15:13)

27 listopada 2017 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW SGGW

0 - 3 (26:28, 21:25, 21:25)

23 listopada 2017 20:30 ul. Kartezjusza 1
WAT PW

0 - 3 (18:25, 24:26, 23:25)

22 listopada 2017 20:30 ul. Staffa 3/5
ALK SGH

3 - 1 (25:19, 25:15, 32:34, 25:18)

22 listopada 2017 19:00 ul. Obozowa 60
WSM UW

3 - 2 (25:20, 25:22, 20:25, 26:28, 15:10)

15 listopada 2017 19:00 ul. Obozowa 60
WSM SGGW

1 - 3 (25:20, 24:26, 16:25, 21:25)

14 listopada 2017 19:00 ul. Waryńskiego 12a
PW ALK

1 - 3 (26:24, 22:25, 23:25, 23:25)

13 listopada 2017 20:30 ul. Szturmowa 1/3
UW WAT

3 - 1 (22:25, 25:22, 25:20, 25:23)

WSPIERAJĄ NAS